Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy ul. Głębokiej zablokowali przebudowę drogi

Utworzony przez fruzia, 16 listopada 2010 r. o 10:46 Powrót do artykułu
No tak miasto jak zwykle wie lepiej od mieszkańców. Nie wyobrażam sobie aby ta ulica była pozbawiona drzew. W sumie można by powiedzieć jest wizytówką zielonej ulicy.Wszystko co piękne w mieście musi być zniszczone. Najlepiej wyrwać wszystkie drzewa włącznie z Saskim i pozostawić pustynię betonową. Bo chyba do tego nasi urzędnicy zmierzają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja tam chce mieć nową, szeroką, równą a zarazem bardzo bezpieczną drogę!!!! A większość tych drzew to stare schorowane z suchymi konarami drzewa zagrażające życiu zdrowiu i mieniu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale w tym Lublinie ciemnogród. Wycina się stare drzewa robi porządek z ulicą i sadzi nowoczesne dzewka niskopienne z malym systemem korzeniowym. Stare dzikie drzewa to tylko problemy z korzeniami które uszkadzają infrastrukturę podziemną. Zapraszam do Świdnika ul. Niepodległości,ul Wyspiańskiego, Wyszyńskiego. Za dwa lata piękny szpaler drzew o wysokości 3m.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wyobrażam sobie dalej funkcjo0nowania miasta z ul. Głęboką w takim stanie. Wycinać jak najszybciej i budować. A tych co im się nie podoba wysiedlić do lasu z gruntową drogą !!! Będą mieli to co chcą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam na ul. Głębokiej od 3 lat i wiele już widziałem. Jestem młodym człowiekiem zamieszkującym stary punktowiec izolowany eternitem (bud. nr 22). codziennie muszę stać w korku ,żeby dojechać do domu. Jestem za budową nowej dwupasmowej ul. Głębokiej ! Większość mieszkańców tejże ulicy to ludzie starsi którzy jeżdżą autobusami i mają czas na to by poczekać na przystanku na spóźniony autobus. Nie rozumieją oni ,że postęp cywilizacyjny musi zebrać ofiary w postaci drzew? Przygotowali petycję do prezydenta (której nie podpisałem) w której mowa o zaprzestaniu niszczenia przyrody. Nie wiem co jest gorsze... czy ,żeby 100 aut przejechało przez Głęboką w ciągu 10 minut ,czy żeby te 100 aut stało w miejscu przez 30 minut z włączonymi silnikami czekając na zielone światło.
Wspomnę może jeszcze o tym,że zaparkowanie mojego samochodu pod moim blokiem graniczy z cudem. Nie dość ,że na uliczkę ma prawo wjechać każdy samochód to jeszcze więcej jest w niej dziur niż asfaltu. A przecież można by było postawić szlaban lub chociaż znak Zakaz wjazdu(z wyłączeniem mieszkańców). Liczne prośby u zarządcy nieruchomości "DOM" nie przynoszą żadnego skutku. Pozdrawiam również Pana który wzywa straż miejską lub policję w przeciągu 30 minut o pozostawienia auta na terenie zielonym przed blokiem(nie posiada on pewnie auta i nie wie jak to jest przyjechać do domu parkując auto na ul. Glinianej 500 m od bloku).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JP napisał:
Nie wyobrażam sobie dalej funkcjo0nowania miasta z ul. Głęboką w takim stanie. Wycinać jak najszybciej i budować. A tych co im się nie podoba wysiedlić do lasu z gruntową drogą !!! Będą mieli to co chcą.
hahhaha:) dobre, popieram w 100 %
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowe dla Lublina. nie budują - źle. Chcą budować - źle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast przebudowy Głębokiej powinno się budować nowe ulice tj. przedłużenie Sowińskiego do skrzyżowania Zana/ Nadbystrzycka i dalej do Krochmalnej przez byłą cukrownię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak siedzą tyle lat w rakotwórczym eternicie to jest ok . A poszerzenie drogi im przeszkadza , to chyba jakas farsa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo my Babki lubimy patrzeć jak samochody stoją w korkach,widać wtedy kto ile nakraaadłłl,tfu.Zdenerwowałam się.A jak te drzewa które nasadzą po wycince urosną to my korzenie bedźwa gryźź.Nie trza nam.A jak proboszcz w korku stanie ,to się i nam ukłoni siedzącym na ławce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan napisał:
Zamiast przebudowy Głębokiej powinno się budować nowe ulice tj. przedłużenie Sowińskiego do skrzyżowania Zana/ Nadbystrzycka i dalej do Krochmalnej przez byłą cukrownię.
I tu w pełni Pana popieram. O tym się od dawna mówi ale nic nie robi. Na Sowińskiego położyli wstęgę asfaltową i co bystrzejsi kierowcy skracają sobie jakoś dojazd (kombinują). Nie trzeba wycinać drzew - jedynie te, które sobie mieszkańcy posadzili poza swoim ogrodzeniem. Ta trasa odciążyłaby ul. Narutowicza i nie byłoby korków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nadal nie rozumiem co da przebudowa ul.Głębokiej, skoro bez zmian zostaną skrzyżowania tej ulicy z ul. Sowińskiego i z ul.Nadbystrzycką, bo mi się jakoś tak wydawało, że to tam tkwi przyczyna korków, a nie w samej ul. Głębokiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zatory na Głębokiej (na tym odcinku) są, owszem, dlatego, że w autach osobowych jadą kierowcy w pojedynkę. Według mnie, dopóki Głęboka nie jest przedłużona o Muzyczną nie ma co kombinować z przebudową początku Głębokiej. Cieszę się, że głos mieszkańców wygrywa póki co z uzurpatorstwem urzędników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiem, że czasami dzieje się tak, że ktoś podtruwa drzewa gdy w perspektywie jest wielomiesięczna lub wieloletnia batalia w sądzie o wycinkę...... wtedy nie ma przeproś. chore drzewa się po prostu wycina......... ja niczego nie sugeruję, tylko piszę co wiem i co usłyszałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy kto mieszka przy Głębokiej wie że blokują się ulice Nadbystrzycka <-> Narutowicza, na Głębokiej przejechanie w szczycie to raptem, 1-2 zmiany świateł i tutaj wystarczy nowa nawierzchnia. Choćby i 12-pasmówkę zbudować na Głębokiej, wąskim gardłem będą Narutowicza,Nadbystrzycka, Muzyczna a z drugiej strony Sowińskiego. Miasto jak zwykle zabiera się od d*** strony- przebudujcie w końcu skrzyżowanie z Muzyczną, przedłużcie ją- odciążycie ścisłe centrum, wyremontujcie Narutowicza i wydłużcie pas sktętu w Lipową!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MieszkankiGłębokiej napisał:
Bo my Babki lubimy patrzeć jak samochody stoją w korkach,widać wtedy kto ile nakraaadłłl,tfu.Zdenerwowałam się.A jak te drzewa które nasadzą po wycince urosną to my korzenie bedźwa gryźź.Nie trza nam.A jak proboszcz w korku stanie ,to się i nam ukłoni siedzącym na ławce.
Widziałeś człowieku kiedyś tutaj korek? Czy masz firmę która ma największe szanse na wygraną przetargu? Remont Nadbystrzyckiej- Narutowicza, poszerzenie Sowińskiego, przedłużenie Muzycznej, na Głębokiej wystarczy nowy asfalt!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan mocherów z Głębokiej napisał:
a ja tam chce mieć nową, szeroką, równą a zarazem bardzo bezpieczną drogę!!!! A większość tych drzew to stare schorowane z suchymi konarami drzewa zagrażające życiu zdrowiu i mieniu!!!
Stare chorowane, od wiosny suche? Już się o to postaracie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli władza będzie zdana na łaskę paru moherów którzy ze znanych tylko sobie powodów wstrzymać mogą każdą inwestycję, to po co nam władza skoro rządzi anarchia .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym mieście i tak już się oddycha ołowiem, najlepiej jest powycinać wszystkie drzewa, tak jak na Świętoduskiej, a co tam...drzewa nie przynoszą zysków, to na co komu? żal.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec ul. Głębokiej napisał:
Mieszkam na ul. Głębokiej od 3 lat i wiele już widziałem. Jestem młodym człowiekiem zamieszkującym stary punktowiec izolowany eternitem (bud. nr 22). codziennie muszę stać w korku ,żeby dojechać do domu. Jestem za budową nowej dwupasmowej ul. Głębokiej ! Większość mieszkańców tejże ulicy to ludzie starsi którzy jeżdżą autobusami i mają czas na to by poczekać na przystanku na spóźniony autobus. Nie rozumieją oni ,że postęp cywilizacyjny musi zebrać ofiary w postaci drzew? Przygotowali petycję do prezydenta (której nie podpisałem) w której mowa o zaprzestaniu niszczenia przyrody. Nie wiem co jest gorsze... czy ,żeby 100 aut przejechało przez Głęboką w ciągu 10 minut ,czy żeby te 100 aut stało w miejscu przez 30 minut z włączonymi silnikami czekając na zielone światło.
Wspomnę może jeszcze o tym,że zaparkowanie mojego samochodu pod moim blokiem graniczy z cudem. Nie dość ,że na uliczkę ma prawo wjechać każdy samochód to jeszcze więcej jest w niej dziur niż asfaltu. A przecież można by było postawić szlaban lub chociaż znak Zakaz wjazdu(z wyłączeniem mieszkańców). Liczne prośby u zarządcy nieruchomości "DOM" nie przynoszą żadnego skutku. Pozdrawiam również Pana który wzywa straż miejską lub policję w przeciągu 30 minut o pozostawienia auta na terenie zielonym przed blokiem(nie posiada on pewnie auta i nie wie jak to jest przyjechać do domu parkując auto na ul. Glinianej 500 m od bloku).
to, że autobusy się spóźniają to wina korków na Narutowicza i tego, że nie ma zatoczek autobusowych po stronie muzycznej, tylko autobus zatrzymuje się na pasie. Głębokiej wystarczy wymienić asfalt, pożyj dłużej w tym mieście i zrozum machinę działania korków a nie widzisz tylko czubek własnego nosa. Najlepiej powycinać drzewa i oddychać ołowianą chmurą. Jeżdżę autem i nie stoją na światłach na głębokiej dłużej jak 2 zmiany w godzinach szczytu. Jeśli głęboka będzie miała nawet 3 pasy w 1 kierunku, a na narutowicza dalej będą takie korki to sytuacja się nie zmieni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...