Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy skarżą się na opryski w mieście. "Trują nasze psy"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 lipca 2016 r. o 15:38 Powrót do artykułu
Dopiero jak czyjś dzieciaczek dostanie skrętu kiszek to będzie halo.To samo z olbrzymimi plamami oleju,który wycieka na alejki osiedlowe z parkujących na nich gratów.Potem te syfy wnosimy na butach do domu i jest super.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wam popaprańcy z Poręby nic nigdy nie pasowało !!! A paszli a swoje wioche plamy z olejju lizać ,palanty !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze niech pryskają, biedna paniusia nie może pieska wyprowadzić! jak producent podaje że nieszkodliwe to pryskać. A co do dzieci to co chodzą po chodnikach i zlizują czy jak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przede wszystkim trawniki nie służą wyprowadzaniu psów. Najpierw marudzenia bo chwasty krzaki,a jak opryski to pieski ważniejsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety to prawda, u nas na osiedlu po opryskach przy krawężnikach nie tylko trawa uschła ale i ja jako alergik miałem wysypkę na nogach, chore co wyprawiają, wszędzie chemia i opryski. :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miasto to nie miejsce na hodowle psów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karol, wyślijcie tych opryskiwaczy na ulicę Jutrzenki, tam też jest dużo tych brudasów z psami. Może i tam populacja psów sié zmniejszy, tylko niech wezmą może coś mocniejszego. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spółdzielnie mieszkaniowe też dozorcom dają jakiś syf którym podlewają brzegi trawników i chodniki bo nie chce im się po prostu gracować i wyrywać chwastów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest szkodliwe dla ludzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze, pryskajcie co miesiąc, psy się nie wyprowadza na trawniki, wykupcie sobie teren na wyprowadzanie psów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech wszystkie psy zdechną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pies mordę lizał waszym zasrańcom. Same pretensje, a czy sami właściciele psów przestrzegają przepisy o obowiązku sprzątania g-ówna po swoim kundlu. Na takim klocku siadają wielkie muchy, potem z tego rozmnażają się glizdy kilku centymetrowe Nie radzę wejść w takie znalezisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Spółdzielnie mieszkaniowe też dozorcom dają jakiś syf którym podlewają brzegi trawników i chodniki bo nie chce im się po prostu gracować i wyrywać chwastów
to wypieprzaj jako wolontariat wyrywac, bo ja nie mam zamiaru dodatkowo opłacać pracownika do wyrychwania chwastów, bo ty swojego psa wyprowadzasz na trawnik i pod oknami blokowisk. Pogonić tą chołote z psami z trawników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ani na takich ludzi jak Ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A odszkodowanie dla ludzi którzy wejdą w minę pozostawioną po piesku :). Nie rozumiem jak można pozwolić ludziom (pieskom) się załatwiać na boiskach. Bardziej dbają o psy niż o dzieci hehe bawią się na boiskach w ich odchodach dobre :).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brudas to sam jestes gimbusie ! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ur 84 pomyslow adm na osiedlach Czuby jest niezbadana na ul Jutrzenki chodniki sprzata sie dmuchawa co daje b dobry klimat ludziom na niskich pietrach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można tylko współczuć pracownikom co robią te opryski bez ubiorów ochronnych i masek. Zadziwiające że na zachodzie ten środek jest już zakazany a u nas nie. Tego UE jakoś nie potrafi wyegzekwować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja trochę od innej strony. Pytanie dlaczego te chwasty tam rosną? Taka ciekawa sprawa, że niedaleko mnie jest parking i chodniki przy markecie robione jakieś 10 lat temu. Nawierzchnia z kostki idealnie równa, żadnych chwastów. Wjeżdżają 40 tonowe tiry i nic się nie dzieje. A zaraz obok chodnik i parking zrobiony z kostki brukowej przez miasto jakieś 2 lata temu i już kostka pozapadana, zaczyna zarastać chwastami. Na chodniku to nie jeżdżą żadne auta tylko piesi i czasem rowerzyści. I oni tak w 2 lata zniszczyli chodnik, że się zaczyna wszystko rozłazić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
felek napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Spółdzielnie mieszkaniowe też dozorcom dają jakiś syf którym podlewają brzegi trawników i chodniki bo nie chce im się po prostu gracować i wyrywać chwastów
to wypieprzaj jako wolontariat wyrywac, bo ja nie mam zamiaru dodatkowo opłacać pracownika do wyrychwania chwastów, bo ty swojego psa wyprowadzasz na trawnik i pod oknami blokowisk. Pogonić tą chołote z psami z trawników. Gdzie pies ma srać jak nie na trawniku? Ja po swojim psie sprzątam. A gonić to faszysztów takich jak ty pedale i tobie podobnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...