Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy bloków nie chcą myjni za oknem. Boją się hałasu i chemikaliów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 kwietnia 2017 r. o 18:29 Powrót do artykułu
Jak przechodzę koło takich myjni to faktycznie czuć chemią, za blisko okien nie powinno ich być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najłatwiej wydawać pozwolenia przez kogoś kto nie ma takiej inwestycji pod oknami. Do wiadomości wszystkich którzy wyzywają mieszkańców tego osiedla. Mieszkańcy zostali oszukani. Decyzje zapadły po cichu, ktoś kto uzyskał pozwolenie na budowę musi mieć nie lada znajomości. Myślę, że przyjemnie jest mieć trochę zieleni przed blokiem a nie tylko same parkingi, samochody no i myjnie samochodowe. Proszę pomyśleć, że taka myjnia będzie czynna 24h na dobę i co fajnie? Ciekawe czy Pan Prezydent chciałby mieć coś takiego pod nosem. Ludzie którzy kupili 15 lat temu w tym miejscu mieszkania nie mieli pojęcia o takiej inwestycji. Myjnie samochodowe buduje się w miejscach przemysłowych a nie pod balkonami. Ten co wydaje takie bzdurne pozwolenia niech się zastanowi nad swoim rozumem i tokiem swojego myślenia i postępowania. Oszustwo i jeszcze raz oszustwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wasze wpisy powalają i odzwierciedlają kulturę. Tor kartingowy nie został zlikwidowany przez mieszkańców tego osiedla panie przyszły właścicielu myjni samochodowej. Wszystkie komentarze wypowiedziane krytycznie pod adresem mieszkańców tego osiedla pochodzą od pana panie Lewandowski. A jeżeli ktoś jeszcze ma coś do powiedzenia w sprawie postawienia 24h myjni samochodowej pod oknami ludzi, którzy mają kupione mieszkania na prywatnym terenie to jest ostatnim debilem i kretynem tak jak przyszły jej właściciel oraz osoby, które wydały pozwolenie na budowę tej inwestycji. Swoją drogą ciekawe czy Szanowny Pan Prezydent chciałby mieć coś takiego pod oknami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Wapowskiego nie jesteś żadnym Wapowskim tylko Lewandowskim przyszłym właścicielem myjni samochodowej. Do wiadomości metr kwadratowy 15 lat temu kosztował bardzo drogo. Ja przeprowadziłem się z blokowiska dużego osiedla w Lublinie, aby mieć trochę spokoju. Wszystkie firmy, które znajdują sie przy Diamentowej mieszkańcom nie przeszkadzają, ponieważ znajdują się w duzych odległościach od bloków i prowadzą działalności mało uciążliwe. Pan Lewandowski, który kupił działkę pod myjnię zapłacił śmieszne pieniądze za ten kawałek ziemi. Jak z pana taki kozak to było kupić na Zemborzyckiej gdzie jest miejsce na taka myjnię ale tam działki bardzo drogie więc lepiej było kupić tanio ale ludziom pod samym nosem. A może postaw sobie pod swoim domem ten biznes, bo nastaw się na interwencje za zakłócanie ciszy nocnej w samym środku osiedla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Czy istnieje możliwość zaskarżenia niniejszego pozwolenia na budowę, odwołania się, wznowienia postępowania? – pyta miejski radny Piotr Popiel (PiS)" - A co to pan radny (bezradny) przepisów nie zna ... !?!?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska zasada . Zaprotestować każda inwestycje , tak dla zasady. Bo ktoś inny wpadł na pomysł a nie. Bo ktoś będzie zarabiał a nie ja. Bo komuś się chciało a nie mi. Ludziom przeszkadza absolutnie wszystko. W centrum miasta chcieliby być sami. Koło mojego okna najlepiej nic ani sklepu bo ruch ani skwerku czy placu zabaw bo dzieci hałasuja ani myjni bo hałas. Ale z drugiej strony bloku to już tak Hehe Polska mentalność. Chcemy mieć wszystko jak najbliżej ale zeby było koło sąsiada a nie koło mnie. Ludzie gdzieś to wszystko musi mieć miejsce . W końcu to miasto a nie dom w środku lasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z nikim nie ma tyle problemów jak z tymi MARUDERAMI Z DOMEYKI... weźcie wracajcie do siebie na wieś i nie róbcie wstydu miastu !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się składa, że jestem mieszkanką tego osiedla i z dziada pradziada pochodzę z miasta. I to właśnie ci miastowi walczą o trochę spokoju i zieleni. Osobiście nie mam nic przeciwko ludziom ze wsi i właśnie oni jak każdy mają prawo kupić sobie mieszkanie gdzie chcą, dużym nietaktem jest wypominanie komuś jego pochodzenie, ten kto tak robi to jest chamem w tym przypadku miastowym chamem. Będąc osobą pochodzącą z miasta bardzo dobrze dogaduję się z osobami pochodzącymi ze wsi. Proszę pamiętać, że z kulturą się człowiek rodzi. Wpisy tych niby miastowych ludzi daleko odbiegają od wrodzonej kultury. Życzę każdemu kto krytykuje naszą obronę przed postawieniem takiej inwestycji pod oknami, czegoś podobnego pod swoimi oknami wtedy może tacy imbecyle potrafią zrozumieć nasze oburzenie. Przypominam, że osiedle znajduję się nie w centrum miasta tylko na peryferiach. Tylko deweloperzy i ich układy mogą zafundować ludziom takie atrakcje, gdzie człowiek przychodzi z pracy i nie ma prawa do odrobiny spokoju za swoje pieniądze.Życzę wszystkim takiej inwestycji pod samymi oknami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wartość nieruchomości przy takiej myjni spadnie o 50%. Po uruchomieniu myjni można wystąpić do wydziału środowiska UM z wnioskiem o zmierzenie poziomu chałasu, po przekroczeniu normy UM może nawet wydać nakaz zaprzestania prowadzenia myjni. Myjnia zlokalizowana tak blisko bloków powinna być otwarta maksymalnie w godzinach 7.00 - 22.00. Nie zazdroszczę mieszkańcom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...