Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gdy zostanie śmiertelnie potrącony człowiek, a kierowca ucieknie, gdy zostanie zabity człowiek, to wówczas oraganizuje się jakieś marsze. Gdy zostanie potrącony i porzucony pies, to się to komentuje i najchętniej zlinczowałoby się tego kogoś kto to zrobił, ale jak trzeba naprawdę pomóc to nie ma nikogo. A kto zabija ludzi i zwierzęta? Także ludzie. Bardzo często są wśród nich ci sami, którzy tak chętnie opluwają innych, biegają po tych marszach. Może niech każdy zacznie od siebie. Zero picia i ćpania. Zero jazdy po pijanemu. Zero porzuconych, pobitych, potrąconych zwierząt. Nie tak dawno w Lubartowie kierowca potrącił psa i uciekł. Kto udzielił pomocy temu psu? NIKT. Tu na szczęście znalazł się KTOŚ, kto pomógł, ale ilu innych odmówiło? I co z tego, że niedziela? W niedzielę zabronione jest pomaganie ludziom, czy zwierzętom? A może byłaby to pomoc za mało medialna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak to się stało, ale nie tu wpisywałam, a tu się ukazało :). Przepraszam za spam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NMiech przyjadą do Poniatowej i obejrzą sobie taki zakład. Cisza i spokój,  ani hałasu ani zapachów. Utylizacja opon polega na ich mechaniczym rozdrobnieniu na granulat i odzysku stali i kordu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
+przykro to mówić i pisać,ale protesty mieszkańców Grygowej przyniosą taki sam skutek jak protesty mieszkańców  dzielnicy Kośminek w sprawie poszerzenia cmentarza i zagrożenia ujęcia wody trupim jadem. Za przyjęciem uchwały zgodnie głosowały tylko PO i Wspólny Lublin, a pan Kowalczyk stwierdził że protesty to mają głęboko w d.../
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patologia siedzi w darmowych mieszkankach i sprzeciwia sie tworzeniu nowych miejsc pracy - w sumie oni i tak nie pracuja ale mogliby pomyslec o innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kabaciński nadal odgrywa swoje wielkie show jednego aktora. Żal mi ludzi, którzy wierzą,że chce im jakkolwiek pomóc.  Zakłąd utylizacji opon =nowe miejsca pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem za  zakładem utylizacji!! Bardziej wierzę ludziom np. z ochrony środowiska, którzy znają się na temacie i dali zielone światło inwestycji, niż kilkunastu mieszkańcom, którzy wymyślili sobie, że utylizacja opon będzie powodowała smród i zanieczyszczała powietrze... bzdura
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wolałabym opony koło mojego domu niż bloki socjalne. Mam niedaleko jeden to wiem jak to jest - śmierdzi bardziej niż te opony.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...