Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy zaniepokojeni odrzutowcami F-16 nad Lublinem

Utworzony przez ~marek~, 9 czerwca 2010 r. o 15:34 Powrót do artykułu
Niech sobie huczą nad innymi terenami. Lubelszczyzna ma dosyć swoich problemów i dodatkowy nadmierny hałas jest jej zbędny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przedwczoraj tez latały nad Lublinem i nikt się nie-srał !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak siem wystraszyłem aż mje piwo z ręki wypadło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to bedzie jak ruszu lotnisko w swidniku - wszystkie mochery padna na zawal!!!! wspolczuje zespolom pogotowia ratunkowego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestescie idioci napisał:
co to bedzie jak ruszu lotnisko w swidniku - wszystkie mochery padna na zawal!!!! wspolczuje zespolom pogotowia ratunkowego
hehhehehehe a zamiast "schowaj babci dowód" bedzie "puść babci f16"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ж) napisał:
hehhehehehe a zamiast "schowaj babci dowód" bedzie "puść babci f16"
IDIOTO!!!!!!! pogadamy jak sam bedziesz stary i zesrasz sie w gacie gdy cos glosniej huknie !!! blahahhahahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
samoloty pasażerskie mają silniki o nieco innej konstrukcji i raczej bez dopalaczy więc i efekty dźwiękowe są znacznie mniej uciżąliwe, to jak porównać bolid F1 do samochodu osobowego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestescie idioci napisał:
co to bedzie jak ruszu lotnisko w swidniku - wszystkie mochery padna na zawal!!!! wspolczuje zespolom pogotowia ratunkowego
PODEJRZEWAM ZE JAK TO LOTNISKO RUSZY TO SAM BEDZIESZ JUZ MOCHEREM I UWAZAJ ZEBYS SAM deb***U NIE PADL NA ZAWAL LUB W GACIE NIE NAROBIL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I ZE SRAKA NIE CHODZIL !!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
samoloty pasażerskie mają silniki o nieco innej konstrukcji i raczej bez dopalaczy więc i efekty dźwiękowe są znacznie mniej uciżąliwe, to jak porównać bolid F1 do samochodu osobowego
ZGADZAM SIE W 100 % TYLKO CI SILNIKI SAMOLOTOW PASAZERSKICH SA CICHE TYLKO NIE WIEDZA O TYM CI KTORZY NIGDY NIE LATALI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to fotki "złoczyńców": "######img704.imageshack.us/img704/4438/efkinadlublinem001.jpg" "######img714.imageshack.us/img714/9022/efkinadlublinem002.jpg"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe ale ludzie są dziwni samolot parę razy przeleciał i już panika mohery pewnie już za różaniec złapały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"napisał na naszym forum internetowym jeden z Internatów" Ciekawe, który internat to napisał??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale było szybko. Widziałem ,co prawda tylko jednego,jak za nim tworzył się charakterystyczny dla prędkości naddźwiękowej stożek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nad Parczewem cięgle Iskry latają. Robią to bardzo nisko i szlag już mnie trafia. Po co to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nad miastem zakazane jest łamać barierę M1.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Hehe ale ludzie są dziwni samolot parę razy przeleciał i już panika mohery pewnie już za różaniec złapały
Ta dziwność nazywa się wyobraźnią i zdolnością myślenia..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Hehe ale ludzie są dziwni samolot parę razy przeleciał i już panika mohery pewnie już za różaniec złapały
PZRYJDZIE CZAS ZE TY JESCZE ZLAPIESZ I ZE STARCHU W GACIE BEDZIESZ ROBIL JAK KTOS CI PIERDNIE A TY SIE WYSTRASZYSZ BLAHAHHAHAHAHAHAHA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale śmigały ładnie.... ja myślałem, że one latają nad lublinem w związku przyjazdu Jarosława Kaczyńskiego do LUBLINA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grh napisał:
Ale śmigały ładnie.... ja myślałem, że one latają nad lublinem w związku przyjazdu Jarosława Kaczyńskiego do LUBLINA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żal ci marny człowieczku że nie możesz być Jarosławem Kaczyńskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...