Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy LSM idą na wojnę z warczącymi motorami

Utworzony przez Staszek, 4 listopada 2009 r. o 20:37 Powrót do artykułu
odezwały sie mocherowe berety z Lsmu i znudzeni meiszkancy poszukujacy sensacji ktorym wszystko przeszkadza, co w tym zlego ze na globusie bedzie motocross ?! ja mieszkam na Prusa i m iosobiscie to nie przeszkadzalo wrecz przeciwnie,raz w roku nikomu normalnemu nic sie ne istanie jak uslyszy warkot silników, to promocja dla osiedla, dla miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem za. Od nie pamiętam kiedy na LSMie były zawody motocrosowe przy globusie i w wąwozie LSM. Ja koło siebie mam tor Motocrosowy i nie nażekam. Rozumiem, że starszym ludziom to może przeszkadzać, ale nie tylko oni żyją na tym świecie. Np: Nie podoba mi się praktyka jak Rady Osiedli, czy dzielnic, usuwają ławki spod bloków: "bo młodzież siedzi na nich i spędza czas", Młodzeż nie ma się gdzie podziać! A później jak ci starsi ludzie jeszcze się zestarzeją chcą siąść na jakiejś ławce wracając np. z zakupów i żalą się, że nie mają gdzie, i coraz rzadziej wychodzą, bo nie mają nawet na chwile gdzie spocząć. A sami sobie budują getto! Jak młodzież ma im pomóc, "przejść przez jezdnię"? Chyba tylko z litości, bo tak to starsi tylko rzucają kłody pod nogi budując WŁASNY "lepszy świat". Podkreślmy: WŁASNY, MÓJ, TYLKO MÓJ! ...Jakby nigdy nie byli młodzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwerty napisał:
W mieście za głośno poza miastem greenpeace....to gdzie do k****y nędzy mają jeździć? Burzycie się że szaleją po górkach czechowskich i na mieście, stwórzcie im tor z prawdziwego zdarzenia a nie tylko krytykujcie. Bo najlepiej zbesztać nie używając mózgu i pozamykać wszystko. Banda kretynów!!!
jedź sobie do chin kretynie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech synalki piątka i więckowskiego jeżdżą u nich na podwórku za pieniążki swoich rodziców, a nie po LSMie. Osobiście zapowiadam iz wystąpie na drogę sądową z miastem o zwort utraty wartosci mieszkania przez budowę śmierdzacego i głośnego toru, notabene dla celów prywatnych przez dwóch wyzej wymienionych panów. już z halą nas wyrolowano, miało być kryte lodowisko, wyszał hala sportowa w centrum miasta przy każdej imprezie paraliżujaca życie okolicznych mieszkańców !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wasilewski i jego świnki musi odejść od koryta !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli młodzież czy ktokolwiek inny spokojnie siedzi sobie na ławeczce, zupełnie mi to nie przeszkadza. Jeśli piłuje ryja o 2 w nocy i zostawia potrzaskane flachy w piaskownicy, pety i inny syf i na chodnikach - już przeszkadza jak najbardziej. Najczęściej podobne zabawy odbywają sie w okolicy ławeczek, bo tam można ciężkie od piwska tyłki posadzić. Dlatego wcale sie nie dziwię, że ludzie takich męto-kawiarenek nie chcą mieć pod oknami. A wcale nie jestem staruszką. Po prostu nie lubię towarzystwa buraków i głąbów. Tor to ma być promocja dla osiedla? Na pewno potencjalni klienci na mieszkania będą zachwyceni wiedzac, że pod oknami będą im jeździć motory i wrzeszczeć ich kierowcy. Bo tylko totalny idiota mógłby uwierzyć, że ktoś wybuduje tor i będzie go używał dwa razy w roku. Legalnie może i tak. A półlegalnie czy całkiem nielegalnie kolesie będą jeździć kiedy i jak bedą chcieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo very good ! Pojebów na tych swoich dwukołowych pierdziołkach powinno sie wywieźć na Syberie razem ze swoimi śmiesznymi zabawkami. Ludzie potrzebują spokoju a nie słuchania deb***nych silniczków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~wera~ napisał:
odezwały sie mocherowe berety z Lsmu i znudzeni meiszkancy poszukujacy sensacji ktorym wszystko przeszkadza, co w tym zlego ze na globusie bedzie motocross ?! ja mieszkam na Prusa i m iosobiscie to nie przeszkadzalo wrecz przeciwnie,raz w roku nikomu normalnemu nic sie ne istanie jak uslyszy warkot silników, to promocja dla osiedla, dla miasta
Gdzie bylas jak chetnego do budowy kortow tenisowych kolo Globus-a splawiali? Masz prawo byc za wiec nie odmawiaj prawa innym do bycia przeciw - wnuczko babci noszącej mocherowy beret .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do znudzenia to chyba będę pisał: jest teren do zagospodarowania po poligonie na Majdanku, blisko zaplecze (chyba nie wszystkie budynki po jednostce Kul wydzierżawił), relatywnie niedaleko miasta, w terenie słabo zamieszkałym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SelSu napisał:
Czytaja to crossowi "lobbysci", czytaja crossem "lobbowani", czytaja organa do przestrzegania praworzadnosci powolane - czytasz to rowniez Ty. Dla pelnej jasnosci wypunktuje bo jestem za sportem ale przeciw prywacie za publiczne pieniadze uprawianej: 1. Koszt budowy toru na objetym scisla ochrona terenie Natura 2000 pod Świdnikiem pod pretekstem rekultywacji gruntow sfinansowalo Miasto Lublin . Jeden z mieszkancow miasta Lublin powiadomil prokurature o podejrzeniu przestepstwa - wynik postepowania organow powolanych do przestrzegania praworzadnosci nie jest publicznie znany. Tor pod Swidnikiem nadal jest wykorzystywany przez "crossowcow' - w tym samym czasie w drastycznym stopniu zmniejsza sie znajdujaca sie tam, bedaca pod scisla ochrona pupulacja suslow perelkowanych. 2. Kolejny "jednorazowy" tor zostal wykonany wbrew woli mieszkancow z pominieciem procedur srodowiskowych w Elizowce. 3. W sasiedztwie Hali Globus, w strefie szczegolnej ochrony bo w poblizu duzego skupiska mieszkalnictwa ma miejsce kolejne proba spelnienia kaprysow lokalnych "biznesmenow - politykow". Podmiot zainteresowany budowa w tej samej lokalizacji i za wlasne srodki hali z kortami tenisowymi i squash-em juz rok temu zostaje "splawiony". Kolejnych punktow jeszcze my nie znamy ale na 100% znaja je Ci ktorzy pod przykrywka "sportow masowych" bezkarnie szastaja publicznymi pieniedzmi i gwalca normy prawne, spoleczne i moralne .
Twoje wywody komentatorze są dobre u cioci na imieninach między jednym a drugim kielichem. Są ludzie, którzy podpierają się obroną świstaków, żabek z Doliny Rozpudy a idą w manifestacjach walczących o wolna aborcję. I porównać : ludzi Im ie szkoda a żabek bronią jak Tow. Jaruzel socjalizmu. Wolno Im to. Ale czego mi nie wolno napisać, że ten motocross to jedyna rzecz co w tym grajdołku wyszło. Ludzie z niczego zrobili klub co zdobywa mistrzostwo Polski. A taki Motor czy żużel to 2 worki bez dna. Walą tam mamonę i nie słyszę zadnej krytyki. Gdzie Ty człowieku masz koło Globusa mieszkania bo ja tam, mieszkam i wg mnie to jedyne miejsce w tym lubelskim zadupiu, ktore Bóg stworzył dla motocrossu. Do Elzówki nikt ze starszych nnie pojedzie a tu pójdzie na spacer i zobaczy trochę świata. Jeżli chociaz jeden zawodnik wypłynie na tory światowe to będzie sukces. I sportowy i finansowy. Non cocore jak gaworili starożytni Rzymianie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moja propozycja dla mieszkańców jeśli wam się hałas nie podoba, raz w roku faktycznie może pogrążyć wasze życie istne piekło naprawdę, to sobie w czasie trwania zawodów zafundujcie przejażdżkę autobusem na drugi koniec miasta, albo najlepiej za miasto i się dotlenicie przy tym, bilety MPK teraz tańsze to jeszcze bardziej się opłaci niż siedzenie w domu i słuchanie pięknego warkotu silników!!!!!!! ooo albo skansen odwiedźcie tam macie spokój ciszę i z dala od tych waszych obskurnych bloków!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz róbmy wojne i nie zgadzajmy sie zeby to było obok nas,a jak będzie taka impreza w innym miejscu to pójdziemy cała rodzina obejrzeć ,a moze i nasza pocieche do jakiegos klubu zapiszemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konopielka wciąż aktualna. Mówię do tego tysiąca oszołomów: nie jeździjcie autobusami bo codziennie hałasują mi na Krakowskim!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
h
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajmy rozwijać się klubom, które dobrze prosperują i rozwijają się w tym regionie. Niestety społeczeństwu nie bardzo się podoba jeśli komuś uda się osiągnąć sukces w jakieś dziedzinie. Dlaczego polacy najlepiej czują się w sytuacji gdy drugiemu kładzie się kłody pod nogi o zgrozo!. Klub KM Cross z tego co się orientuję odnosi spore sukcesy sportowe więc nie widzę powodu dlaczego na jeden weekend w roku tak bardzo są uciążliwi dla mieszkańców. Często jestem w okolicy Globusa i codzienny ruch uliczny w ciągu 12 miesiecy jest znacznie bardziej uciążliwy a jednak mieszkańcy nie rozwiązują tego problemu. Pozdrawiam malkontentów z LSM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto tego toru będzie pilnował przez cały rok, żeby nie było tam dzikich treningów? Juz to widzę, takie argumenty to zwyczajne robienie z mieszkańców idiotów. Próbuje sie ich postawić przed faktem dokonanym, i zupełnie nie widzę logiki w forsowaniu akurat tej lokalizacji - poza wygodą paru osób i poczuciem "władzy" na prywatnym folwarczku u kilku radnych. Na czym się mam nadzieję przejadą, wybory w sumie niedaleko, pan P. już się ewakuuje z powrotem do biznesu. I dlaczego niby taki tor ma być w środku miasta? W końcu crossowcy są jakby zmotoryzowani i np na wspomniany Majdanek mogliby spokojnie dojechać. Czy Ursus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gazela napisał:
A kto tego toru będzie pilnował przez cały rok, żeby nie było tam dzikich treningów? Juz to widzę, takie argumenty to zwyczajne robienie z mieszkańców idiotów. Próbuje sie ich postawić przed faktem dokonanym, i zupełnie nie widzę logiki w forsowaniu akurat tej lokalizacji - poza wygodą paru osób i poczuciem "władzy" na prywatnym folwarczku u kilku radnych. Na czym się mam nadzieję przejadą, wybory w sumie niedaleko, pan P. już się ewakuuje z powrotem do biznesu. I dlaczego niby taki tor ma być w środku miasta? W końcu crossowcy są jakby zmotoryzowani i np na wspomniany Majdanek mogliby spokojnie dojechać. Czy Ursus.
Ja mieszkam na LSM i chcę oglądać mistrzów Polski na Globusie a nie w Elizówce czy dawnym Ursusie. A treningi to ludzka rzecz - można trenować w terenie, można na torze. Będąc w dawnej CSSR w mieście mniejszym niż Lublin to mieszkańcy tego miasta czekali na takie zawody, które odbywały się tam raz w roku. Przy torze podczas zawodów gomadziło się kilka tys. kibiców i naprawdę żyli tym co widzieli. Zarobił handel, transport, a przede wszystkim młodzież. W tamtych czasach najtrudniej było o sprzęt i młodzi mogli tylko oglądać "mistrzów". Teraz młodzi mogą i są mistrzami bo sprzęt jest ogólnie dostępny. Niektórzy poświęcili temu sportowi swoje życie i tylko nie przewidzieli, że trafią na taki mur wrogów z własnego miasta. Szkoda nerwów na takie prymitywne gadki szmatki jak komentator gazela.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kmiotek z LSM napisał:
Ja mieszkam na LSM i chcę oglądać mistrzów Polski na Globusie a nie w Elizówce czy dawnym Ursusie. A treningi to ludzka rzecz - można trenować w terenie, można na torze. Będąc w dawnej CSSR w mieście mniejszym niż Lublin to mieszkańcy tego miasta czekali na takie zawody, które odbywały się tam raz w roku. Przy torze podczas zawodów gomadziło się kilka tys. kibiców i naprawdę żyli tym co widzieli. Zarobił handel, transport, a przede wszystkim młodzież. W tamtych czasach najtrudniej było o sprzęt i młodzi mogli tylko oglądać "mistrzów". Teraz młodzi mogą i są mistrzami bo sprzęt jest ogólnie dostępny. Niektórzy poświęcili temu sportowi swoje życie i tylko nie przewidzieli, że trafią na taki mur wrogów z własnego miasta. Szkoda nerwów na takie prymitywne gadki szmatki jak komentator gazela.
No i sam przyznałeś, ze "treningi ludzka rzecz" i odbywałyby się poza zawodami na torze. Dla mieszkańców to zupełnie ganz egal, czy hałasuje im mistrz świata (przynajmniej z fasonem), czy codziennie ty z kumplami (to już podejrzewam jest tylko wkurzające, a nie spektakularne ) Fani dojadą na Majdanek czy w inne odludne miejsce, a wygoda paru młodziaków którym nie chce się tam na codzień ruszać tyłka to mało poważny argument, żeby psuć radość mieszkania bardzo dużej grupie ludzi. Tor w centrum miasta nikomu jeszcze tytułu mistrzowskiego nie zapewnił. Ty chcesz sobie zobaczyć zawody nie na Elizówce, a mieszkańcy chcą spokojnie mieszkać bez treningów crossowych za oknem. Czyje "chcenie" jest bardziej uzasadnione? Która grupa "chcących" jest liczniejsza? Ja też wyobraź sobie mam hobby i nie wymagam od reszty świata, żeby mi przygotowywał pod nie infrastrukturę, czyli np zatopił Titanica w Piasecznie, bo mi tam blisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Być może protest jest daremny, ale proponuję aby z kasy LSM sfinansować badania psychiatryczne dla pomysłodawcy usytuowania rzeczonego toru w centrum LSM. Dobry stan psychiczny człowieka mającego wpływ na życie lublinian powinien leżeć im na sercu mieszkńcom dużej dzielnicy miasta. Na pewno byłyby to pieniądze wydane pro publico bono. Mieszkaniec LSM z rejonu znacznie oddalonego od nieszczęśliwej lokalizacji (ale czyż można spać spokojnie gdy takie pomysły się rodzą w głowach radnych).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...