Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Te Panie, od ojca Rydzyka zatrzymają niedługo budowę czegokolwiek , lotnisk, dróg, nadajników, garaży itp. Tylko kościoły będzie można budować bez przeszkód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popatrzcie na zdjęcie. Same mohery. Podpuszczani przez ojca tadka i pokurcza jarusia potrafią tylko jątrzyć i niszczyć. Typowy elektorat pisuarów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
woow napisał:
Popatrzcie na zdjęcie. Same mohery. Podpuszczani przez ojca tadka i pokurcza jarusia potrafią tylko jątrzyć i niszczyć. Typowy elektorat pisuarów.
Typowy sposób wypowiedzi /inwektywy,przezwiska ,itp. elektoratu "POprawnie myślących". U was nie ma: 1/.Mocherów 2/.Podpuszczanych 3/.Pokurczy 4/.Nikt nie jątrzy-nawet posioł Polikot (przeszedł na stronę "pisuarów") 5/.Nikt nie niszczy-tylko budują (przez prowadzenie zgodnej POprawnej POlityki) Same wzorce,ideały. Pozdrawiam myślących nie POprawnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
renciści i emeryci nie mają co robić to strajki robią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bleble napisał:
renciści i emeryci nie mają co robić to strajki robią
zawsze to jakaś rozrywka pomiedzy klanem a plebanią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spółdzielnia dalej nie jest w stanie racjonalnie wytłumaczyć dlaczego upiera się przy budowie garaży, zamiast rozbudowie parkingu i stworzeniem miejsc parkingowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba garaże podziemne to lepsze rozwiązanie niż rozbudowa parkingu...chyba, że ma się gdzieś swój samochód i niech stoi pod chmurką...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Londynie trochę lepsze samochody stoją wzdłuż ulic pod chmurką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co innego garaże podziemne, a co innego garaże typu budy które chce zafundować spółdzielnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOO napisał:
Co innego garaże podziemne, a co innego garaże typu budy które chce zafundować spółdzielnia.
Bo mają gdzie Dobra fota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE ROZUMIEM TEJ SYTUACJI!NA ZDIĘCIU WIDAC SAME MOCHERY WIEC NIECH INWESTOR UDA SIĘ DO LOKALNEGO PROBOSZCZA DA KOPERTE CO ŁASKA A PROBLEMY MINĄ NA KAZANIU BĘDZIE POWIEDZIANE ŻE GARAŻE SĄ POTRZEBNE A TA PANI CO TAK WALCZY JESZCZE OBIAD BEDZIE PRZYNOSILA OSOBOM KTÓRE BĘDĄ BUDOWAŁY GARAŻE OJ KTOŚ NIE UMIE SIE ODNALEŚĆ I NIE WIE KTO RZĄDZI W POLSCE!!!!RYDZ BY TO SZYBKO ZALATWIŁ!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
liot napisał:
Te Panie, od ojca Rydzyka zatrzymają niedługo budowę czegokolwiek , lotnisk, dróg, nadajników, garaży itp. Tylko kościoły będzie można budować bez przeszkód.
A ile Ty Ćmilu nabudowałeś Kościołów? Jestem pewien, że żadnego a ryja drzesz jak sroka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram w zupełności co napisał kolega Katolik. To jest nic innego jak brak zajęcia, jakby chcieli w tym miejscu posadzić drzewa to też będzie źle bo będzie zbyt dużo zieleni, drzew, krzaków i będzie się robactwo rozmnażać . Teraz się kłócą bo mają z kim a może by tak ruszyli łbami i wykorzystali ten pustostan między uszami co to mózgiem chyba nazywają żeby ławek dostawili na Skarpie, placyków zabaw dobudować dla dzieci... Na LSMie placyk jest co 15m a na nim min. 2-3 ławek u nas jedynie wszystko wycinają i jakieś deb***ne słupki stawiają pod klatkami żeby czasem jaki samochód nie przejechał pod oknami bo zbyt głośno jest. To jest powód do kłótni. Żyjemy w mieście, nie w parku narodowym, trzeba się liczyć z takimi rzeczami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Generalnie najlepiej jest narzekać na brak miejsc parkingowych, a jednocześnie blokować ich budowę. Rozrywka na długie popołudnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedna z tych Pań na zdjęciu to moja mama (nie ta, co krzyczy, akurat najwięcej na tym spotkaniu krzyczeli nie ci, którzy protestowali), więc proszę jej nie obrażać!!! to bardzo inteligentna kobieta, po studiach, z długoletnim doświadczeniem na stanowiskach kierowniczych i dyrektorskich; to po pierwsze po drugie, spółdzielnia zlikwiduje bezpłatny parking, który zgodnie z prawem mieszkańcom okolicznych bloków się należy, a wybuduje garaże, które trzeba będzie kupić - zapewne za ciężkie pieniądze; niestety, niewielu ludzi z tych bloków będzie na to stać po trzecie, dopóki nie poznałem szczegółów, też myślałem, że to jacyś pieniacze robią szum, ale po rozmowie z rodzicami dowiedziałem się więcej i wiem, że jednak to oni mają rację - wniosek: zanim osądzisz, postaraj się jak najwięcej dowiedzieć na temat osądzanej sprawy po czwarte, po drugiej stronie ulicy Filaretów jest aż nadto miejsca na tego typu inwestycje; pośpiech, z jakim próbuje się przeforsować tę inwestycję jest wręcz zastanawiający tak więc, mam nadzieję, że jednak "pieniaczom" tym razem się uda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mc napisał:
jedna z tych Pań na zdjęciu to moja mama (nie ta, co krzyczy, akurat najwięcej na tym spotkaniu krzyczeli nie ci, którzy protestowali), więc proszę jej nie obrażać!!! to bardzo inteligentna kobieta, po studiach, z długoletnim doświadczeniem na stanowiskach kierowniczych i dyrektorskich; to po pierwsze po drugie, spółdzielnia zlikwiduje bezpłatny parking, który zgodnie z prawem mieszkańcom okolicznych bloków się należy, a wybuduje garaże, które trzeba będzie kupić - zapewne za ciężkie pieniądze; niestety, niewielu ludzi z tych bloków będzie na to stać po trzecie, dopóki nie poznałem szczegółów, też myślałem, że to jacyś pieniacze robią szum, ale po rozmowie z rodzicami dowiedziałem się więcej i wiem, że jednak to oni mają rację - wniosek: zanim osądzisz, postaraj się jak najwięcej dowiedzieć na temat osądzanej sprawy po czwarte, po drugiej stronie ulicy Filaretów jest aż nadto miejsca na tego typu inwestycje; pośpiech, z jakim próbuje się przeforsować tę inwestycję jest wręcz zastanawiający tak więc, mam nadzieję, że jednak "pieniaczom" tym razem się uda[/quote]
jedna z tych Pań na zdjęciu to moja mama (nie ta, co krzyczy, akurat najwięcej na tym spotkaniu krzyczeli nie ci, którzy protestowali), więc proszę jej nie obrażać!!! angry.gif to bardzo inteligentna kobieta, po studiach, z długoletnim doświadczeniem na stanowiskach kierowniczych i dyrektorskich; to po pierwsze[/quote] Trudno zdarza się.
po drugie, spółdzielnia zlikwiduje bezpłatny parking, który zgodnie z prawem mieszkańcom okolicznych bloków się należy, a wybuduje garaże, które trzeba będzie kupić - zapewne za ciężkie pieniądze; niestety, niewielu ludzi z tych bloków będzie na to stać
Masz samochód? Bo garażów będzie o wiele, wiele mniej niż miejsc parkingowych. Te garaże to rozumiem będą na miejscu tego parkingu? Więc kolejne garaże w innym miejscu na osiedlu są jak najbardziej wskazane. A alternatywa jest prosta, jeśli faktycznie chodzi o tą zieleń, niech spółdzielnia za 1 z tych drzewek co je wytną posadzi np. 2 w innym miejscu lub 3... [quote]po trzecie, dopóki nie poznałem szczegółów, też myślałem, że to jacyś pieniacze robią szum, ale po rozmowie z rodzicami dowiedziałem się więcej i wiem, że jednak to oni mają rację - wniosek: zanim osądzisz, postaraj się jak najwięcej dowiedzieć na temat osądzanej sprawy
A to do czego? To żadne tłumaczenie ani argument. [quote]po czwarte, po drugiej stronie ulicy Filaretów jest aż nadto miejsca na tego typu inwestycje; pośpiech, z jakim próbuje się przeforsować tę inwestycję jest wręcz zastanawiający
Ale my mieszkamy na Skarpie i tu trzymamy samochody, nie na Rucie (bo zapewne o to osiedle chodzi) i nie interesuje mnie co robią tam z wolnym miejscem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarny Piotruś? a dlaczego nie "ciemny" ? Kolego, najpierw przeczytaj ze zrozumieniem, co napisałem, a potem to komentuj! o to właśnie chodzi, że miejsc parkingowych wolnych będzie bardzo mało jak zlikwidują bezpłatny parking a garaże sprzedadzą - no chyba że Ty kupisz je wszystkie, a potem jako światła i szczodra osoba pozwolisz parkować w tych garażach każdemu, kto tylko zechce za darmo ja w każdym razie chciałbym mieć gdzie postawić samochód, kiedy przyjeżdżam w odwiedziny do rodziców na drugą stronę Filaretów jest raptem 50-100 m - to tak dużo?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...