Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
przeciez barany ciepła wode kazdy sobie grzeje w bojlerach.... nie maja tylko ogrzewania w GRZEJNIKACH kto te newsy pisze?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko w domu baranie trzeba mieć boiler żeby sobie grzać, a ja go nie mam i jest cholernie zimno w mieszkaniu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zen sam jestes baran!!!! Powiedz mi kto ma w bloku bojler w domu????? Chyba kazdy albo prawie kazdy ma ciepla wode z sieci wiec sam sie zastanow co piszesz !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co wy ludzie gadacie głupoty....kazdy w bloku ma bojler zeby grzac sobie wode........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
weźcie się odpierwiastkujcie odemnie, i zostawcie tego trolla zena w spokoju....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koledze chodzi pewnie o gazowy podgrzewacz wody a nie bojler... chociaz bojler tez mozna mieć ale on grzeje tylko woge z kranu a grzejników juz nie rozgrzeje.. tak wiec zostaje kupić pół litra i czekać az naprawia awarie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xardas napisał:
koledze chodzi pewnie o gazowy podgrzewacz wody a nie bojler... chociaz bojler tez mozna mieć ale on grzeje tylko woge z kranu a grzejników juz nie rozgrzeje.. tak wiec zostaje kupić pół litra i czekać az naprawia awarie
Przy takim mrozie,połówka to będzie mało...No chyba że sąsiad drugą przyniesie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włączcie ogrzewanie i wodę bo zamarznę zaraz! Ja jakoś nie mam bojlera i mam zimno jak skur... w mieszkanku. Nie każdy ma takie sprzęty jak Ty w swoim domu bucu jeden (dot. pierwszej wypowiedzi)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KAPITALNE ZDJĘCIE!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
KAPITALNE ZDJĘCIE!!!!!!
dziękuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ręce opadają. Stan jakiejkolwiek infrastruktury w tym mieście woła o pomstę do nieba. Lubzel nie dość że obsługa klienta to tragedia a załatwienie tam czegoś graniczy z cudem i to wystarczy im troczę śniegu lub deszczu żeby ten cały przestarzały bałagan przestał działać. A jak mieszkasz pod Lublinem to tylko siedzieć i płakać przy świeczce. Lpec dłubie w nosie gdy ich zabawki nie pracują po to by ze zdumieniem w sezonie grzewczym stwierdzić że pękła rura która pięć lat temu powinna być wymieniona. Przy okazji rozprują świeżo położony asfalt a jak skończą naprawę załatają to tak że po 6 miesiącach koło można w dziurze urwać. Zarząd dróg zapomina o tym że do poruszania się po drogach potrzebne są pasy na jezdni. Niestety te namalowane 3 lata temu zniknęły i zamiejscowi walą miejscowym w bok n pierwszym lepszym rondzie. Drogi wiadomo jakie mamy gorsze są chyba tylko na Ukrainie. Jak nie skocznia to slalom miedzy dziurami. Ale zima to już kataklizm. 4 piaskarki na miasto podczas intensywnych opadów tak jak w dniu wczorajszym. Trajtki na Piłsudskiego bokiem jeździły bo przez cały dzień żaden pług nie przejechał o solarce nie marząc. Jak już zima zaskoczyła drogowców to dowalą tyle piasku że możemy przejść do .............. Mpwik. Miejska kanalizacja .... śmiech na sali. Zero kontroli i brak przepustowości. W zimie piasku nawali zaskoczony że zima nie przyszła w maju drogowiec a na wiosnę jak przychodzą solidne opady to woda zamiast spływać kanalizacją wali ulicami po których samochody pływają jak statki. Skoro już się decydują na piach to może wypadało by czyścić to na wiosne ??? Mamy pod ręką Niemców którzy już dawno doszli do wniosku że lepiej jest lać biodegradowalne płyny zamiast walić solą i piachem. Nawet deb*** poszedł by za przykładem lepiej zorganizowanej cywilizacji. Czego się nie czepić w tym mieście to płakać się chce. Od lat jesteśmy okradani i płacimy słone sumy za mizerne usługi koleżków. Nie zanosi się na zmiany w ciemnogrodzie co sprawia że coraz mniej się chce tu dzieci planować. MrG
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli przerwa w dostawie ciepłej wody trwała np. 10 godzin w np. 10 tysiącach mieszkań, a my płacimy miesięcznie za całodobową dostawę to bardzo proszę o przeliczenie jaką sumkę za brak usługi "Lpicu", płaci spółdzielnia z naszych opłat. Jestem pewien, że "Lpic" jest ubezpieczony od skutków awarii a my ponosimy wyliczalne straty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurczę, nie wiem, jak u Was, ale u mnie okna są nieszczelne i zrobiło się już tak zimno, że bez kurtki da się wytrzymać tylko w kuchni przy zapalonym gazie na wszystkich 4 palnikach... w tym miesiącu rachunek będzie nieciekawy :/ Ale ponoć niektóre osiedla mają już ogrzewanie? Może wszystkim włączą jeszcze dzisiaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie też zimno... czy już gdzieś wróciło ogrzewania. na okrzei nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Di napisał:
Kurczę, nie wiem, jak u Was, ale u mnie okna są nieszczelne i zrobiło się już tak zimno, że bez kurtki da się wytrzymać tylko w kuchni przy zapalonym gazie na wszystkich 4 palnikach... w tym miesiącu rachunek będzie nieciekawy :/ Ale ponoć niektóre osiedla mają już ogrzewanie? Może wszystkim włączą jeszcze dzisiaj.
Ja mam wymienione okna a się zrobiło już dość nieciekawie. Przecież na dworze jest -13 stopni. Martwi mnie fakt tego że mam sporą hodowle żółwi i jeśli nie włączą ogrzewania będzie trzeba się ewakuować. Tylko jak to zrobić jak taka temperatura. A co z z ludźmi co mają małe dzieci. To normalnie masakra jest jakaś!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest!! Ciepłe kaloryfery!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem gdzie mieszkasz ale Lwowska 32 zimno!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jest!! Ciepłe kaloryfery!!
A gdzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na okrzei już robią się ciepłe kaloryfery
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MrG napisał:
Ręce opadają. Stan jakiejkolwiek infrastruktury w tym mieście woła o pomstę do nieba. Lubzel nie dość że obsługa klienta to tragedia a załatwienie tam czegoś graniczy z cudem i to wystarczy im troczę śniegu lub deszczu żeby ten cały przestarzały bałagan przestał działać. A jak mieszkasz pod Lublinem to tylko siedzieć i płakać przy świeczce. Lpec dłubie w nosie gdy ich zabawki nie pracują po to by ze zdumieniem w sezonie grzewczym stwierdzić że pękła rura która pięć lat temu powinna być wymieniona. Przy okazji rozprują świeżo położony asfalt a jak skończą naprawę załatają to tak że po 6 miesiącach koło można w dziurze urwać. Zarząd dróg zapomina o tym że do poruszania się po drogach potrzebne są pasy na jezdni. Niestety te namalowane 3 lata temu zniknęły i zamiejscowi walą miejscowym w bok n pierwszym lepszym rondzie. Drogi wiadomo jakie mamy gorsze są chyba tylko na Ukrainie. Jak nie skocznia to slalom miedzy dziurami. Ale zima to już kataklizm. 4 piaskarki na miasto podczas intensywnych opadów tak jak w dniu wczorajszym. Trajtki na Piłsudskiego bokiem jeździły bo przez cały dzień żaden pług nie przejechał o solarce nie marząc. Jak już zima zaskoczyła drogowców to dowalą tyle piasku że możemy przejść do .............. Mpwik. Miejska kanalizacja .... śmiech na sali. Zero kontroli i brak przepustowości. W zimie piasku nawali zaskoczony że zima nie przyszła w maju drogowiec a na wiosnę jak przychodzą solidne opady to woda zamiast spływać kanalizacją wali ulicami po których samochody pływają jak statki. Skoro już się decydują na piach to może wypadało by czyścić to na wiosne ??? Mamy pod ręką Niemców którzy już dawno doszli do wniosku że lepiej jest lać biodegradowalne płyny zamiast walić solą i piachem. Nawet deb*** poszedł by za przykładem lepiej zorganizowanej cywilizacji. Czego się nie czepić w tym mieście to płakać się chce. Od lat jesteśmy okradani i płacimy słone sumy za mizerne usługi koleżków. Nie zanosi się na zmiany w ciemnogrodzie co sprawia że coraz mniej się chce tu dzieci planować. MrG
Święte słowa, ja od trzech miesięcy w mojej spółdzielni usiłuję zaprosić hydraulika do piwnicy, gdzie woda leje się z sufitu i dwa razy dziennie muszę łazić i wylewac ją z miski..... Albo te remonty dróg rosyjską metodą, leją asfalt i posypują kamieniami, nie daj Bóg, żeby ktoś Cię wyprzedził na takim odcinku bo masz maskę do lakierowania a szybe do wymiany! Bije późnym PRL-em w tym naszym Lublinie, szkoda gadać......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...