Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańców Lublina osądzą w Świdniku

Utworzony przez kad, 19 kwietnia 2010 r. o 20:11 Powrót do artykułu
~KKK~ napisał:
Gdzie jest ten Świdnik, bo nie moge znaleź na mapie. Czy to gdzieś koło kaczych dołów?
Nie znajdziesz bo jest większy od twojej wyobraźni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że napinanie się - z obydwu stron - jest bez sensu, bo wszyscy jedziemy na tym samym wózku. Pamiętam jak w latach 80-tych kilka tysięcy lublinian dojeżdżało do Świdnika do WSK za lepszymi zarobkami... i nikt nie robił problemu. To samo było wcześniej z mieszkaniami. Teraz w czołówce zarobków na Lubelszczyźnie jest Łęczna i Puławy. Często tak bywa, że małe ośrodki są bardziej prężne niż duże. I nic na to nie poradzimy. Możemy mieć tylko pretensję do lubelskich włodarzy. Miejmy nadzieję, że niedługo WSK stanie na nogi i znów będziemy tam jeździć za dobrymi zarobkami (a nie za tymi groszami oferowanymi w Lublinie). Obecnie ani Lublin nie jest już metropolią, ani Świdnik wiochą. Trochę pokory z obydwu stron i będzie OK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znalazłem fajny wpis na innym forum > za chwilę - zamiast wcielać Świdnik w granice Lublina - zechcą włączyć te > dzielnice do Świdnika... Jestem za. W Świdniku władze są mądrzejsze.A swoją drogą to obywatel powinien zamknąć mordę i cieszyć się że władza i tak jest litościwa. Mogły wysłać do Białegostoku lub Poznania a nie zrobiły tego. Po za tym wiadomo że do sądu to same kryminalisty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będziemy mieli w Ś. rozrywkę. Menażeria w postaci wszelkiej maści lubelskich mętów. Zobaczymy różnych opryszków, złdziejaszków, gwałcicieli, pedofili i alfonsów. Czas drukować bilety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...