Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ksiądz też kandyduje do Sejmu? Rany boskie! To wina Tuska!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oprócz polityków jeszcze czarny się załapał... bez nich uroczystość nie jest ważna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak niewiele do szczęścia trzeba. Dać chłopakom po łopacie i od razu uśmiech na twarzy widać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a pokropek był? jeśli tak to ile PLN-ów na to poszło i z czyjej kieszeni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5 nowiutkich lśniących łopat + 5 nowiutkich lśniących kasków = 5 popeliniarzy szczerzących zęby Ojcowie Chrzestni basenu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czwarty od strony taczki - najbardziej wpływowy polityk, i nawet nie musi kandydować, wszyscy kandydaci zatańczą, jak im zagra ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcsi.dll/bilde?NewTbl=1&Site=DW&Date=20110912&Category=GALERIA03&ArtNo=200516040&Ref=PH&Item=3&MaxW=670&MaxH=600&border=0 To nasza posłanka PO Magdalena Bukietowa" Gąsior-Marek załatwiła nam ten basen. Niech nam żyje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za Kurierkiem : Chętnych do wbicia pierwszej łopaty było bez liku. Na uroczystości pojawili się m.in. posłowie i jednocześnie kandydaci na posłów : Magdalena Gąsior-Marek (PO) Lech Sprawka (PiS) Zbigniew Wojciechowski (PJN) Krzysztof Hetman (PSL) oraz kandydaci na posłów miejscy radni : Marcin Nowak (PiS) Jadwiga Mach (PiS) Sylwester Tułajew PiS) Zbigniew Jurkowski (PO) Ja tam 9 października skreślę ich wszystkich. Niech idą w .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A KOLEJNY "BONZO" Z PARTII RZĄDZĄCEJ - CEZARY KUCHARSKI MA GDZIEŚ OBOWIĄZUJĄCE PRAWO I PORZĄDEK!!! PAN "ŚMIECIARZ" UMIEŚCIŁ SWOJE PLAKATY W FORMACIE OK. 80X100CM NA WSZYSTKICH LATARNIACH PRZY ULICY ZANA (POMIĘDZY FILARETÓW I NADBYSTRZYCKĄ) NA WYSOKOŚCI 0-10CM !!! UKARZMY ICH NIE GŁOSUJĄC NA NAJWIĘKSZYCH BRUDASÓW, KTÓRZY MAJĄ GDZIEŚ LUBLIN I LUBLINIAN: GĄSIOR-MAREK, MUCHĘ, KULKĘ I KUCHARSKIEGO !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ciekawe kiedy miasto pomyśli o budowie szkoły i przedszkola na rozrastającym się w niebywałym tempie os. Węglinek (w obrębie ulic: Granitowej, Jana Pawła II, Gęsiej i Kraśnickiej). Na Bronowicach szkoda cokolwiek budować bo i tak okoliczne dresy zaraz to zniszczą. ŻĄDAMY INFRASTRUKTURY MIEJSKIEJ NA WĘGLINKU !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lbn napisał:
A KOLEJNY "BONZO" Z PARTII RZĄDZĄCEJ - CEZARY KUCHARSKI MA GDZIEŚ OBOWIĄZUJĄCE PRAWO I PORZĄDEK!!! PAN "ŚMIECIARZ" UMIEŚCIŁ SWOJE PLAKATY W FORMACIE OK. 80X100CM NA WSZYSTKICH LATARNIACH PRZY ULICY ZANA (POMIĘDZY FILARETÓW I NADBYSTRZYCKĄ) NA WYSOKOŚCI 0-10CM !!! UKARZMY ICH NIE GŁOSUJĄC NA NAJWIĘKSZYCH BRUDASÓW, KTÓRZY MAJĄ GDZIEŚ LUBLIN I LUBLINIAN: GĄSIOR-MAREK, MUCHĘ, KULKĘ I KUCHARSKIEGO !!!
Lubelska SM uważa że plakaty tego polityka są umieszczone prawidłowo i nie chce interweniwać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby wybory były co roku.... to lepiej by się żyło niż w Los Angeles... A tak po wyborach pozostanie wiele "teatrów w wiecznej budowie"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy mieszkańcy wywalczą zeby pogonić bandy gówniarzy którzy terrozuja okolice całonocnymi libacjami i darciami mordy pod oknami?c czy mieszkańcy wywalczą zeby sklep monopolowy nie znajdował sie 50 metrów od przedszkola i nie ułatwiał gówniarzerii i zulernii libacji??\ czy mieszkańcy wywalczą żeby trawniki nie były sralnią dla kundli ?? nie, nie wywalczą bo sami tak postępują wiec o czym mowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja@ napisał:
a czy mieszkańcy wywalczą zeby pogonić bandy gówniarzy którzy terrozuja okolice całonocnymi libacjami i darciami mordy pod oknami?cczy mieszkańcy wywalczą zeby sklep monopolowy nie znajdował sie 50 metrów od przedszkola i nie ułatwiał gówniarzerii i zulernii libacji??\czy mieszkańcy wywalczą żeby trawniki nie były sralnią dla kundli ??nie, nie wywalczą bo sami tak postępują wiec o czym mowa
zgadzam się z tym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wg napisał:
A ciekawe kiedy miasto pomyśli o budowie szkoły i przedszkola na rozrastającym się w niebywałym tempie os. Węglinek (w obrębie ulic: Granitowej, Jana Pawła II, Gęsiej i Kraśnickiej). Na Bronowicach szkoda cokolwiek budować bo i tak okoliczne dresy zaraz to zniszczą. ŻĄDAMY INFRASTRUKTURY MIEJSKIEJ NA WĘGLINKU !!!
Dres, to ty masz zamiast mózgu, baranie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam robił ksiądz? Czyżby zamierzał datkami z niedzielnej tacy wspomóc budowę basenu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LBN napisał:
Dres, to ty masz zamiast mózgu, baranie.
LBN? Dlaczego? ja mieszkam na Bronowicach i to co sie tutaj dzieje to naprawdę masakra. Mam co noc tych samych szczyli tłukących butelki i hałasujących pod oknami, przyjeźdza policja - dresy w krzaki, odjeżdza patrol - dresy na stanowiska i heja! wiesz , nawet apel do administracji o usuniecie ławek nie pomaga, nawet argument ze nad ranem miejsce "imprezy" to śmietnik i osoby sprzątające nie nadążają usuwać tego- rada osiedla kwituje- sa po to zeby sprzatać. pewnie tak samo argumentuja sranie kundli po trawnikach- po co sprzatac? sa sprzątaczki. bloki sami odnowili i co ? juz elewacja pomazana- a robia to nie kto inny tylko dzieciaczki tych mieszkańców i dziwisz sie ze inni tak mówią o bronowicach? ja nie, sami mieszkańcy nie potrafia wokół własnej d... porządku zachować orlik jest, kort jest , boisko do kosza jest i co? i tak wolą wódę i piwsko pić na ławkach .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aga napisał:
LBN? Dlaczego? ja mieszkam na Bronowicach i to co sie tutaj dzieje to naprawdę masakra. Mam co noc tych samych szczyli tłukących butelki i hałasujących pod oknami, przyjeźdza policja - dresy w krzaki, odjeżdza patrol - dresy na stanowiska i heja! wiesz , nawet apel do administracji o usuniecie ławek nie pomaga, nawet argument ze nad ranem miejsce "imprezy" to śmietnik i osoby sprzątające nie nadążają usuwać tego- rada osiedla kwituje- sa po to zeby sprzatać. pewnie tak samo argumentuja sranie kundli po trawnikach- po co sprzatac? sa sprzątaczki. bloki sami odnowili i co ? juz elewacja pomazana- a robia to nie kto inny tylko dzieciaczki tych mieszkańców i dziwisz sie ze inni tak mówią o bronowicach? ja nie, sami mieszkańcy nie potrafia wokół własnej d... porządku zachować orlik jest, kort jest , boisko do kosza jest i co? i tak wolą wódę i piwsko pić na ławkach .
No tak, tylko na Bronowicach są pomazane bloki, dresy piją i hałasują a psy srają na trawnikach. Zazdroszczę reszcie mieszkańcom Lublina, żyją w miejscach bez pijaństwa, dresów i srających psów gdzie popadnie. Napiszę tylko, że dresy to margines który psuje opinię tego osiedla, ale poza dresami żyje tu dużo osób, dla których taka inwestycja, będzie możliwością miłego spędzenia wolnego czasu, ale przecież nam się to nie należy, bo jesteśmy z Bronowic!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam mieszkam na os. Pogodna i bytuje mi sie tu calkiem wysmienicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LBN napisał:
No tak, tylko na Bronowicach są pomazane bloki, dresy piją i hałasują a psy srają na trawnikach. Zazdroszczę reszcie mieszkańcom Lublina, żyją w miejscach bez pijaństwa, dresów i srających psów gdzie popadnie. Napiszę tylko, że dresy to margines który psuje opinię tego osiedla, ale poza dresami żyje tu dużo osób, dla których taka inwestycja, będzie możliwością miłego spędzenia wolnego czasu, ale przecież nam się to nie należy, bo jesteśmy z Bronowic!
Zgadzam się z Toba w 100%. Mieszkam w bloku który jest w tle naszych "kochanych" polityków. I nie narzekam. Oczywiście pijącego elementu tutaj nie brakuje - ale gdzie go nie ma?? Dresy - też są, ale proszę się przejść np.: Lubartowską - tam też ich nie brakuje, a to ścisłe centrum i nikomu nie przeszkadza??!! Powstał orlik - i natychmiast pojawiły się komentarze że zaraz go zdewastują, a jakoś ma się dobrze i dzieci (nie tylko) z niego korzystają. Wiadomo że "pijaczków" nie przekonasz żeby poszli pokopać piłkę, ale moje/nasze (Bronowickie) dzieci mają szansę na inne życie (Ci pijaczkowie tego nie mieli). Więc ja się cieszę że też basen powstanie. Nawiasem mówiąc mieszkam tutaj tylko 11 lat - ale wszystkie zmany które tutaj nastąpiły - są na PLUS. Pozdrawiam mieszańców innych dzielnic - którzy mogą tylko pozazdrościć takich zaradnych i działających skutecznie mieszkańców Bronowic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...