Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy zaniepokojeni odrzutowcami F-16 nad Lublinem

Utworzony przez lulu, 9 czerwca 2010 r. o 15:35 Powrót do artykułu
NIE NO SUPER!!! TAKI HUK ZE SZOK.GDYBY KTOS Z ŁASKI SWOJEJ MOGŁ INFORMOWAĆ LUDZI O TAKICH AKCJACH.WIDZIALEM JAK BABCIA USIADLA NA ŁAWCE I MOWI"O BOŻE DROGI".SAM SIE ZANIEPOKOIŁEM!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odwalcie się od pilotów a gdzie mają trenować nad Syberią Pózniej jak jakas katastrofa to każdy mądry że pilot nie wyszkolony Niech sobie latają ,niejeden chciałby byc na ich miejscu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Huk przerażający sama mało zawału nie dostałam! Kto by się spodziewał. Mój 3 letni synek mało nie zaszedł się z płaczu... Cały dom drżał. Przerażające mogli poinformować o tym wcześniej....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bracia Rosjanie,może jakis przeglądzik byście zrobili, możecie cosik przymanipulować przy nich żeby tak jeden o ratuszek zaczepił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FAJOWO NAWET JEDNEGO Z PROCY ZESTRZELIŁEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kol napisał:
Odwalcie się od pilotów a gdzie mają trenować nad Syberią Pózniej jak jakas katastrofa to każdy mądry że pilot nie wyszkolony Niech sobie latają ,niejeden chciałby byc na ich miejscu
Zgoda tylko powinni informować ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Kaczyńskiego na wiec przywieźli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ale to chyba mogą latać wyżej,a nie straszą ludzi i zwierzęta bez ostrzeżenia.To chyba nie jest normalne,że latają tak nisko nad centrum duże =go miasta i nikt z mieszkańców ani władz nic o tym nie wie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak sie sklada ze w nocy też latają (dwa dni temu slyszalem podobne odgłosy)- to jest dopiero denerwujące
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto wyraża zgodę na ćwiczenia takimi maszynami nad miastem....??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok. 14.30 wracałam z dzieckiem z przedszkola w dzielnicy Szerokie (ul. Sławin), gdy usłyszelismy ten huk. Nie wiedziałam, co się dzieje, miałam wrażenie,że te samoloty zaraz spadną nam na głowę! Byliśmy przerażeni, zaczęliśmy w pewnym momencie po prostu biec do domu! To skandal, że mieszkańcy nie zostali poinformowani o tych lotach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie miasto takie i jego władz chowanie.... jak Lublin stoi Polsce zaściankiem to nie dziwne ze manewry na "obrzeżach " sie organizuje i nikt o tym nie wie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wszyscy są zaniepokojeni !!! jakoś na całym świecie samoloty nisko latają i nikt nie lamentuje - jak dla mnie SUPER, że czasem przeleci F-16
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzis samoloty tez latały... dość nisko i hałaśliwie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale super poprosze tak co środę:] cud dźwięki F-16 mioodzio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xF35 napisał:
nie wszyscy są zaniepokojeni !!! jakoś na całym świecie samoloty nisko latają i nikt nie lamentuje - jak dla mnie SUPER, że czasem przeleci F-16
nie mówiłbyś tak gdyby taki samolot np wleciał w twój dom, chociażby z błędu pilota.. odrzutowce nie powinny latać nad miastem, tym bardziej tak nisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja poproszę częściej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz jak już wiem co to, to się tak nie denerwuję, ale wczoraj samoloty napędziły mi niezłego stracha, mój pies generalnie nie boi sie nawet petard, przez te samoloty uciekał jak oparzony. nie przeszkadza mi to jakoś strasznie, ale jednak rzeczywiście - powinno się poinformowac mieszkancow, zwlaszcza starsi ludzie moga roznie reagowac na takie rzeczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No szczerze zaglądałam tutaj co chwilę, wiedziałam, że zaraz napiszecie o co chodzi i się nie myliłam. Fajnie wiedzieć, sama zastanawiałam się co to, dziecko uciekło mi do domu, psy wyły i alarmy się włączały. Fajnie, że to nie koniec świata ;-))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owszem, niech latają i się szkolą, tylko czemu bez żadnych informacji wcześniej??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 14

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...