Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Stadion "Arena" można już dzisiaj zamknąć, pieniądze z UE zwrócić. Menager Krawczyk już się o to postara. Wystarczy mi jego działalności jako doradca wojewody Wilka. Żenada. Obraz nędzy i rozpaczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak taki dobry, to dlaczego nie pracuje w prywatnej firmie, a w takiej nad którą z pełnionej funkcji powinien sprawować kontrolę?Tak poza tym, to podana kwota strat Arena Lublin nie obejmuje ponad 5 milionów usług zakupionych przez miasto i podmiotowego zwolnienia z podatku od nieruchomości.
Mnie tylko zastanawia, jak w pizdzie jest tylu fachowcow to czemu wszystkich wsadzaja na panstwowe stolki, patologie ze stadnina litosciwie pomine :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gó*no patafianie. Kaczyński zrobi z wami porządek i zabroni Żukowi inwestować. Skończy się trwonienie pieniędzy na remonty dróg, budowę lotniska czy uzbrojenie strefy ekonomicznej.
Bendom tylko pomniki i nowe nazwy ulic?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mała poprawka - ogólna kwota zakupu usług przez miasto od Arena Lublin wyniosła w ubiegłym roku ponad 5 milionów złotych. Podmiotowe zwolnienie z podatku od nieruchomości jest naruszeniem ustawy o finansach publicznych ale kto by się tym przejmował w mieście... "rodzinnym".
Pomodl sie do Jarka o zdrowie bo wspolczesna medycyna jest bezradna, nawet we wsi MojRzeszow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomodl sie do Jarka o zdrowie bo wspolczesna medycyna jest bezradna, nawet we wsi MojRzeszow.
Mam się modlić do świeckiego o twoje zdrowie? Idź do lekarza i czekaj w kolejkach, które zawdzięczamy byłej premier, a zarazem doktor i szefowej Platformy Obywatelskiej, a nie innym proponujesz seanse zdrowotne w gdzieś w mateczniku PSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam się modlić do świeckiego o twoje zdrowie? Idź do lekarza i czekaj w kolejkach, które zawdzięczamy byłej premier, a zarazem doktor i szefowej Platformy Obywatelskiej, a nie innym proponujesz seanse zdrowotne w gdzieś w mateczniku PSL.
Mam w glebokiej dupie kopacz jak rowniez twoje pro pisowskie wpisy, wracaj do siebie na wies i oszczedz ludziom czytania twoich wypocin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy nie zastanawiałem się nad tego typu rzeczami,. Doceniam tym bardziej poruszenie takiego tematu na forum. Deb0308 - To jest dobry temat:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...