Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy Ponikwody zamiast kościoła wolą mieć szkołę

Utworzony przez Guest, 2 września 2015 r. o 07:02 Powrót do artykułu
Jednym słowem wieje grozą !!!!!! Jak prezio z po liże dupsko mafii !!!! Całkiem upadł na łeb ! Czy łon myśli, że poprą platfusów w wyborach !! Człecze - NIGDY !!!!! Mafia jest dobra w momencie brania i za sekundę jest zdecydowanie przeciw ! I niech ci nikt nie wciska, że to ludzie honoru i z zasadami , to mafia zgrana i zdyscyplinowana bardziej jak camorra ! Daj spokój człowieku i przestań to czynić bo i tak ich nie nasycisz nawet dając im cały Lublin, mój Lublin ! A ja nie pozwalam by moje miasto dawało coś bandzie i to za darmo !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękne stare polskie kościoły z jakiejś przyczyny ostatni bardzo często płoną. Lepiej zadbać o te zabytkowe tj. zainstalować zraszacze i monitoring niż budować nowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy pan dziennikarz z bujnym bakiem może to to zgolić? czasy średniowieczne mamy już dawno za sobą i wygląda ohydnie, nawet nie śmiesznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budzyńską chyba sam Szatan nakręca ;)
A ja jestem pewny że ty jesteś od szatana z widłami i z piekła ! Żal, że ślepy zabiera głoś na temat obrazu !!! Żal, wielki żal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jako mieszkaniec i członek rady parafialnej chciałbym powiedziec że kościół jest ważniejszy niż szkoła. Tutaj nie ma w pobliżu kościoła i mieszkańcy jeżdż do Rudnika ale to kościół malutki , na niedzielnych mszach jest tam ścisk straszny nie ma gdzie usiąśc a ludzie mdleją to znaczy teraz latem mdleją. Niektórzy jeżdżą do marianów ale tam znowu daleko cho kościół większy niż u pio na rudniku. Pani Budzyńska niech miarkuje trochę bo mamy jej dane i różnie może byc. Może chowa niedługo ją trzeba bedzie to przypomnimy to wtedy jej rodzinie te zbieranie podpisów wśród mniejszosciowych ateistów. Niech się zastanowi, z kosciołem nie radzę wojowa
Jak to nie ma, jest na Ponikwodzie przy ul. Ponikwoda, jest w Rudniku i na Bazylianówce ul.Bazylianówka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kościół powinien zając się szerzeniem słowa bożego, a nie szukać nowych biznesów w postaci domów opieki by wyrywać kasę z NFZ. Słowo boże Jezus głosił wśród ludu, a nie w złotych świątyniach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budzyńską chyba sam Szatan nakręca ;)
A ja jestem pewny że ty jesteś od szatana z widłami i z piekła ! Żal, że ślepy zabiera głos na temat obrazu !!! Żal, wielki żal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kościół od wieków zajmował się działalnością dobroczynną prowadził ochronki, przytułki i karmił biednych. Siostry zakonne prowadziły szpitaliki . Zamilcz zatem bo to nie są biznesy, obecnie bardzo brakuje domów opieki dla starszych ludzi jeśli to taki biznes to dlaczego nikt ich nie otwiera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki ten Podstawka bezczelny... dali miastu możliwość rozwoju... Jak mawiał imć Zagłoba: do kruchty, nie do Rady!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jako mieszkaniec i członek rady parafialnej chciałbym powiedziec że kościół jest ważniejszy niż szkoła. Tutaj nie ma w pobliżu kościoła i mieszkańcy jeżdż do Rudnika ale to kościół malutki , na niedzielnych mszach jest tam ścisk straszny nie ma gdzie usiąśc a ludzie mdleją to znaczy teraz latem mdleją. Niektórzy jeżdżą do marianów ale tam znowu daleko cho kościół większy niż u pio na rudniku. Pani Budzyńska niech miarkuje trochę bo mamy jej dane i różnie może byc. Może chowa niedługo ją trzeba bedzie to przypomnimy to wtedy jej rodzinie te zbieranie podpisów wśród mniejszosciowych ateistów. Niech się zastanowi, z kosciołem nie radzę wojowa
to może należy zwiększyć liczbę mszy by rozładować ten tłum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wow - ok. 100 podpisów - szok. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile w tym miescie jest kosciolow strach myslec ile kasy v to wlozone ukręcone...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jako mieszkaniec i członek rady parafialnej chciałbym powiedziec że kościół jest ważniejszy niż szkoła. Tutaj nie ma w pobliżu kościoła i mieszkańcy jeżdż do Rudnika ale to kościół malutki , na niedzielnych mszach jest tam ścisk straszny nie ma gdzie usiąśc a ludzie mdleją to znaczy teraz latem mdleją. Niektórzy jeżdżą do marianów ale tam znowu daleko cho kościół większy niż u pio na rudniku. Pani Budzyńska niech miarkuje trochę bo mamy jej dane i różnie może byc. Może chowa niedługo ją trzeba bedzie to przypomnimy to wtedy jej rodzinie te zbieranie podpisów wśród mniejszosciowych ateistów. Niech się zastanowi, z kosciołem nie radzę wojowa
Pisze Pan jako członek Rady Parafialnej a nie ma Pan wiedzy na temat kościoła w Rudniku ,kościół jest mały ale tłoku nie ma ,owszem w święta roczne jest sporo ludzi .Kościół na Bazylianówce też nie jest zapchany,ponadto jak ktoś chce, to do centrum jest blisko a tam kościołów jest dużo .Kuria ma -miała działkę przy Dożynkowej i sprzedaje -dałą Deweloperowi zmiana planów zagospodarowania i pozwolenie na budowę bloków w stronę Goździkowej.Nie wiadomo na jakich zasadach uzbrojony teren,czyim kosztem? A straszenie danymi żenujące jak na członka rady parafialnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny brutalny atak na polski kościół. Kościołów im za dużo. A co przeszkadza, żeby kościół była na każdej ulicy? Dzieci nie muszą chodzić do szkół i przedszkoli! Przedszkola i szkoły nikomu nie są potrzebne. I jeszcze czepianie się, że działka poszła za 10% wartości. Kościół powinien działki dostawać za darmo a państwo powinno płacić za budowę kościołów. Żądanie 10% wartości działki to BRUTALNY ATAK na polski kościół katolicki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
całkiem spory ten kościół na Rudniku a msze są tylko dwie przed południem.Liczba parafian 2650 tez mikra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tym wschodnim zaścianku wszystko jest możliwe. Miasto jest zadłużone po pachy a ci zacofani radni katoliccy chcą zbokom w kieckach oddać prawie za darmo teren, takie rzeczy tylko nw wschodzie biednej ale katolickiej Polski. Najgorsze w tym wszystkim jest to, ze urzędniczyna Nahuluk mówi, że ten teren nie nadaje się pod budownictwo oświatowe bo jest zagłębiony, boże kto toto zrobił dyrektore.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba latwiej pomiescic sie ludziom przez godzine w kosciele niz dzieciom kilka godzin 5 dni w tyg.w zatloczonej szkole!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mają rację,kościołów i nas w bród,a szkoły ciasne nieprzygotowane dla uczniów,trzeba dzieci daleko dowozic. Głos członka rady parafialnej świadczy o tym,że własnych dzieci już nie ma .Wierny raz czy dwa w tygodniu może dotrzec do oddalonego kościoła,a nie wjeżdżac doń autem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Prezydencie ja poproszę również działkę za 10% wartości i to najlepiej w podstrefie ekonomicznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To sie nazywa zjesc ciastko i miec ciastko lub tez jak kto woli cudowne rozmnozenie:)Kleknij i zliz smietane z kolan czytajac ten post..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...