Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
...ale milionerów też mamy, coś na wzór wschodni. Bogaci i biedni...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Lubelskie od lat jest najbiedniejszym regionem w Unii Europejskiej.
0
Jak to? Przecież dzięki pińcet plus ubóstwa już nie ma a dzieci są lepiej ubrane i najedzone.
0
Lubelskie Lublin takie duże i biedne miasto dobre do zwiedzania
0
A świniarz sosna i żuk kredyt mówią ze jest super!!!!!!! Wiwat po i zsl !!!!???????
0
Patologia nigdy nie wyjdzie z ubóstwa bo skoro sześcioosobowa rodzina wyciąga z opieki pięć, sześć tysięcy i nadal żyje w biedzie to coś tu jest nie tak.
0
Skończone 60 lat,staż zusowski 38 lat.Bez pracy,emerytury,renty,zasiłku nie posiadam nałogów.Zdrowie się sypie,chcę pracować odzew potencjalnych pracodawców zerowy.Urząd pracy rozkłada ręce,proponuje znaleźć sobie pracodawcę to skieruje na staż .
0
Na Lubelszczyźnie bogaci się wąska grupa miernot z nadania politycznego szczególnie postkomunistycznego. Zdecydowana większość wartościowych, młodych i wykształconych wyjechała za granicę lub do Warszawy i innych metropolii. W Lublinie zostały niedobitki.
0
Witam, ja już w Lublinie odbywam 3 staż - za każdym razem po stażu nie proponowano umowy, tylko brano następnego stażystę. Gdybym mogła, wyjechałabym, ale mam kredyt z mężem i każde nawet 800zł marnego stażowego w naszym wypadku się przyda.
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A świniarz sosna i żuk kredyt mówią ze jest super!!!!!!! Wiwat po i zsl !!!!???????
śmierdzący pisowski troll przemówił
0
ytbe igrzybek pl Borowik okradŁ mnie tęca ichcemnie zgŁośić na ytbie
0
Oni nie zarabiają tylko dostają a to już widocznie się nie liczy
0
27 proc. gospodarstw zagrożonych ubóstwem? To jakaś propaganda opozycji. Przecież w TVP mówią, że jest super, Krzywousty mówi, że jest "fspaniale", a Krótkonogi mówi, ze ma wszystko w kuprze.
0
W samym Lublinie z zarobkami nie jest źle.
0
aja aby chcziaŁem miećszwuj kanaŁ na ytbie tęca
0
tęca io*
0
tęca **
0
Zslowsiki marszałek co na to
0
Jakoś nie widać tej biedy ,
0
Mnóstwo w tym regionie czarnych pieniędzy bez podatku ( np. z pracy za granicą ) , a co za tym idzie nie ewidencjonowanych . I to powód wirtualnego ubóstwa
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: