Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
19-ka?!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHCIELISCIE CZEKAC DO NASTEPNEGO TYGODNIA A TU NA 2GI DZIEN POWTORKA- 2 OSOBY KOLEJNE NIE ZYJA!!! LUDZIE OPAMIETAJCIE SIE CO WY ROBICIE ZA TYM KÓLKIEM. SPIESZCZIE SIE PO WOLI A DOJEDZIECIE DO CELU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krótszy objazd jest przez Pałecznicę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najłatwiej winić użytkowników dróg - a może tym razem też przyczyna była tu: http://tnij.com/nagaprawda Odwagi Panowie Policjanci - macie prawo zamykać drogi których stan zagraża ich użytkownikom!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popatrzcie na napis na tym samochodzie, SZYBK... To chyba część motta firmy. No i mają szybko. Antena CB też o czymś świadczy. Usłyszał pewnie, że czysta dróżka, ech.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj 2 osoby w Annówce dzisiaj 2 w Mieczysławce ciekawe ile zginęło przez weekend w całej Polsce. A Kaczor co jeszcze żałoby narodowej nie oglosił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Popatrzcie na napis na tym samochodzie, SZYBK... To chyba część motta firmy. No i mają szybko. Antena CB też o czymś świadczy. Usłyszał pewnie, że czysta dróżka, ech.
czytaj ze zrozumieniem ten samochód został staranowany przez lagunę a antena cb wcale nie musi świadzyć o "idiocie na drodze"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łysy napisał:
Wczoraj 2 osoby w Annówce dzisiaj 2 w Mieczysławce ciekawe ile zginęło przez weekend w całej Polsce. A Kaczor co jeszcze żałoby narodowej nie oglosił
Czeka na Słońce Peru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE NIE WIEM JAKIM TRZEBA BYĆ IDJOTĄ ,ŻEBY PRZY DZISIEJSZYCH WARUNKACH WYPRZEDZAĆ SZNUR SAMOCHODÓW.WIEM ,BO SAMA JEŻDZIŁAM DZISIAJ RANO,I KOMPLETNIE NIC NIE BYŁO WIDAĆ,A CO DOPIERO WYMIJAĆ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie, już mi się te wypadki mieszają. Przepraszam, że pochopnie napisałem, że skoda mogła zawinić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałem Marka - wrócił z Anglii i próbował zarabiać na życie, rozwoził przesyłki i pracował naprawdę bardzo ciężko dopóki nie wjechał w niego ktoś komu spieszyło się wypasioną Laguną. Zostawił żonę i dziecko. Miał 40 lat. Był naprawdę porządnym człowiekiem - tacy umierają pierwsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj rano też laguną LUB850A jechał DK 17 inny deb***, wyprzedzający w mgle przez lewoskręty i ciągłą linię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też znałem Marka....R.I.P.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie to jest straszne i niesprawiedliwe, ze nawet jesli jedziesz zgodnie z przepisami, uważasz na drodze to i tak mozesz zginac przez jakiegos idiote...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętajcie na drodze nie myślicie tylko za siebie, ale za wszystkich kierowców - analogicznie, duża mgła, to nie tylko ryzyko, że ja nic nie zobaczę, ale że mnie też nie zobaczą i to prędzej oni mnie zabiją niż ja. Wniosek: stan naszych dróg, umiejętności kierowców i takie czynniki atmosferyczne wskazują na to, że albo powinniśmy być lepszymi kierowcami, albo w ogóle nie jeździć, bo nawet super autostrady we mgle będą niebezpieczne. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale co tu remontować drogi czy autostrady, skoro najwięcej ludzi ginie na nowych wyremontowanych odcinkach, a nie na starych z dziurami i koleinami ? czy to że będzie więcej lepszych i szerszych dróg coś zmieni ? śmieszne mandaty 300-500pln a nawet 1000pln ? gdyby polscy kierowcy mieliby byc karani wg niemieckich czy skandynawskich norm "mandatowych" to nie sadze zeby polowe wlascicieli dwidziestoletnich cudow techniki bylo stac wogole jezdzic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konrad napisał:
Znałem Marka - wrócił z Anglii i próbował zarabiać na życie, rozwoził przesyłki i pracował naprawdę bardzo ciężko dopóki nie wjechał w niego ktoś komu spieszyło się wypasioną Laguną. Zostawił żonę i dziecko. Miał 40 lat. Był naprawdę porządnym człowiekiem - tacy umierają pierwsi.[/quote] Przykre, smutno to czyta się, szczere kondolencje. [quote name='niki' post='182173' date='19.10.2009, 13:07:13']jakie to jest straszne i niesprawiedliwe, ze nawet jesli jedziesz zgodnie z przepisami, uważasz na drodze to i tak mozesz zginac przez jakiegos idiote...
Dokładnie, zgadza się. Ci idioci niestety nie myślą o innych, najważniejsze dla takiego deb***a jest to, że on musi szybciej, być pierwszy bo on jest lepszy i ma szybszy/lepszy samochód (typu BMW, Mercedes). Wydaje im się, że są królami szos i jeżdzą lepiej od innych, niestety wydaję się im to do czasu, byleby nikt inny przez nich nie ucierpiał :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalam Marka i jego rodzine,bardzo wspaniali ludzie.Przyjmijcie najszczersze kondolencje..jejku dlaczego muszą ginąć tacy porządni ludzie,którzy nikomu nic nie zawwinili?! ((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tacy jak ten ŚP deb*** z laguny wyprzedzają żeby być na światłach na AL Sp Pracy o 10 samochodów szybciej od innych i 30 sek wcześniej w domu - tak jak pewien inny deb*** - który na czołówkę zabił mojego kolegę który jechał spokojnie do domu... Jak można wyprzedzać nie będąc na 100 % pewnym co jest przede mną albo zmuszając jadących z przeciwka do uciekania na pobocze?? przecież to próba zabójstwa i samobójstwa... !!!!!!!!!!!!!!!! Dodam że na codzień startuję w rajdach ale większość kierowców na drodze publicznej jest szybsza ode mnie... Wyrazy współczucia rodzinie kierowcy skody że padł ofiarą zabójstwa - trzeba nazywać rzeczy po imieniu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy wspołczucia dla rodziny Kicia , i takich deb***i powinni ....... [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...