Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
posłuchajcie Gowina, PiS już zaczyna wycofywać się z obietnic :)))))))))))
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Najważniejsze, że pslu już mało co zostało w sejmnie hehe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
ci którzy mówią, że będzie lepiej chciałbym, żeby ich zapytać za pół roku ! Pewne, że muszą odszczekać to co bełkotali, wyprawiali, już duduś spełnił wszystko ale ta ciemna masa nic nie rozumie więc dobrze niech zobaczą co robią mafiozi w sukienkach z pseudo-katolikami z sekty kaczo-rydzokowej ! To dopiero organizacja
0
A MOŻE OBUDZĄ SIĘ Z RĘKĄ W NOCNIKU. ZA DUŻO OBIECANEK Z KSIĘŻYCA
0
nie długo będą rzucać kamieniami w jedyną słuszną władzę :-)
0
niektórych z tym komunizmem to pogięło chyba
0
myślę , że teraz z górnikami to  pójdzie jak z górki . z systemem emerytalnym też . i z opieką zdrowotną. itd. itd 
0
panie prezesie jak żyć w tym mieście?......Lublinie, jak żyć,gdzie te eliity?
0
Jestem tylko ciekaw dlaczego PIS chcą wszyscy od razu rozliczać? Dlaczego nikt nie rozliczył PO za te nasze "niższe podatki"?
0
W dupie mam patriotyzm, jak mi podatki podwyższą.
0
Każdy , kto miałby taką MAMUSIĘ , musiałby skończyć medycynę. Nawet, gdyby nie chciał . Taka nerwowa mamuśka postawi każdego do pionu
0
PISOWCY ZJEDZĄ NAS ŻYWCEM I WYSRAJĄ!!! BRAWO KTO NA NICH GŁOSOWAŁ!!! BRAWO BĘDZIECIE JESZCZE PŁAKAĆ!!!! UWIERZYLIŚCIE W TE ŚCIEMY CO WAM SPRZEDAWALI!!!!!!!!!!! CO WYBORY TO SIĘ NABIERACIE NA TO GÓWNO PRZEDWYBORCZE!!
0
Alternatywa, zmiana na lepsze, komunizm, patriotyzm - ludzie co wyscie brali? Najlepiej podusmowala przedostatnia pani - beda was lupic i krasc tylko z drugiej strony.
0
Każda partia działa w interesie tylko i wyłącznie swoich członków !!! Chociaż jest taka jedna ,która bazując na poparciu kościoła katolickiego, załatwia jego interesy !!!A ty ludu boży prosty z prostoty idź ,głosuj, narzekaj i wierz w życie wieczne po zmartwychwstaniu ...;-)))
0
500 zł na dziecko jak w starym radzieckim kawale-na placu czerwonym dają samochody wołgi,nie samochody,a rowery nie dają ,a kradną.500 zł będzie na drugie  i następne dziecko,ale w zależności od dochodów i może od 2017r.=Na tym polega nabijanie motłochowego wyborcy w bambuk.
0
Ten patriotyczny moher w okularach to wie że jej partia to taka patriotyczna, że na majdanie w Kijowie prezes spacerował pod flagami banderowców.
0
Taaa... będzie lepiej.... ale wy ludzie jesteście naiwni, że PiS wybraliście. Już widzę te 500zł na każde dziecko.... No ale jak to jest z wami.... obiecanki cacanki a GŁUPIEMU RADOŚĆ. Zobaczymy czy za 4 lata będziecie cieszyć michy.
0
Co mogę stracić chyba nic bo i nic nie mam i nieważne kto wygrał bo i na nic nie liczę dla tego jestem w najlepszej sytuacji mimo że uczciwie pracuje nie doznam rozczarowania.
0
Ta pani co ma syna po medycynie chyba coś oszukuje bo jej syn chyba nie jest dopiero po studiach tylko widocznie ma wysokie wymagania, bo lekarzy brakuje w niektórych specjalnościach i można otworzyć prywatny gabinet, ja pracuje za najniższą krajową a powinnam przy moim wykształceniu zarabiać 3 razy tyle.
0
Ta pani co ma syna po medycynie chyba coś oszukuje bo jej syn chyba nie jest dopiero po studiach tylko widocznie ma wysokie wymagania, bo lekarzy brakuje w niektórych specjalnościach i można otworzyć prywatny gabinet, ja pracuje za najniższą krajową a powinnam przy moim wykształceniu zarabiać 3 razy tyle.
  :D :D :D :D :D   Taaa... Każda niedouczona miernota z licencjatem po PWSZ myśli, że ma wyższe wykształcenie i chodzi sfrustrowana, że nikt jej nie docenia, choć pisać po polsku nie potrafi... A ja wolę zatrudniać młodych z zawodowym wykształceniem - bo z nich zrobię dobrych, wysoko wykwalifikowanych, dobrze zarabiających robotników zadowolonych z życia i nie narzekających, jak ta ciemnota bez konkretnych kwalifikacji - co to wyżej s r a niż d u p ę ma...
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: