Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miejskie autobusy dojechały do Świdnika. Jak kupić bilet?

Utworzony przez poldek, 2 października 2013 r. o 20:43 Powrót do artykułu
(...)
Ostatnio edytowany 2 października 2013 r. o 21:58
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cos czuje ze prywatnie niezle bedą kurwiac na mpk ;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już nie mogli wydłużyć tych (przynajmniej niektórych) kursów do Świdnika do lotniska???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Politechnika i setki studentów ze Świdnika ominęła linia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałem dzisiaj. Wreszcie czułem się jak pasażer a nie jak worek kartofli. Komfort i cisza. Mam nadzieję, że już tak zostanie a wręcz temat będzie rozwijany. Dzięki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo! W końcu cywilizacja! Oby było już tylko lepiej! Koniec z zapyziałymi busami, ściskiem i chamstwem! Jeszcze raz brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Politechnika i setki studentów ze Świdnika ominęła linia...
Studenci z politechniki jeżdżą pociągiem i chodzą przez park
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A możesz mi powiedzieć po jaką cholerę ten autobus ma jechać na lotnisko? Przywitać się z jednym samolotem dziennie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A możesz mi powiedzieć po jaką cholerę ten autobus ma jechać na lotnisko? Przywitać się z jednym samolotem dziennie?
zgadzam się, nie ma sensu żeby autobus jeździł na lotnisko pusty, wystarczy że pociąg jeździ z większą liczbą załogi niż pasażerów, autobus będzie miał sens jak będzie powyżej 10 lotów dziennie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się pytam kiedy Kalinówka bedzie miała normalny dojazd do Świdnika i Lublina a nie musimy jezdzic tymi starymi rozpadajacymi sie gruchotami(busikami),które jezdza jak chca i o której chcą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie koniec z tymi okropnymi busami , stare gruchoty , aż strach nimi jeździć , w zimie zimno i ciasno , a w lecie to już lepiej nie mówić. Brawo i jeszcze raz brawo więcej połączeń !!!!!!!!!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak,punkt widzenia zależy od punktu siedzenia czyli na czyim garnuszku dzisiaj jesteś, nikt nie patrzy na to że ileś osób zatrudnionych jako np. kierowcy straci pracę,inna sprawa że prywatni przewożnicy przespali swoje pięć minut,powiat wpuścił na trasę bandycką firmę pod tytułem żółtki aferzysty Orłowskiego i to był początek końca prywatnego transportu.Pozyjemy - zobaczymy.....a pan Waldemar poprzednio baaardzo chwalił lokalną firmę Świd -Trans gdzie był zatrudniony.Nie ufajmy za bardzo opiniom innych......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak,punkt widzenia zależy od punktu siedzenia czyli na czyim garnuszku dzisiaj jesteś, nikt nie patrzy na to że ileś osób zatrudnionych jako np. kierowcy straci pracę,inna sprawa że prywatni przewożnicy przespali swoje pięć minut,powiat wpuścił na trasę bandycką firmę pod tytułem żółtki aferzysty Orłowskiego i to był początek końca prywatnego transportu.Pozyjemy - zobaczymy.....a pan Waldemar poprzednio baaardzo chwalił lokalną firmę Świd -Trans gdzie był zatrudniony.Nie ufajmy za bardzo opiniom innych......
Ja bym tak nie tragizował z tymi zwolnieniami. Jak wykazały niedawne kontrole, to część tych Kierowców była zatrudniona na czarno, a część z nich nie miała nawet uprawnień do przewozu osób, nie mówiąc już o stanie technicznym busów. Panowie przedsiębiorcy-przewoźnicy są sami sobie winni i wcale mi ich nie jest szkoda. Nie inwestowali w tabor, obsługa pasażerów poniżej wszelkiej krytyki, brak rozkładów jazdy, warunki podróży urągające wszelkim normom. Chodziło im tylko o to, żeby wyciągnąć jak najwięcej kasy bez ponoszenia żadnych kosztów. Brawo MPK!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...