Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
hejt
Ostatnio edytowany 26 maja 2015 r. o 21:05
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hejt
I co ????dobrze że chociaż tak potrafi zaradzić sobie i rodzinie. A że przy okazji dała reklamę i pkazała że nie ma ludzi obojętnych na biedę. Firmy nie zbankrutowały przez to a im się będzie żyło lepiej.
Ostatnio edytowany 26 maja 2015 r. o 21:06
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, zastanówcie się co piszecie. Rodzina w ciężkiej sytuacji, to chyba wspaniale że znaleźli się ludzie którzy chcieli po prostu pomóc. Pamiętajcie o słowach Ewangelii: kto osądza będzie osądzony. Mam nadzieję, że autorzy bezdusznych komentarzy niesą chrześcijanami, bo jeśli są to jak to świadczy o ich inteligencji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...prawdziwi patrioci, katolicy i najlepsi Polacy...umieją zawsze dokuczyć bliźniemu! Szkoda tylko, że sami nie zrobią niczego dobrego dla innych. To jest nasza mała ojczyzna. Wszyscy powinniśmy pokłonić się nad problemami ludzi mniej zaradnych, a społeczeństwo będzie o wiele lepsze. Stać nas na o wiele więcej, niż myślimy pod warunkiem zaangażowania i wkładu pracy nie jednostek, ale wszystkich dobrze sytuowanych. Jest nas naprawdę dużo... Mniej na tacę, a więcej bliźniemu ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gratuluję pani Moniko ja też tak chcę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i ja poproszę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, zastanówcie się co piszecie. Rodzina w ciężkiej sytuacji, to chyba wspaniale że znaleźli się ludzie którzy chcieli po prostu pomóc. Pamiętajcie o słowach Ewangelii: kto osądza będzie osądzony. Mam nadzieję, że autorzy bezdusznych komentarzy niesą chrześcijanami, bo jeśli są to jak to świadczy o ich inteligencji?
    w lubelskim takich rodzin mamy mnóstwo   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie również proszę proszę proszę !!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaprasza do mnie panie sponsorze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja to co też tak chcę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u mnie też by się przydał mały remoncik :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proszę proszę proszę już dostałem ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki sponsorom udało się wyremontować zdewastowane mieszkanie pani Moniki. 'Dobrzy ludzie istnieją' lubię to :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaprasza do mnie panie sponsorze
jak mozna pisac takie glupoty a jesli chcesz tak samo to powinnas dostac w pakiecie dzieci niepelnosprawne i wtedy zobaczyc czy latwo jest zyc i patrzec na cierpienie dzieci a ta pani walczy o to aby dzieciom zylo sie lepiej a jesli ktos potrzebuje pomocy to sa media i mozna opowiedziec swoje problemy i powalczyc o to samo a nie zazdroscic ludzkiej krzywdy Bardzo sie ciesze ze tej rodzinie sie udalo bo trzeba pomagac a pisac takie bzdury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak mozna pisac takie glupoty a jesli chcesz tak samo to powinnas dostac w pakiecie dzieci niepelnosprawne i wtedy zobaczyc czy latwo jest zyc i patrzec na cierpienie dzieci a ta pani walczy o to aby dzieciom zylo sie lepiej a jesli ktos potrzebuje pomocy to sa media i mozna opowiedziec swoje problemy i powalczyc o to samo a nie zazdroscic ludzkiej krzywdy Bardzo sie ciesze ze tej rodzinie sie udalo bo trzeba pomagac a pisac takie bzdur TO NIE ZAZDROSC TYLKO ŻART
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...nic mnie nie odwiedzie od dawno już zaobserwowanego faktu, iż większość mieszkańców naszego regionu, to po prostu prymitywne kanalie! Hipokryci pomykają do Kościoła, aby sąsiedzi widzieli takie bydlę w pierwszej ławce, ale po wyjściu z tej "świątyni"  chętnie sponiewiera innego człowieka! Nie życzę Wam ciężkich doświadczeń, ponieważ jestem osobą niewierzącą i zrozumienie drugiego człowieka jest dla mnie najistotniejsze. Nie mniej jednak chciałbym zobaczyć Wasze miny po zetknięciu z biedą i ubóstwem. Tego doświadczam każdego niemalże dnia i umiem docenić waleczność tych ludzi ...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...