Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy Lubartowskiej odlecą

Utworzony przez Mateusz R, 12 czerwca 2012 r. o 23:25 Powrót do artykułu
te zgniłe społeczeństwo z Lubartowskiej to mogłoby odlecieć, ale w kosmos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślałem, że rozpieprzą tę patologię na cztery wiatry...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Shoot them into the outer space, never to come back!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OOOuuu Lubartowska odlatuje? Nie ważne gdzie! CAŁA? Wow! Księżyc i Mars czeka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny sposób na bezsensowne wydanie pieniedzy! W kosmos razem z urzędnikami od "kultury".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do elity z nielubartowskiej: tu mieszkają też normalni ludzie, więc ostrożniej z tymi komentarzami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stefan napisał:
do elity z nielubartowskiej: tu mieszkają też normalni ludzie, więc ostrożniej z tymi komentarzami...
hm, a gdzie się ukrywacie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalni ludzie też tam są owszem, ale na odcinku między 57 a 65 jest jedno z największych zgromadzeń hołoty z tej ulicy, byłem tam wielokrotnie to wiem. Zastanawiam się ile paliwa ukradną z dźwigu lub czy na koniec dnia będą wszystkie koła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalni nie stoją w bramach i nie piją tam herbaty czy kawy, tylko jak przystało na ludzi kulturalnych siedzą w domach, dlatego ich nie widać, ale to nie oznacza, że ich tam nie ma, są i to w większości, tylko nieliczna hołota robi opinię lubartowskiej - stoją w bramach więc ich widać i taki idzie wizerunek, a co do podanych adresów to zgoda, dołączę jeszcze nr -y: 40 i 42 to są najgorsze adresy, ale w sąsiednich kamienicach jest już prawdziwy spokój, zaręczam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...