Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy zaniepokojeni odrzutowcami F-16 nad Lublinem

Utworzony przez lulu, 9 czerwca 2010 r. o 15:35 Powrót do artykułu
Latają nisko i gniazdujące kaczki doprowadzają do szoku i ekologowie tera niech jaja wysiadują a moja psina to zaszyła się w budzie i nie idzie jej wyciągnąć .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam na spacerze z psem w starym lesie i chyba przez chwile widziałam coś latającego na niebie może to było ufo , później usłyszałam samoloty. Taki dziwny zbieg okoliczności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czasami mam wrażenie że zyje w średniowiecznym miescie, panika bo żelazny ptak na miastem. Ludzie poczytajcie sobie torche! piloci muszą miec nalot odpowiedni, a trenuja tam gdzie maja wydzieloną przestrzeń powietrzą , co lepiej żeby lataly miedzy startujacymi samolotami nad Warszawa czy Łodzią? Ludzie zacznijcie myśle jak cywilizowani ludzie a nie dzicz z lasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak samoloty w Świdniku będą lądowały to też trzeba będzie wcześniej w TV, radiu i gazetach ogłaszać!! Co za nienormalne miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dlaczego oni latają po moim niebie, he? ja nie chce hałasu, heheh wypad stąd, lubelszczyzna potrzebuje ciszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ok, niech latają te żelazne 'ptaky', ale skoro wcześniej NIE latały to mogliby uprzedzić. Ciekawe co byście mówili jakby Wam ktoś bliski dostał zawału.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
vidi napisał:
Zamów sobie tępaku żeby celowo trafili w twój dom to i tak nie trafią, a co mówić przypadkowo. Jeszcze nie tak dawno jak pojawił się samochód na wsi to gnali za nim wszyscy mieszkańcy wioski aby zobaczyć go z bliska. Wieś była synonimem ciemnoty. Dzisiaj tylko we wsi Lublin, ciemnota boi się samolotów. Czyżby Lublin miał stać się synonimem ciemnoty???
Trudno na podstawie reakcji garstki ludzi na forum jednoznacznie stwierdzić, czy blisko 400-tysięczne miasto jest synonimem ciemnoty. Natomiast oczywistym jest, iż miasto czy dzielnica, nad którymi nieustannie latają i hałasują samoloty bojowe (jest ogromna różnica pomiędzy przelotami samolotów pasażerskich a lotami treningowymi F-16) to wyjątkowo słabe miejsce do życia. Przyzwyczaić się do takiego hałasu zapewne można, ale cieszyć nie bardzo jest z czego. Zamiana miasta w zanieczyszczony, pełny hałasu grajdoł i śmietnik niekoniecznie musi iść w parze z rozwojem - zalecam puknąć się w łeb, a potem wyściubić go ze swego zaściankowego gniazda i zorientować się jak sytuacja wygląda w dobrych dzielnicach i miastach krajów nie-trzeciego świata, przy których nasza stolica, do której chcecie za wszelką cenę równac wypada jak zwykła wieś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki tam huk! po prostu przekroczył prędkość dźwięku i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polska agencja żeglugi powietrznej - tam można sprawdzić gdzie i kiedy będą latać, jutro miedzy 8:00 a 15:00 mają też zarezerwowaną strefę w naszym regionie ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moje fotki chyba lepszej jakości ######www.easy-share.com/1910867942/mig29.rar
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fran napisał:
moje fotki chyba lepszej jakości ######www.easy-share.com/1910867942/mig29.rar
a nazwa jest zla bo powinno być f16
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WOJNA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak przelecialy to myslalem ze zaraz jakis samolot pierdyknie mi w blok albo niedaleko i zakoncze swoj zywot na tym padole. :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CIEMNOTA!!! Jak dla mnie mogą codziennie od 10 do 18 fruwać, coś pięknego. Ale faktycznie mogliby wcześniej informować to bym sobie lepsze stanowisko obserwacyjne wykombinował!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak po za tym, to nie były f16 ;p...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
polska agencja żeglugi powietrznej - tam można sprawdzić gdzie i kiedy będą latać, jutro miedzy 8:00 a 15:00 mają też zarezerwowaną strefę w naszym regionie ;/
gdzie mam tam wiejść żeby sprawdzic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@zblazowanypiernik: mogę Cię zacytować na innej stronie? @gość: gdzie dokładnie na tej stronie można to sprawdzić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko przyzwyczajają mieszkańców Lublina do hałasu samolotów przed otwarciem lotniska w Świdniku, F-16 są ciche w porównaniu z tym co będzie latało nad miastem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WWW.AMC.PATA.pl A U P na jutro - to są jutrzejsze rezerwacje, w tabelce CHARLIE Elementy przestrzeni/AUP - tu są mapki gdzie można sprawdzić w jakiej strefie jesteśmy, nasza strefa to TSA04D Jak widać jutro będą też latać Iskry, oczywiście w regionie to nie znaczy nad Lublinem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lulu napisał:
Zgoda tylko powinni informować ludzi
I co niby byś zrobił jeden z drugim jakby was poinformowali??Stopery na uszy i z domu byście nie wychodzili?:udzie ogarnijcie sie to jest wojsko i tu nie ma czegoś takiego jak informacja dla cywili.Trzeba było byc w wojsku to byś jeden z drugim więcej zrozumiał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 14

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...