Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkania szukam. Prezydent

Utworzony przez Skalpel, 22 listopada 2008 r. o 10:32 Powrót do artykułu
na Lubartowskiej??? Po co? Uwolnic centrum od biedoty.Budowac house blocki na ul.Grygowej.Ogrodzic płotem troche kamer monitoringu i juz mamy Getto.Myśle że to lepsze rozwiązanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baranie sam sie ogrodz i big bradera bedziemy okladac pustaku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak ,racja mieszkania socjalne dla biedaków i patologii powinny się znajdować z dala od porządnych osiedli i dzielnic.nie zgadzam się na budowę "socjali " na Felinie,spadówa stamtąd na Grygową.oddzielić patologię!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już nie mogę słuchać tego płaczu, że nie można robić getta itp. A czemu można budować slumsy obok osiedli, za które ludzie normalnie zapłacili, pracując na nie długie lata i biorąc spore kredyty? I dlaczego to się robi w ogóle z moich podatków?? Tak samo robią w Dublinie, w Irlandii i wiecie jak wygląda asimilacja "biednych i pokrzywdzonych straszliwie przez los", zresztą społeczeństwa, które uczciwie pracuje? Otóż biedota regularnie okrada tych uczciwych, albo niszczy ich własność. Do tego samego doprowadzicie! Zamiast zbudować tym ludziom jakieś baraki na sztukę, gdzieś za miastem, by nikomu nie szkodzili i by wzięli się w garść, znaleźli pracę itp. To nie, to buduje się normalne bloki, nie odbiegające standardem od tych za które płaci się po 5tys za metr, po to by "biedota" mogła żerować i okradać uczciwych ludzi. Szlag mnie trafia, bo ja wcale np. za granicę jechać nie chciałem, a wyjechałem by zarobić na parę pierwszych rat kredytu, by uczciwie być na swoim. I to mnie boli, że miliony ludzi może wziąć się za siebie, pracować legalnie i nic nie jest to warte, bo pijaki i nieroby wprowadzą się obok z friko i człowiek będzie się bał wieczorem do domu wracać, po tym jak sobie 8godzin dziennie czasem żyły wypruwa by je utrzymać. Cholerne marksistowskie myślenie tępiące wszelkie przejawy zaradności i uczciwości. Echh...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...