Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Już odpowiadam 45 min
 
Już odpowiadam 45 min
a szynobusem jedziesz 15 minut. cały poudniowy Lublin oleje tten autobus MPK bo szybciej podjedzie pod dworzec PKP i w kwadrans na lotnisku. twoja trase moze wybierze ktos se srodmiescia, tarat, bronowic . linia niepotrzebna. tłuc sie z bagazem w MPK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech sie taksiarze grubego już pakują. zostaną tylko taksówki z normalną ceną dla bogatszego klienta. Jak ich nie było się lota za 120 na PKS robiło, Te od keja za 40 jeżdżą. Ja jestem za autobusem co 20 minut
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj w nocy wylądował samolot ,pociąg odjechał pusty.Pasażerowie przedział wiekowy 18-68 lat.Żadnej radości na twarzach,jak banici wyrzuceni z własnego kraju i domu.Osobiście pytałam,dwie osoby z Lublina,samolot pełen,czwartek po pracy.Jest im wszystko jedno czy to Lublin,Rzeszów czy Modlin.Muszą tułać się jak Psy bezdomne ponieważ nie ma w lubelskim żadnej pracy.Aż się rozpłakałam. Urząd zatwierdził i wyda 400 mln na dojazd do pracy do Lublina,do jakiej,nie ma żadnej.Wydano 500 mln na budowę lotniska,stadion,a teraz durna infrastruktura za 400 mln.Za tą kasę można by stworzyć cuda.Pozytywne i waleczne komentarze piszą tylko i wyłącznie pracownicy tego bagna na ciepłych posadkach umoczeni w złodziejstwie po same genitalia.My chcemy do Edynburga,my chcemy do Dublina,my nigdzie nie chcemy.My chcemy tutaj żyć  i pracować godnie jak ludzie ,a nie jak bydło na banicji.W rozpaczy z moimi Rodakami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbliżaja sie wybory do Sejmu. Soboń bardzo chce wyżej i wyzej. Nie ma znaczenia, że lotnisko to niewypał, że pociąg na lotgnisko wozi powietrze albo dzieci na wycieczkę na lotnisko. Ważne by wydac kase, tylko nie własną. Linie podmiejskie Lublin-Świdnik i w drugą strone powinny jeżdzic juz lat conbamjniej 10, nie z powodu lotniska, a z powodu lepszego połacxzenia z Lubliniem. I nie ma potrzeby wydawać 400 mil. na infrastrukturę. Infrsatruktura juz jest 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem po co ten autobus na lotnisko skoro coraz mniej połączeń lotniczych jest szynobus który był okrzyknięty hitem na całą Polskę.Jeszcze trochę i zamkną  to lotnisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj w nocy wylądował samolot ,pociąg odjechał pusty.Pasażerowie przedział wiekowy 18-68 lat.Żadnej radości na twarzach,jak banici wyrzuceni z własnego kraju i domu.Osobiście pytałam,dwie osoby z Lublina,samolot pełen,czwartek po pracy.Jest im wszystko jedno czy to Lublin,Rzeszów czy Modlin.Muszą tułać się jak Psy bezdomne ponieważ nie ma w lubelskim żadnej pracy.Aż się rozpłakałam. Urząd zatwierdził i wyda 400 mln na dojazd do pracy do Lublina,do jakiej,nie ma żadnej.Wydano 500 mln na budowę lotniska,stadion,a teraz durna infrastruktura za 400 mln.Za tą kasę można by stworzyć cuda.Pozytywne i waleczne komentarze piszą tylko i wyłącznie pracownicy tego bagna na ciepłych posadkach umoczeni w złodziejstwie po same genitalia.My chcemy do Edynburga,my chcemy do Dublina,my nigdzie nie chcemy.My chcemy tutaj żyć i pracować godnie jak ludzie ,a nie jak bydło na banicji.W rozpaczy z moimi Rodakami
Alez smutna jestes. Pusta wrecz bym powiedzial, idz i se poplacz. Ja jestem szczesliwy ze moge wyladowac w Lublinie a nie Rzeszowie czy bron boze w Modlinie. I Ciesze sie ze mieszkam w UK, jest mi dobrze i mam usmiech na twarzy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...