Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Właściciel powinien udać się na nauki do Księdza Ekonoma, wtedy załatwi to błyskawicznie, jak na Dożynkowej :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
protestuja, bo nie bedzie gdzie smieci wyrzucac :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te gorki od la sluza okolicznym mieszkancom za wysypisko, to nie dziwota, ze protestuja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siedlisko lubelskiej żulerni i sportu damsko-męskiego uprawianego w plenerze albo na tylnim siedzeniu samochodu :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie tak jak z kościołem na Bluszczowej, niby Ratusz sie wycofał, wszyscy sie uspokoili a tu naraz decyzja ze kościół dostanie działkę z umorzeniem 90%. Zysk jest najważniejszy, ludzie się nie liczą kompletnie. Zysk musi być godziwy, zysk zysk zysk zysk zysk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te gorki od la sluza okolicznym mieszkancom za wysypisko, to nie dziwota, ze protestuja.
  w sedno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wymowne zdjęcie, ciekawe ilu spośród tych protestujących organizuje sobie w tym miejscu majówkę albo romantyczne spacery?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie tak jak z kościołem na Bluszczowej, niby Ratusz sie wycofał, wszyscy sie uspokoili a tu naraz decyzja ze kościół dostanie działkę z umorzeniem 90%. Zysk jest najważniejszy, ludzie się nie liczą kompletnie. Zysk musi być godziwy, zysk zysk zysk zysk zysk
  Za Pruszona dostawał z bonifikatą 99.9% i nikt jakoś nie protestował. Pisowski ciemnogród.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
protestuja, bo nie bedzie gdzie smieci wyrzucac :)
I uprawiać igraszek damsko-męskich {w lecie}
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem w tym  że te tereny nie należą do "miasta" tylko są prywatne. Miasto to może im skoczyć "na kant". Co najwyżej może ich poganiać aby kosili chwasty i jako tako dbali o porządek. Do zabudowy nikt ich nie zmusi a jak "miasto" będzie ich zmuszać to zaproponują zakup po wycenie przez niezależnego rzeczoznawcę majątkowego iiii...się wówczas rypnie. Bo ceny działek w tym rejonie osiągają wartość ok. 400 pln/m2 i powiesz mi że "miasto" to kupi! Tak, takie mamy prawo. Lepiej było kiedyś złapać te obiecane  60 mln zł na przebudowę skrzyżowania, bo teraz to została  "figa z makiem".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZECIEŻ OD POCZĄTKU BYŁO WIADOMO, ŻE TAK SIĘ SKOŃCZY. Nie bez powodu tyle lat zwlekano z inwestycją, rzekomo miał być aquapark, miejsce rozrywka dla dzieci i rodzin, ciągle były przesunięcia, brak zgody latami, aż tu nagle pstryk i nic nie przeszkadza, bo developer postawi bloki za dużą kasę. Brawo dla władz miasta!!! jak tak dalej pójdzie będą same blokowiska, tylko gdzie wyjść z dziećmi na spacer, czy gdzie w wolny dzień zapewnić im rozrywkę? wszystko to jeden wielki układ, ktoś komuś coś obieca, zamieni i już nie liczy się środowisko, ludzie... jak zwykle wszystko sprowadza się do kasy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie widać jaki to unikatowy teren pozbycia się śmieci nie chcą bloków to może wolą wysypisko ale pokręcona jest psychika ludzka....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Górki Czechowskie są miejscowym wysypiskiem (od strony Czechowa). W lecie miejscem spotkań dla osób, które lubią wypić. Czasami trzeba zmieniać drogę by przejść na Czechów od strony Poligonowej. Przeznaczenie pod zabudowę 21 ha nie powinno mieć większego wpływu na środowisko, gdyż poligon ma prawie 100 ha. Trzeba to tylko zrobić z głową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja chce bloki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozwolili juz budować bloki to niech idą za ciosem. Juz rożne dziwne pomysły były ... Np śmierdzące zoo. Ładne bloki w niedużym zagęszczeniu nikomu przeszkadzać nie będą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tymi podpisami, w  magistracie, sobie 4 litery podetrą!! Wykupcie ten teren i możecie tam zrobić wysralnię dla psów!! Po szmal zgłoście się do ryżego, albo do bolka w.!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na górkach panie Piotrze to uprawia się seks a nie sport. Marta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja chcę kupić mieszkanie u dewelopera na górkach, dlaczego inni chcę mi to zablokować. Będziemy zbierali podpisy za zabudową wielorodzinną. Tylko psiarze są przeciwni. A zbierać odchodów do woreczków to się nie chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dla zabudowy zielonych wąwozów w Lublinie! Czuby mają swój wąwóz, LSM ma, Kalinowszczyzna ma - i wszystkie są chronione planem przez zabudową. Tak samo Górki Czechowskie muszą być ochronione!!!!! Czy na Czechowie mieszkają jacyś gorsi ludzie którzy nie mają prawa do swojego terenu zielonego? Szanowni Państwo Radni, każdy kto poprze zabudowę górek czechowskich niech się liczy z brakiem reelekcji. Mieszkańcy Czechowa wam tego nie zapomną, obiecuję! Panie radny Krawczyk z PO! Patrzymy na Pana! Panie radny Banach ze Wspólnego Lublina! Patrzymy na pana! Panie radny Brzozowski z PIS! Patrzymy na Pana! - to samo dotyczy każdego z radnych. Co się dla Was bardziej liczy? Dobro i wola mieszkańców czy kabza kieleckiego miliardera? Jesteście radnymi z Lublina czy z Kielc?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy kto się choć odrobinę zna na urbanistyce i środowisku rozumie, że nie chodzi o to czy górki są zagospodarowane czy nie, bo główną zaletą istnienia takiego ekosystemu jest zapewnienie powierzchni biologicznie czynnej, która poza tym, że produkuje tlen to zapewnia przewietrzanie miasta. To właśnie wąwozy i doliny umożliwiają przewietrzanie miasta. Stanowcze nie dla zabudowy wąwozów i suchych dolin w Lublinie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...