Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
właściciel lokalu "u Fotografa" to powinien nagrodę Nobla dostać za schody wejściowe do lokalu, wstyd i żenada XXI wieku. I nie czekajcie aż je wyremontuje miasto bo ich stan bije w Wasz wizerunek.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wjechałem rowerkiem na Starówę i o mało mi się nie rozpadł. Ulice Starego Miasta winny być wyłożone najwyższej klasy tartanem lub czymś lepszym. Ma być gładziudko i cichutko pod kołami. W Śmigusa Dyngusa sprzed Trybunału zwinęli kilkudziesięciu gości. Byłem tym przerażony, ale miałem pistolet tylko na wodę. Gdy moje katery wjadą tryumfalnie na dzielnicę, to dopiero będzie się działo. Pozostawimy wiele CZARCICH ŁAP.
0
do tej pory w knajpie można było zjeść i wypić . teraz , okazuje się , można się zainspirować :)
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: