Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miejskie rowery wkrótce znikną z ulic. Kiedy wrócą?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 listopada 2016 r. o 09:07 Powrót do artykułu
Będzie można bezpiecznie chodzić chodnikami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wczoraj widziałem 2 idiotów na rowerach gdzie ledwo na nogach można było iść - oczywiście jadących po chodniku. zlikwidować bezpłatne minuty a skończą się wyścigi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co do magazynu wywieźć tam gdzie ciepło i wynajać nie mrozić kapitału
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogłosić przetarg na prowadzenie rowerków przez firmę nA WŁASNE KONTO JAK TO JEST W UCZCIWYM ŚWIECIE ( CZYTAJ W ue ). bO ILE LAT MOŻNA ŚLIZGAĆ SIĘ NA TYŁKU PODATNIKÓW. jEŻELI TE DANE CO PODAJE rATUSZ - PONAD MILION KLIENTÓW / ROK TO KAŻDY TAKI BIZNES PRZTULI DO SIEBIE I NIE BDZIE SZUKAĆ STOŁKA W rn pzu JAK TO CZYNILI poKRAKI AŻ pOSZLI DO SRAKI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie, nie i jeszcze raz nie....Przecieżna rowerze można jeździć rzez cały rok...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...i bardzo dobrze - nareszcie skończy się ułatwianie łamania przepisów tym pseudocyklistom któych na rower nie stać - dość łamania przepisów i dosłownie kości - ok. 2 tyg. temu najechał z tyłu na mnie taki pędzący ....... o przepraszam i w nogi - efekt złamana kość śródstopia czy w tym przypadku władze Lublina wypłacą mi odszkodowanie????- to takie pytanie retoryczne.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@gość przykra akcja. Ja akurat jeżdżę indianą moena miejską i sobie chwalę, jazdę po drogach bo jest szybciej. Ale pierwszą rzeczą jest dobre oświetlenie z przodu i z tyłu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...