Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy zaniepokojeni odrzutowcami F-16 nad Lublinem

Utworzony przez lulu, 9 czerwca 2010 r. o 15:35 Powrót do artykułu
k1 napisał:
nie mówiłbyś tak gdyby taki samolot np wleciał w twój dom, chociażby z błędu pilota.. odrzutowce nie powinny latać nad miastem, tym bardziej tak nisko
Zamów sobie tępaku żeby celowo trafili w twój dom to i tak nie trafią, a co mówić przypadkowo. Jeszcze nie tak dawno jak pojawił się samochód na wsi to gnali za nim wszyscy mieszkańcy wioski aby zobaczyć go z bliska. Wieś była synonimem ciemnoty. Dzisiaj tylko we wsi Lublin, ciemnota boi się samolotów. Czyżby Lublin miał stać się synonimem ciemnoty???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy trzeba wyczyniać akrobacje nad centrum miasta, znając życie i opinie o awaryjności tego sprzętu tylko patrzeć jak coś spadnie z nieba, nad Bałtykiem jest luźno i brak zabudowań
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie czad!! najpiekniejszy samolot ze stajni lockheed martin!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba powinni zobaczyć jak wygląda Lublin i Lubelszczyzna w rzeczywistości, jakies punkty odniesienia sobie zanotować a nie tylko z map i uproszczonych siłą rzeczy symulatorów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Suuuuuper =)! A stare dziady i tchorze niech sie odrazu do grobów kłada! Wszystko im wiecznie nie psuje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
natali napisał:
Huk przerażający sama mało zawału nie dostałam! Kto by się spodziewał. Mój 3 letni synek mało nie zaszedł się z płaczu... Cały dom drżał. Przerażające mogli poinformować o tym wcześniej....
...no i jakby poinformowali to na pewno synek bylby spokojniejszy .... ;-)))) moj 1,5 roczny tez sie przestraszyl - takie zycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ajajaj, idę sobie ulicą - coś huczy, myślę samolot, patrzę w niebo - nic nie widzę nie wiem czemu ich nie bylo widać???? a na budynku obok , na rusztowaniu pracują panowie i słyszę ; "kaczyński dziś w lublinie" - se myślę ale ma kaczuszka ochronę ! no no . [podziw] ale to na pewno przypadek że akurat dziś tu latają, nie? boją się by ruscy go nie kilim. a ze smoleńkiem też władze wiedzą duuuuużo nisz nam mówią politycy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO I KORY PRZESATAŁY SIĘ NIEŚĆ NA PLEBANI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze , co to za cioty co im wszystko przeszkadza ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie lamentujcie tak, samoloty nie zrobią wam krzywdy, ja jako fan lotnictwa cywilnego i wojskowego to wam mówię. Mimo silnego odgłosu silników które było słychać to mogłoby się wydawać, że są blisko a one tak naprawdę latały bardzo wysoko i nie nad Miastem. Nie mówcie, żeby ostrzegali itp. może jak zrobią nalot na Polske ^^ to też mają nas ostrzec?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe, a co wtym złego, że sobie latają ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czołgi zaczną jeździć po ulicach w ramach ćwiczeń to może poczuję się zaniepokojona,ale tak... Bardziej mnie wkurzają dźwięki dobiegające z niektórych samochodów(kierowcy z niedosłuchem?). A tak,w ogóle-chcieliście skumbrii?No to je macie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozumiem że wojsko musi latać tylko dlaczego koleś w F 16 musi łamać barierę dźwięku nad 300 tysięcznym miastem??? czy to jest normalne??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie panikujcie tak Haha a ta historia co matka z dzieckiem zaczęła uciekać do domu bo pierwszy raz zobaczyła(uslyszała) odrzutowiec - ZAJEBISTA AKCJA Dobrze dobrze niech latają w końcu testować trzeba te f16
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzi o hałas. Siedzialem w saskim i nie słyszalem koleżanki która siedziała obok mnie, tak hałasowały. Denerwujący dźwięk raz dziennie ścierpie ale 10 sekund tego szumu potrafi wkurzyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K*rwa niektorym ludziom dogodzic ;| masakra poprostu... wszystko zawsze zle, wiecznie nic nie pasuje wezcie Wy sie ogarnijcie a nie CIAGLE narzekacie ;| nawet samoloty juz nie moga latac bo tez zle jeszcze troche to samochodami nie bedzie mozna jezdzic albo w ogole wyjsc z domu bo tez bedzie zle ;|
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajne te iskry latały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i dobra niech se lataja....pochalasuja 2 minuty i poleca dalej, a nie jakies stare babcie co to uslyszaly idac do kosciola zaczely dzwonic po redakcjach!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
same deb***e to tylko ćwiczenia mają czyste niebo to lataja i wcale nie nisko tylko wysoko nawet ichnie widać a dzwięk to echo matoły ciekawe co bedziecie gadać jak w Świdniku lotnisko wybudują. Ciemnota ze wsi Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wiesz jak szybko trzeba lecieć, żeby złamać barierę dźwięku? Wiesz, ze to zależy od wysokości i gęstości powietrza? Masz przyrządy pomiarowe, żeby sprawdzić czy rzeczywiście przekroczył? A wiesz, ze przepisy zabraniają latać z prędkością ponaddźwiękową poniżej 3km? Ignorancja ludnosci w temacie lotnictwa w tym kraju jest wprost zdumiewająca...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 14

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...