Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miejski stadion dostanie dofinansowanie

Utworzony przez gośc, 18 lutego 2009 r. o 09:27 Powrót do artykułu
Brawo dla wszystkich którzy uprawiają jakąkolwiek dyscyplinę zbydujmy nowy stadion,a stare niech porastają pokrzywą np. Wieniawa. Który stadion to już w Lublinie bo straciłem rachubę.Łatwo wydać pieniądze z programu operacyjnego tylko na Lublin : stadion.teatr. lotnisko itp. a inni z woj. niech piszą, piszą, piszą i tak nie dostana pieniędzy bo ich juz nie będzie. Mamy jeszcze pare wolnych miejsc na stadiony np. teren zakupionyprzez Urząd Marszałkowski pod lotnisko w Niedźwiadzie.Tam też chłopcy grają w piłkę, palanta, i uprawiaja inne dyscypliny . Byłby tam nawet stadion wielofunkcyjny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z ludźmi, którzy mieszkają w pobliżu byłej cukrowni? Moim zdaniem jak już chcą marnować pieniądze na stadion to powinni go wybudować po za obrębem miasta z dużym parkingiem w pobliżu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha 15 tys to bedzie akurat wielkosci lodzkiej i gdanskiej hali sportowej ,ci ludzie robia z lublina wies ,wstyd 400 tys miadsto z takim kurnikiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie lokalizacja stadionu powinna być tu przedmiotem dyskusji, a sama zasadność jego istnienia! Kto będzie go używał? Czwartoligowe RKS Motor, czy Lublinianka? Rzeczywiście dla tych partaczy koniecznie trzeba wybudować stadion do rozgrywania meczy "wysokiej rangi". I dlaczego WSZYSCY mamy za to płacić? W nagrodę za rozrywkę jaką dostarcza Nam kibolskie bydło? Bo tylko oni na tym skorzystają! Na zygmuntowskich, jest żużel. Co z nim? Fani tego sportu, z natury bardziej cywilizowani (wiem bo sam nie raz bywałem na zawodach), zostają na lodzie, a bydło dresiarskie będzie się panoszyć. Czy nie ma innych potrzeb w mieście? Co z drogami? co z korytarzem komunikacyjnym północ-południe - tunelem pod Racławickimi? Czemu publiczne pieniądze wydaje się w taki ułomny i wręcz deb***ny sposób na użytek wąskiej grupy! Niech sami kibole sobie płacą za ten stadion, ja płacę podatki po to by mieć równe drogi i chodniki w mieście!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuba z Lublina napisał:
ja płacę podatki po to by mieć równe drogi i chodniki w mieście!!!
a pod sufitem masz równo ?????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuba idz lepiej do lekarza a nie pierdzielć takich głupot pozdrawiam kibiców Motorku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu! Już nie mogę sie doczekać. 15 tyś to za mało, ale lepsze to niż nic. Lublin załuguje na nowy stadion!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
minimum 30 tys - już mamy prawie halę i będzie prawie lotnisko - niech przynajmniej stadon będzie normalny !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
minimum 30 tys - już mamy prawie halę i będzie prawie lotnisko - niech przynajmniej stadon będzie normalny !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...