Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkania socjalne w Lublinie: Sąsiedzi niemile widziani

Utworzony przez edekzkrainykredek, 9 maja 2011 o 09:18 Powrót do artykułu
Dokładnie, wycofać się i szukać gdzieś indziej. Na Ponikwodzie, dac takie cos? Dobrze powiedziane, owrzodzenie dzielnicy! Żeby się złodzieje, i pijaki kręcili po osiedlu. Tam w ratuszu to mają super pomysły. Najlepiej to dać tych ludzi na ponikwode, gdzie działki w pierona drogie, domki jednorodzinne i spokojna dzielnica. Co za miasto?! Drogi tam nie ma, nie mówiąc o oświetleniu. Haha, ale by miasto zgotowało bagno ludziom. Szukajcie w lubartowie, albo gdzies indziej, aby daleko od normalnych ludzi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A dlaczego nie rozbudować Grygowej? Tam nikomu nie wadzi, po co tworzyć konflikty?
0
edekzkrainykredek napisał:
Dobrze powiedziane, owrzodzenie dzielnicy! Żeby się złodzieje, i pijaki kręcili po osiedlu.
Szkoda tylko tych kilu rodzin z całej gromady, które nie są menelstwem a faktycznie mają problem z mieszkaniem.
0
Na Mireckiego,Turystycznej,Mełgiewskiej,1 Maja,Felinie są mieszkania socjalne i tak samo jak na Grygowej mieszkają różni ludzie. PYTANIE??? dlaczego uwzięliście się tylko na Grygowa a nie widzicie prawdziwej patologi wokół siebie. I jeszcze jedno przejść się proszę na ul. Wrońską prawie centrum Lublina tam zobaczycie prawdziwe DNO PATOLOGICZNE.
0
prawdziwe owrzodzenie Lublina to Starówa i Wrońska
0
Gość napisał:
Szkoda tylko tych kilu rodzin z całej gromady, które nie są menelstwem a faktycznie mają problem z mieszkaniem.
proponuje dla tych normalnych ludzi wybudować nowy blok a menele niech sobie radzą tyle melin jest - dadzą rade do chlania pryty wystarczy melina przecież oni i tak czynszu nie zapłacą ani za prąd wodę itp po co ich utrzymywać z naszej kasy a i tak rozkradną wszystko co się da tak jak na Grygowej
0
Sama mam problem z mieszkaniem i napewno daleko mi do patologii oboje z mezem pracujemy ale na kredyt nas nie stac dlatego ze czynsz +rata kredytu to 1600+bieżące rachónki moze zostało by nam ok 500 zł na przeżycie całego miesiąca a jak wiadomo niema takiej obcji I co z nami ?
0
iwona napisał:
Sama mam problem z mieszkaniem i napewno daleko mi do patologii oboje z mezem pracujemy ale na kredyt nas nie stac dlatego ze czynsz +rata kredytu to 1600+bieżące rachónki moze zostało by nam ok 500 zł na przeżycie całego miesiąca a jak wiadomo niema takiej obcji I co z nami ?
Był program autorstwa rządu PiS-u - rodzina na swoim, który polegał m.in. na pomocy państwa przy spłacie kredytu (odsetek). Rząd Donalda T. i jego kamratów z PSL-u program ten zlikwidował. Nie mam dla ciebie nic pocieszającego. Dopóki ci ludzie będa rządzili nadziei dla ciebie i tobie podobnych nie ma. Smutne to, ale prawdziwe, niestety.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: