Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wkurza mnie zawsze takie narzekanie mieszkańców, którzy żądają żeby ktoś zrobił im remont. Mi remontu bloku czy mieszkania nikt nie za sponsoruje! Oczywiście mówię ogólnie bo nie znam tytułów prawnych do lokali tych ludzi. Wydaje mi się że ludziom, którzy nie są właścicielami mieszkań należy zaproponować inne mieszkania a kamienice w centrum miasta posprzedawać inwestorom, którzy coś z nimi zrobią. Wtedy centrum miasta jakoś by wyglądało i nie byłoby strachu przejść koło jakiejkolwiek bramy. A tak Lublin to slumsy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
faktycznie , nie ma się czym dw zajmować tylko lubartowską , siedziba wszelkiego elementu w tym mieście. Niech sami sobie remontuja itp za to co pokradli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto im każe tam mieszkać. do tej pory nie przeszkadzały im te warunki mieszkalne, czyli grzyb, klatka schodowa, kocie łby itp. itd. Przecież z dnia na dzień warunki się nie pogorszyły???? Liczą na darmowe nowe mieszkanka w nowym budownictwie, drugi Felin im trzeba wybudować. A my zapierniczajmy na kredytach do końca życia, bo pijaki, degeneraci, złodzieje z Lubartowskiej (nie uogólniam tutaj) muszą czuć się bezpiecznie i mieszkać w czystych nowych blokach. rzygam już tym wszystkim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
s napisał:
Wkurza mnie zawsze takie narzekanie mieszkańców, którzy żądają żeby ktoś zrobił im remont. Mi remontu bloku czy mieszkania nikt nie za sponsoruje! Oczywiście mówię ogólnie bo nie znam tytułów prawnych do lokali tych ludzi. Wydaje mi się że ludziom, którzy nie są właścicielami mieszkań należy zaproponować inne mieszkania a kamienice w centrum miasta posprzedawać inwestorom, którzy coś z nimi zrobią. Wtedy centrum miasta jakoś by wyglądało i nie byłoby strachu przejść koło jakiejkolwiek bramy. A tak Lublin to slumsy..
Jakie posprzedawać? Te kamienice w większości mają swoich właścicieli (spadkobierców), którzy jednak nie kwapią się do odzyskania majątku z uciążliwymi lokatorami. Po co mam się martwić, że mi jakiś niepłacący czynszu lokator będzie narzekał że nie miał remontu? Prawo jest okrutne w tym kraju - właściciel nie ma żadnych praw. Wysiedlono jego rodzinę X lat temu z kamienicy a po odzyskaniu ma bandę nieudaczników na głowie. Osobiście odzyskałam część kamienicy i co? Zadłużone do granic przyzwoitości, w fatalnym stanie i z lokatorami a ja chciałam tam mieszkać naiwnie )) I lokatorzy traktują Cię jak wyzyskiwacza i złodzieja bo masz więcej od nich - a oni na wódeczkę tylko potrzebują!!! Efekt - sprzedany majątek rodzinny bo nerwów do użerania się ze wszystkimi szkoda i mają teraz za swoje!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyremonyować jak najszybciej , spadkobiercy właścicieli znani i co sie ujawnia na to czekają. Stan kamieniecy spowodowały krasnoludki a mieszkańcy trafili tam za karę. Fundusz remontowy zlikwidować bo im "się należy"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzięki wszystkim głosom na forum została w pełnej okazałości przedstawiona cecha naszego polskiego społeczeństwa - POSŁUGIWANIE SIĘ STEREOTYPAMI i etykietowanie przykre jest słuchanie opinii i sądów ludzi zdawałoby się inteligentnych, którzy to bezpodstawnie KLASYFIKUJĄ, nie mając pojęcia, kto faktycznie i dlaczego znalazł się w tej sytuacji i stąd też mówi się o zaścianku lubelskim -ze względu na horyzont myślowy niektórych mieszkańców tego grodu (co widać po postach)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec napisał:
dzięki wszystkim głosom na forum została w pełnej okazałości przedstawiona cecha naszego polskiego społeczeństwa - POSŁUGIWANIE SIĘ STEREOTYPAMI i etykietowanie przykre jest słuchanie opinii i sądów ludzi zdawałoby się inteligentnych, którzy to bezpodstawnie KLASYFIKUJĄ, nie mając pojęcia, kto faktycznie i dlaczego znalazł się w tej sytuacji i stąd też mówi się o zaścianku lubelskim -ze względu na horyzont myślowy niektórych mieszkańców tego grodu (co widać po postach)
tak tak tak..... brałeś coś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam na Lubartowskiej i uwierzcie że nie tylko dresy menele i złodzieje tam mieszkają. Poza nimi są tu także normalne rodziny z dziećmi, ludzie którzy normalnie pracują lub się uczą. Ale tak, ich nie widać w bramach więc ich tu nie ma. Równie dobrze tak samo można byłoby porównać osiedlowe społeczeństwo oceniając jedynie po zaplutych i zarzyganych ławeczkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt tu nie mieszka za darmo. Większość lokatorów płaci uczciwie czynsz. A podstawowy remont jest potrzebny choćby podejście pod kamienice. Obecnie to nie spełnia żadnych norm i wygląda jak z XIX w. (podjazd z kocich łbów, kamienica bez tynku). Można sobie nogę złamać w tych dziurach. Gdybym to ja komuś wynajmował mieszkanie to byłbym pociągnięty do odpowiedzialność za to że nie ma bezpiecznego wejścia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać większość postów jest tendencyjna. Pewnie Pani prezes zatrudniła swojego synka do obrażania lokatorów jej kamienicy. Pani prezes bardzo chętnie bierze pieniążki na czynsz jakby się jej należały. Administracja jest po to by zarządzać. A ta administracja nie robi NIC! Tutaj nawet nie ma dozorcy, który by sprzątnął więc za co płacić czynsz ja się pytam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w tej kamienicy od sześciu lat. Zastanów się, zanim nazwiesz kogoś złodziejem tylko dlatego, że został wyeksmitowany, gdyż jego zamożny sąsiad po wielu latach starań o wykup mojego mieszkania w "porozumieniu" z administracją osiągnął swoje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
parabola napisał:
a kto im każe tam mieszkać. do tej pory nie przeszkadzały im te warunki mieszkalne, czyli grzyb, klatka schodowa, kocie łby itp. itd. Przecież z dnia na dzień warunki się nie pogorszyły???? Liczą na darmowe nowe mieszkanka w nowym budownictwie, drugi Felin im trzeba wybudować. A my zapierniczajmy na kredytach do końca życia, bo pijaki, degeneraci, złodzieje z Lubartowskiej (nie uogólniam tutaj) muszą czuć się bezpiecznie i mieszkać w czystych nowych blokach. rzygam już tym wszystkim
NIE UOGÓLNIASZ? Uważasz, że nazywając kogoś "pijakami, degeneratami i złodziejami" z powodu miejsca zamieszkania wystarczy pod tekstem napisać "nie uogólniam"? Tak się składa, że w tej kamienicy mieści się dziewięć mieszkań zamieszkanych przez ludzi starszych, albo rodziny z małymi dziećmi. Kraść to mogą najwyżej innym dzieciom smoczki w przedszkolu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polowa co szczeka nie zdaje sobie sprawy ile kosztuje remont takiej kamienicy kamienice sa miasta lub prywatnych wlascicieli a nie lokatorów heh placimy czynsze i fundusz remontowy i o to wlasnie widac efekty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...