Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy skarżą się na opryski w mieście. "Trują nasze psy"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 lipca 2016 o 15:38 Powrót do artykułu
Dopiero jak czyjś dzieciaczek dostanie skrętu kiszek to będzie halo.To samo z olbrzymimi plamami oleju,który wycieka na alejki osiedlowe z parkujących na nich gratów.Potem te syfy wnosimy na butach do domu i jest super.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wam popaprańcy z Poręby nic nigdy nie pasowało !!! A paszli a swoje wioche plamy z olejju lizać ,palanty !!!!!
0
I dobrze niech pryskają, biedna paniusia nie może pieska wyprowadzić! jak producent podaje że nieszkodliwe to pryskać. A co do dzieci to co chodzą po chodnikach i zlizują czy jak?
0
przede wszystkim trawniki nie służą wyprowadzaniu psów. Najpierw marudzenia bo chwasty krzaki,a jak opryski to pieski ważniejsze
0
Niestety to prawda, u nas na osiedlu po opryskach przy krawężnikach nie tylko trawa uschła ale i ja jako alergik miałem wysypkę na nogach, chore co wyprawiają, wszędzie chemia i opryski. :-(
0
miasto to nie miejsce na hodowle psów
0
Karol, wyślijcie tych opryskiwaczy na ulicę Jutrzenki, tam też jest dużo tych brudasów z psami. Może i tam populacja psów sié zmniejszy, tylko niech wezmą może coś mocniejszego. :)
0
Spółdzielnie mieszkaniowe też dozorcom dają jakiś syf którym podlewają brzegi trawników i chodniki bo nie chce im się po prostu gracować i wyrywać chwastów
0
To jest szkodliwe dla ludzi!
0
dobrze, pryskajcie co miesiąc, psy się nie wyprowadza na trawniki, wykupcie sobie teren na wyprowadzanie psów.
0
niech wszystkie psy zdechną
0
Pies mordę lizał waszym zasrańcom. Same pretensje, a czy sami właściciele psów przestrzegają przepisy o obowiązku sprzątania g-ówna po swoim kundlu. Na takim klocku siadają wielkie muchy, potem z tego rozmnażają się glizdy kilku centymetrowe Nie radzę wejść w takie znalezisko.
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Spółdzielnie mieszkaniowe też dozorcom dają jakiś syf którym podlewają brzegi trawników i chodniki bo nie chce im się po prostu gracować i wyrywać chwastów
to wypieprzaj jako wolontariat wyrywac, bo ja nie mam zamiaru dodatkowo opłacać pracownika do wyrychwania chwastów, bo ty swojego psa wyprowadzasz na trawnik i pod oknami blokowisk. Pogonić tą chołote z psami z trawników.
0
Ani na takich ludzi jak Ty
0
A odszkodowanie dla ludzi którzy wejdą w minę pozostawioną po piesku :). Nie rozumiem jak można pozwolić ludziom (pieskom) się załatwiać na boiskach. Bardziej dbają o psy niż o dzieci hehe bawią się na boiskach w ich odchodach dobre :).
0
Brudas to sam jestes gimbusie ! 
0
ur 84 pomyslow adm na osiedlach Czuby jest niezbadana na ul Jutrzenki chodniki sprzata sie dmuchawa co daje b dobry klimat ludziom na niskich pietrach
0
Można tylko współczuć pracownikom co robią te opryski bez ubiorów ochronnych i masek. Zadziwiające że na zachodzie ten środek jest już zakazany a u nas nie. Tego UE jakoś nie potrafi wyegzekwować.
0
Ja trochę od innej strony. Pytanie dlaczego te chwasty tam rosną? Taka ciekawa sprawa, że niedaleko mnie jest parking i chodniki przy markecie robione jakieś 10 lat temu. Nawierzchnia z kostki idealnie równa, żadnych chwastów. Wjeżdżają 40 tonowe tiry i nic się nie dzieje. A zaraz obok chodnik i parking zrobiony z kostki brukowej przez miasto jakieś 2 lata temu i już kostka pozapadana, zaczyna zarastać chwastami. Na chodniku to nie jeżdżą żadne auta tylko piesi i czasem rowerzyści. I oni tak w 2 lata zniszczyli chodnik, że się zaczyna wszystko rozłazić?
0
felek napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
to wypieprzaj jako wolontariat wyrywac, bo ja nie mam zamiaru dodatkowo opłacać pracownika do wyrychwania chwastów, bo ty swojego psa wyprowadzasz na trawnik i pod oknami blokowisk. Pogonić tą chołote z psami z trawników. Gdzie pies ma srać jak nie na trawniku? Ja po swojim psie sprzątam. A gonić to faszysztów takich jak ty pedale i tobie podobnych.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: