Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy Lubelskiego w najgorszej sytuacji. 27 proc. gospodarstw zagrożonych ubóstwem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 lutego 2017 r. o 14:22 Powrót do artykułu
...ale milionerów też mamy, coś na wzór wschodni. Bogaci i biedni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelskie od lat jest najbiedniejszym regionem w Unii Europejskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to? Przecież dzięki pińcet plus ubóstwa już nie ma a dzieci są lepiej ubrane i najedzone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelskie Lublin takie duże i biedne miasto dobre do zwiedzania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A świniarz sosna i żuk kredyt mówią ze jest super!!!!!!! Wiwat po i zsl !!!!???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patologia nigdy nie wyjdzie z ubóstwa bo skoro sześcioosobowa rodzina wyciąga z opieki pięć, sześć tysięcy i nadal żyje w biedzie to coś tu jest nie tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skończone 60 lat,staż zusowski 38 lat.Bez pracy,emerytury,renty,zasiłku nie posiadam nałogów.Zdrowie się sypie,chcę pracować odzew potencjalnych pracodawców zerowy.Urząd pracy rozkłada ręce,proponuje znaleźć sobie pracodawcę to skieruje na staż .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Lubelszczyźnie bogaci się wąska grupa miernot z nadania politycznego szczególnie postkomunistycznego. Zdecydowana większość wartościowych, młodych i wykształconych wyjechała za granicę lub do Warszawy i innych metropolii. W Lublinie zostały niedobitki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, ja już w Lublinie odbywam 3 staż - za każdym razem po stażu nie proponowano umowy, tylko brano następnego stażystę. Gdybym mogła, wyjechałabym, ale mam kredyt z mężem i każde nawet 800zł marnego stażowego w naszym wypadku się przyda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ytbe igrzybek pl Borowik okradŁ mnie tęca ichcemnie zgŁośić na ytbie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni nie zarabiają tylko dostają a to już widocznie się nie liczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
27 proc. gospodarstw zagrożonych ubóstwem? To jakaś propaganda opozycji. Przecież w TVP mówią, że jest super, Krzywousty mówi, że jest "fspaniale", a Krótkonogi mówi, ze ma wszystko w kuprze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aja aby chcziaŁem miećszwuj kanaŁ na ytbie tęca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tęca io*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tęca **
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zslowsiki marszałek co na to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś nie widać tej biedy ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnóstwo w tym regionie czarnych pieniędzy bez podatku ( np. z pracy za granicą ) , a co za tym idzie nie ewidencjonowanych . I to powód wirtualnego ubóstwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Mnóstwo w tym regionie czarnych pieniędzy bez podatku (  np. z  pracy  za granicą ) ,  a co za tym idzie nie ewidencjonowanych . I to powód wirtualnego ubóstwa
Zagadza się. Bida tylko na papierze na potrzeby wyciagania kasy z socjalu. Naprawiasz samochód - mechanik zrobi, ale bez paragonu, remontujesz mieszkanie - majster płytki ułozy, albo kuchnie piękną wystruga - oczywiście bez fakturki, wymieniać te usługi fachowców z szarej strefy mozna bez końca. Inni w PL zarejestrowani jako bezrobotni, a w Holadnii lub na wyspach grosz się kręci (nie, zeby nie było, ze im bronie - ich sprawa. Tylko niech nie zjeżdzają do kraju jedynie na darmowe leczenie w ramach NFZ - niech sie tam leczą)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Patologia nigdy nie wyjdzie z ubóstwa bo skoro sześcioosobowa rodzina wyciąga z opieki pięć, sześć tysięcy i nadal żyje w biedzie to coś tu jest nie tak.
oni nie zyją w biedzie, bo oni teraz są najbotasi w naszym rejonie z powodu 500+, biedę to klepią obecnie ci po 50 mający 30-40 lat pracy i pozostawienia sami sobie bez pracy i bez możliwości ich zatrudnienia bo są za starzy i do pracy i do rodzenia dzieci dla 500+.Obecnie ci po 50 są najbardziej skrzydzonymi obywatelami w naszym pieprzonym kraju, bo jak mieli dzieci to nikt im nie dawał 500+, musieli sami zapracować na nie, a teraz z kolei są już za starzy też na pracę i nikt ich nie chce, może tak pisowce by pomyśleli jak ich utylizować min. i mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...