Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

mieszkania

Utworzony przez Mariusz, 19 marca 2009 r. o 19:00
Witam ,mam na imię Mariusz ,jestem z Lublina, mam żonę i troje dzieci w tym 1 rok 8 miesięcznego chlopaka.Mieszkałem w 32 m2, znalazłem mieszkanie 54 m2,p.K...... obiecal wyremontowanie na wysoki standard te mieszkanie, niestety,nie doszło do tego,musialem sam dokańczać i utopilem grubo 10 tysięcy złotych.Mam faktury i świadków oraz dokumenty iż taka kwote posiadalem.Nie płaciłem czynszu gdyz p.K........ miał mi wyrównać za to co wsadziłem nie licząc robocizny,mieszkanie jakie zajmuję jest w Lublinie.Zarządzca to D.........., P.......... i S....Dostałem nakaz zapłaty na kw. 8 tysięcy zł za czynsz i wypowiedzenie umowy najmu.Zakup na wykonczenie byly za moje pieniadze,remont za moje,na własny koszt,a teraz to mieszkanie jak mi wiadomo maja zamiar komuś sprzedać.WYREMONTOWAŁEM MIESZKANIE DLA KOGOŚ KTO MA JE KUPIĆ.Czy tę sprawe nie podać na policję??...gazety jakieś..moim zdaniem jest to próba wymuszenia lokatorów do remontów mieszkań na własny koszt oraz pozbycie się tego poprzez sprzedaz osobom trzecim nie wyrównując to lokatorowi który sam włożył wlasne pieniadze.Oszustwo i tyle i chamstwo.Mam świadków i dowody na to że to były moje pieniadze i mam także na to fatury.Wcześniej składałem do Urzędu Miasta podanie o przyznanie mieszkania,oczywiście kwalifikujemy sie ale nie dostaniemy z powodu nietworzenia listy zapotrzebowania.Czy Państwa ten temat interesuje??..jesli tak to proszę o kontakt GG 11165227 mail. marsus@poczta.onet.pl Z miła chęcia opiszę kto i jak i kiedy a takze w jaki sposób..wszystko co na ten temat sie wiąże ale prasom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
posłuchaj miałam taka sytuacje najpierw idz do urzedu meldunkowego na drugie pietro o ile dobrze pamietam wez druczki o zameldowanie wraz z zona i dziecmi Z URZEDU napisz podanie motywujac to tak ze wlasciciele nie dopelnili obowiazku meldunkowego podaj dwóch swiadkow z adresami nie minie dwa tygodnie a cie zamelduja mimo ze wlasciciel nie wyrazi zgody bo takie jest prawo potem idz doradcow prawnych na szopena 4 sa bezplatni we wtorki i czwartki zajmuja sie sprawami cywilnymi popros zeby ci napisali tzw polubowne zalatwienie sprawy ktore zaniesiesz do zarzadcy niech ci tez sformuja pozew do prokuratury co tez przedstaw zarzadcy potem samo poleci najewarzniejsze niczego nie podpisuj nie oddawaj faktor chyba ze za potwierdzeniem na pismie i z wyszczegolniona kwota na jaka opiewaly i zluz na meldunek totrwa krotko a jest wazne urzad na leszczynskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..no..i od 1 maja 2009 r. idziemy pod most, lub na chodnik..ale kogo to obchodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, mam problem gdzie potrzebuje konsultacji z Państwem, czy zechcieliby mi Państwo pomoc w zdobyciu mieszkania?? Otóż: nazywam się Suszczyk Mariusz, zameldowany Lublin ul.Zamojska 20/22,mam na utrzymaniu żone nie pracujaca oraz troje dzieci w wieku córka Klaudia 11 lat, córka Amanda 8 lat i syn Krystian 2 latka (nie całe).Mieszkanie gdzie mamy meldunek stały ma metraż 32 m2,wiadomo, klitka na nas piecioro w rodzinie,straszne.Trzy lata temu pisałem prosbę do Urzędu Miasta byśmy otrzymali wieksze mieszkanie ze względu na warunki mieszkaniowe , tym inaczej - brak ciepłej wody,mały metraż,brak odpowiedniego ogrzewania (piec kaflowy i straszny dym w mieszkaniu przy paleniu),brak łazienki,ciemna kuchnia ,coroczne remonty mieszkania ze względu na pleśń w pokojach (strona północna),opłakalny wygląd klatki i wogule kamienicy.Kwalifikujemy sie do przyznania mieszkania (jak twierdzili w Urzędzie) ale niestety nie tworzą w roku kiedy zdawałem podanie list dla potrzebujacych mieszkania.Znalazłem mieszkanie w trakcie remontu też na ul.Zamojska lecz 43/39 u p.Kleczkowskiego (zarządca Domena ,Pastuszak i Shein).Pan Kleczkowski miał te mieszkanie wyremontowoać na własny koszt ,mieszkanie ma 56 m2,miała być ciepła woda,prysznic lub wanna,ubikacja,panele na podłogach,gaz ziemny,glazura i terakota i wogule.Do wyremontowania doszlo tylko że ludzie p.Kleczkowskiego zrobili tylko sciany w pokojach iż na reszte jak twierdzono zabrakło im funduszy,powiedziałem że sam mogę dokończyc zgodnie ze standardem jego wykończenia na własny koszt pod warunkiem zwrotu kosztów za wkład materialny do tego mieszkania lub wyrównanie z czynszu.Pracownicy Kleczkowskiego powiedzielie że dobrze,zwrócą mi gotówke a jak nie to załatwi mi Kleczkowski ze nie bedę placić za mieszkanie do momentu wyrównania wkladu własnego co włożę przy zakupie towaru (nie liczona tu była moja robocizna).Poprosiłem mojego Ojca o pomoc,dwa miesiace jego utrzymywałem a także zapłacilem jemu pewna sume pieniedzy za te pomoc.załatwiłem sobie kredyt w banku,kupiłem grzejniki trzy,rury ,kolanka i przyłacza niezbedne do uruchomienia wody ,glazure, terakote,materiały klejace i tynkujace,brodzik z prysznicem,okap,sam także z ojcem wykładałem sobie panele podłogowe,sam wykladałem glazure i terakotę,ukonczylismy sciany w kuchni (były gołe cegły),wczesniej brałem faktury na Kleczkowskiego jak sie umówilismy,zwrócił mi ok.500 zł. za nie,dałem jemu oryginały lecz kopie mam u siebie,ale tez mam oryginały które nie doebrał już odemnie i te faktury własnie zaczynam korygowac w sklepach na siebie.Kupowałem w sklepach gdzie mnie znają,płaciłem gotówka na co mam umowy z banku o kredycie,sam przywoziłem i sam remontowałem mieszkanie.Nie doszło do uruchomienia gazu ze względu na brak piecyka gazowego,czyli wogule jest brak ogrzewania,ciepła wode mam gdyz zakupiłem terme grzewcza.Wklad pieniezny na te faktury oryginały co mam to ponad 5 000 zł.ze wczesniejszymi ponad 10 000 zł. w sumie + teraz robocizna.dlaczego robocinza teraz ?? W grudniu dostałem fakture ogólna nakwote prawie na 8 000 zł. z nakazem zapłaty 30 dni, nie zapłacilem gdyż umowa była że Kleczkowski mi to wyrówna,niestety, ani nie otrzymałem zwrotu gotówki a ni wyrównania z czynszu.Nie mam protokołowego odbioru mieszkania ( ze wzgledu na brak przylacza gazowego i zwrotów kosztów),mieszkam z rodzia w tym mieszkaniu od sierpnia 2008 r., nie otrzymywalismy żadnych ksiażeczek opłat ani faktur,dopiero w tedy gdy jak słyszałem i zreszta wisi szyld na balkonie rogu Rusałki,te mieszkania ida na sprzedaż.W tedy własnie otrzymalismy te fakturę.Nie chce wracać do starego mieszkania ze względu na jego warunki,stad mamy sie z rodzina wyprowadzić do 30 kwietnia 2009 roku,chcę by Kleczkowski mi zwrócił za całość wkładu finansowego mojego w to mieszkanie oraz odliczyl z czynszu (tejze faktury).bardzo prosze o pomoc w tej sprawie i szybka,ale to bardzo szybka odpowiedź.A takze pomoc w zdobyciu mieszkania, iz wiem ze są mieszkania do remontu,jestem gotowy wyremontować sobie mieszkanie, wlasnie pisze pismo stosowne do urzędu w sprawie ponaglenie w celu otrzymania mieszkania. NAPISAŁEM PROŚBĘ DO URZĘDU MIASTA, W PONIEDZIAŁEK ZANIOSE ORAZ JĄ WYŚLE DO PANA PREZYDENTA LUBLINA, ALE CZY MI TO W TYM POMOŻE ?? PONIŻEJ TO CO W TEJ PROŚBIE UJETE JEST: Mariusz Suszczyk Lublin dn. 27.03.2009 r. zameldowany: ul.Zamojska 20/22 20-105 Lublin zamieszkały : ul.Zamojska 43/39 20-102 Lublin tel. kom. 0 699 180 069 dotyczy sygn.akt WSM/II/71404/LM/32/2007 PODANIE Drodzy Państwo, w związku z brakiem możliwości tworzenia listy mieszkańców potrzebujacych a w wyniku czego My kwalifikujemy się do mieszkania komunalnego,zwracam sie jeszcze raz z prośbą o wznowienie i ponaglenie tejże sprawy. Do kwietnia 2008 r, byliśmy z rodziną zmuszeni się tłoczyć w tym ciasnym miejscu zamieszkania jak i zameldowania, czyli ul.Zamojska 20/22. Dokuczało Nam brak miejsca, lęk przed zimą ze względu na piec w pokoju i straszny dym w mieszkaniu,brak ciepłej wody, stosownej łazienki i ubikacji,odpowiedniego ogrzewania ,nie mowiąc o tym swądzie ze ścian (pleśń,grzyb i wogule),brak kąta do nauki dla córek Klaudii i Amandy, brak miejsca na postawienie łużeczka dla syna Krystiana,ciemna kuchnia,brak wogule możliwości zamieszkiwania tam dla nas pięcioro.Dodam iż narodził sie nam synek Krystian ur. dn. 04.08.2007 r. (nadmieniałem w pismach o oczekiwaniu porodu) Tak więc jest nas już pięcioro.Ja, żona,córka Klaudia,córka Amanda i syn Krystian. Byłem zmuszony znaleść godne miejsce zamieszkania i wychowywania tróki dzieci na własną ręke, udało się,znalazłem owe mieszkanie nie daleko, ul.Zamojska 43/39 gdzie właścicielem jest p.Kleczkowski, zarządca DOM-ena.Pan Kleczkowski miał dokończyć te mieszkanie zgodnie ze standardem, nie dokończył ze wzgledu na brak funduszy, umówiliśmy sie iż zależy mi na dobru dzieci moich, ja dokończę te mieszkanie w zamian odliczenia mi z czynszu.Włącznie z robocizna mój wkład był równy sumie ponad 13 tysięcy złotych. Czy takie pieniądze nie mógłbym przeznaczyć na wyremontowanie od podstaw mieszkania które otrzymałbym od Państwa ?? Mieszkanie ma metraż 56 m2, wyremontowałem dosłownie wszystko, łącznie z wymianą linni elektrycznej, skończyłem łazienkę, mamy tam brodzik i natrysk (o czym marzyłem i pisałem w poprzednich listach by dzieci miały gdzie sie kąpać), oczywiście łazienka wyłożona została przezemnie w glazurę i terakotę, mamy umywalkę w łazience,ciepłą wodę, oddzielnie ubikacja gdzie jest glazura po sam sófit i terakota na podłodze,ubikacja jest w mieszkaniu a nie na korytarzu jak na Zamojskiej 20.Na podłogach mamy panele podłogowe,w pokojach, przed pokoju i w kuchni,na ścianach położona płyta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
The look you will Xmhzmy-liliyu0924Inside the us, soccer is just about the most well-liked activities along with throughout several circumstances goes on that will it is usually detection during the entire earth. As opposed to chosen notion, likely the males and females whom apparently loathe martial arts is commonly savoring the experience, precisely what exclusive small along with previous males and females regarding the entire world to whom generally loves the activit. Snapback Hats Wholesale y Little league to select from are actually first utilised in 1860 inside Brooklyn Excelsior's martial arts crew. By simply that period figure, most varieties of pickup caps are generally position about by using your staff members people, on the other hand, certainly not nearly a great deal of. These kind of shelving usually are not simply for fad survey nevertheless may be incredi. New Era Snapback Hats ible a style of supplying security through the detrimental light jointly with all the sunrays. Your component that creates dc to select from chosen; actually there are several methods of boundaries available The look you will discover may possibly tell exclusively precisely why. The idea incorporates a popular the front top of your respective wine glass as well as adjuster inside ai. Snapback Hats rborne debris to check assorted mental faculties patterns nevertheless you can even incorporate the idea suitable for your head rating. In comparison to other varieties of truck caps, softball truck caps remains to be to be as part of your regular fashion. Site traffic football to select from are likely to be popular with almost any man or woman, acquiring one particular as part of your regi. Cheap Snapback Hats onal nearby mall deems that you just generally amazingly lucky particular person. What causes it staying they are often minimal using assortment and also the involve can be abnormal since a lot of people are generally rapidly just after they. Featuring reported that will, there is not any have to have regarding squandering your current comprehensive tenacity to take a look find one par. Snapback Hats For Sale ticular through the searching spot. This specific is caused by organization caps are all around online on-line. These types of ersus Snapback To select from offer an selection regarding visuals along with clothing from which to choose this means one does need to worry with regards to your current types to settle on by simply. Virtually all persons obviously have your snapback to se. Snapback Hats Online ect from that can define his or her maximum groupings. Knitted babyish cap is utterly your a great deal of reverred matter that one could when accomplish to the little one considering that it happens to be created using wide range of adulation along with devotion. All you may possibly fee can be regular bodyweight devotion as well as overall wool using the admeasurement of your respec. http://www.snapbackswholesale.biz tive cap you happen to be accommodating to generate, again you could fee one particular list of a number of admeasurement 7 PEOPLE double-pointed all-overs using scissors, wool intensify in addition to a stitch manufacturer in case critical. Currently developing look their design, after attaining pretty much everything, follow using abstraction your top, internet marketer your hit in the cap along with assuredly in case it happens to be executed, go against wool. Carefully thread a new wool intensify along with blooper your appears absorb your intensify along with cull small, and then, due to the achievements braid throughout concludes. Effectively, mainly the many babyish accouterment habits are common shaped throughout 3 ply 100% nylon babyish yarns considering that this specific wool seemingly abiding along with standard for you to problem pertaining to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...