Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkanie w Lublinie do 350 tys. zł. Gdzie kupić?

Utworzony przez lubelak, 19 stycznia 2011 r. o 09:01 Powrót do artykułu
Moja siostra kupiła dwa mieszkania po 45 metrów w sumie za 250 tysięcy złotych - po prostu czekała na okazję. Co więcej - te mieszkania są połączone drewnianymi schodami Prudlik i całość wygląda genialnie - takich okazji cenowych jakie mamy teraz, pewnie prędko nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mado napisał:
Ja obecnie jestem w trakcie poszukiwania mieszkania Lublin i mogę bez wahania stwierdzić, że ceny rynkowe sa napompowane do realiów rodem z Warszawy czy też innych dużych miast, gdzie są o wiele lepsze warunki płacowe. O to gdzie lepiej mieszkać moznabyłoby się długo sprzeczać, zależy od indywiduum, ja szukam mieszkania w bloku; tylko cały czas nie mogę się nadziwić temu, iż niby z jakiej racji są takie holendarne ceny mieszkań na sprzedaż?
Proszę o kontakt Mail;dszewczyk@metrohouse.pl/tel728933619. Postaram się znaleść coś interesującego jak tylko będę wiedział co konkretnie Pana/ią interesuje. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Turce os. Borek, 7 km od granic Lublina, cena m2 to 3600 zł brutto. 62 m2 to koszt 230.000 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetne mieszkania w Lublinie są dostępne we właśnie powstającej inwestycji Nord Park na Czechowie. Są różne wielkości i o bardzo korzystnym rozkładzie, więc łatwo można znaleźć odpowiednie. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozrywka i kultura w Lublinie   http://pulsmiast.pl/pl/lublin/artykuly/index.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważajcie na Interbud Lublin. Nie wiem, dlaczego w sieci jest tak mało opinii o ich mieszkaniach - 99% mieszkańców ulicy Relaksowej 9 i 11 nigdy nie kupiłaby tu mieszkania z wiedzą o usterkach budynków i samych mieszkań. Problemy są ogromne - od okien i izolacji termicznej nie spełniającej norm budowlanych po popękane ściany, grzyb, zacieki... Poprawiana była już elewacja i dach, a lista poprawek się nie kończy, niektóe są w zasadzie generalne. Naprawdę odradzam kupowanie od Interbudu, w dodatku przy zgłąszaniu usterek potrafią przysłac pijanych przedstawicieli podwykonawców (!!!), jakość wykonania wszytskiego to po prostu kpina. Oczywiście wszystkei te "przyjemności" wychodzą po podpisaniu umowy, keidy to zdecydowanie zmienia się nastawienie do klienta - przed odbiorem z niczym nei ma problemu (i tak po 8 razy się odbiera mieszkanie, bo nie robią tego, co obiecali licząc na to, że klient się odczepi, bo mu się spieszy), a potem robią sobie literalnie jaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z mojej strony mogę podsunąć Ci fajną stronkę z mieszkaniami :)   http://rynekpierwotny.com/mieszkania/lubelskie/?query=lublin   Dużo ogłoszeń w jednym miejscu ułatwia poszukiwania, a dla tych niezdecydowanych jest możliwość skorzystania z pomocy konsultanta. :) Gorąco polecam !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie wstawiamy drewniane schody u siebie, mamy dwa mieszkania jedno pod drugim, właśnie zostały połączone takimi schodami. A za metr wyszły nas niecałe 3 tysiące ;-)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że aby wziąć kredyt na nowe mieszkanie tutaj . Co proponujesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie napiszecie ,że piękne nowe mieszkania na Sławinku sprzedaje INTERBUD Lublin i to za mniej niż 5tys.zł /metr. Jest jeszcze wiele mieszkań do kupienia, a blok już stoi.
Kupiłam mieszkanie w interbudzie na ul. Relaksowej i to był mój największy błąd w życiu. Zdecydowanie przepłaciłam za to źle ocieplone mieszkanie z popęlanymi ścianami, źle wstawionymi i beznadziejnymi oknami, rozwalającym się WSZYSTKIM czego się dotknie, już nie mówiąc o estetyce wokół - Bareja nowej generacji. Dramat. Widok z okna też beznadziejny, zresztą wokół bloku ciągle stoją rusztowania, bo Interbud Lublin łata dziury,których się załatać nie da. Pewnie następne lata spędzimy w sądach, ale jest iskierka nadziei - z tymi dowodami, które mamy (zdjęcia, termowizja, opinia biegłych) prawnik zgodził się wziąc sprawę za sam % od odszkodowania - jest pewny, że zarobi. Tylko po co mi był ten stres - mieszkanie jakości rudery, zacieki, grzyb, wieje jak na wsi... Wszyscy niemal sąsiedzi są wkurzeni - opinie o deweloperze Interbud Lublin tu na osiedlu Botanik są dramatyczne, ocierają się o groźby karalne. A obsługa ze strony dewelopera juz po podpisaniu umowy żenująca.   CHCESZ MIESZKAĆ W BUDZIE - KUP W INTERBUDZIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto się dobrze zastanowić, mieszkanie kupuje się na lata :) Tu macie pełny wybór http://www.klikmapa.pl/mieszkania-na-sprzedaz-lubelskie-lublin,p1,d3,s113167  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co sądzicie o mieszkaniach oferowanych tutaj? nie mam pewności co do nowego budownictwa, podobno bloki te osiadają i mogą pękać płytki a mi zależy na szybkim urządzeniu mieszkania, jak to u was było?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poszukaj sobie w tym serwisie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie napiszecie ,że piękne nowe mieszkania na Sławinku sprzedaje INTERBUD Lublin i to za mniej niż 5tys.zł /metr. Jest jeszcze wiele mieszkań do kupienia, a blok już stoi.
Żarty piękne? Mnie niż 5? Brzydkie i mniej niż 4 , blok nie już stoi tylko jeszcze stoi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozglądamy się przede wszystkim za mieszkaniem 3 pokojowym a moze nawet i 4 jak bedzei dobra cena i na razie najbardziej nam sie podobają mieszkania na osiedlu Miasteczko Wawer w Warszawie, bardzo ladna zielona okolica, duże tarasy z widokiem na las, nie ma tego w ścislym centrum, takie mieszkania sa dostepne tylko w Wawrze albo w najdroższych dzielnicach gdzie cenay mieszkań sa x2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...