Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ale jaja! Chyba Prezydent się zagubił.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Chyba nikt nie ma wątpliwości, dlaczego w Lublinie wygrywa PiS. Smutne, ale prawdziwe. Mój głos na Żuka, głosem straconym.
0
To dyrektor kancelarii prezydenta, z konkursu czy z łapanki?
0
Ta to wie gdzie stoją konfitury.
0
No i proszę. Kariera p. Kasi w rozkwicie, nie pozostaje nic innego jak tylko pogratulować. Lepiej, że zamiast tych przekrętasów dyrektorem będzie ktoś normalniejszy.
0
tak właśnie w tym kraju wygrywa się konkursy [; jeszcze przed chwilą w Panoramie Lubelskiej była wypowiedź tej pani, że po rezygnacji jedynego z kandydatów konkurs został zawieszony. my jednak jesteśmy o krok dalej i wiemy już, że wygrała go podopieczna pana prezydenta, gratulacje. Zastanawia mnie czemu było tak mało kandydatów, ot ten kraj pełen młodych, zdolnych, wykształconych...
0
Człowieku czytaj ze zrozumieniem! Ta Pani przejmie obowiązki, a nie funkcję dyrektora kancelarii! Swoją drogą to bardzo sympatyczna i mądra dziewczyna.
0
no właśnie to robię: [quote="Dziennik Wschodni"]Katarzyna Mieczkowska-Czerniak, rzecznik prezydenta Lublina będzie od jutra kierować Kancelarią Prezydenta w lubelskim Ratuszu. Wygrała ona konkurs na zastępcę dyrektora kancelarii a zarazem rzecznika; była jedynym kandydatem na stanowisko. ...[/quote]
0
Czy Pani Katarzyna Mieczkowska-Czerniak jest spokrewniona z Jackiem Czerniakiem? Pytam, bo nazwiska jakby podobne
0
ale jesteście zazdrośni. Pogratulujmy jej i tyle, po co te głupie komentarze?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: