Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A za płacą za to biedne babulki, które księżom żyjącym w dostatku oddadzą wszystko. Skoro im tak na wierze zależy to czego za ślub, pogrzeb, msze za zmarłą osobę trzeba płacić grubą kasę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doczekaliśmy czasów, że te święte krowy, przestają być świętymi krowami, nareszcie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doczekaliśmy czasów, że te święte krowy, przestają być świętymi krowami, nareszcie!
stają się świętymi bykami - cóż genderyzm...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SEZON zBAWIENIA i rodzice ufni Bogu wysyłają własne dzieci na Parafialne Kolonie, a tam czas Poświęcony i dzieci zapier...niczają gołe!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze, jeśli jest winien - poniesie karę na sądzie Ostatecznym. Na ziemi sprawa uległa przedawnieniu, więc się nie podniecajcie. Po drugie, statystyki wykazują, że w przypadku oskarżeń rzucanych na księży mniej jest spraw zakończonych skazaniami, bo zarzuty okazują się poowieniami, niż w przypadku pedagogów, czyli kadry nauczycielskiej. Oczywiście łatwiej skakać na Kościól, bo przecież to "sukienkowi" :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
34 latek oskarżył 80 latka... dorośli faceci nie ma się co rozczulać ... dla kurii natomiast widzę pewne zadanie wypadałoby żeby nie powtórzyła się sytuacja jaka miała miejsce w związku z podobną sprawą w której efekcie zginał człowiek ... nie mam wielkich nadziei że tym razem sytuacja po raz kolejny nie przerośnie arcybiskupa i reszty kurialnej ale było by kurdę miło gdyby nie przerosła może tym razem co?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napewno chodzi o pieniadze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak miałem 2 lata ,  to moi rodzice mieli przyjaciela - profesora jednej z wyższych lubelskich uczelni.Pamiętam,że on mnie molestował jak rodzice powierzali mu opiekę nade mną podczas ich wyjść na zebrania partyjne.Dzisiaj,chociaż mam już 50 lat jest to dla mnie traumatyczne przeżycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nagle sobie przypomniał...Szkoda,że mnie żaden z moich katechetów nie molestował. Widać miałam pecha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szpila kimkolwiek jesteś, nie życze Ci, jak i w przyszłośći lub teraz Twoim dzieciom, tak traumatycznych przewżyć,zmarnowanego dzieciństwa i pogmmatwanego życia osoby dorosłej, Pomyśl zanim cokoliwk napiszesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może czas najwyższy wziąć się za pedałów i lesby, którzy gwałcą i molestują nieletnich!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nagle sobie przypomniał...Szkoda,że mnie żaden z moich katechetów nie molestował. Widać miałam pecha
  Głupi post...Sama mam pewne wspomnienia (nie takie dramatyczne typu molesowanie) z dzieciństwa, o których NIKOMU nie mówiłam. Założę się, że wiele osób tak ma. Niektórzy po latach mają siłę powiedzieć, inni będą trzymać tajemnicę aż do grobu... Nie nam oceniać człowieka, jeśli to prawda - to współczuję, a jeśli kłamstwo, to mam nadzieję, że ten człowiek zrozumie, że komuś chce zniszczyć życie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KRK to biblijna wielka nierządnica ubrana w szkarłat i purpurę z kielichem. Kościół Katolicki łamie i zakłamuje wszystkie nauki biblijne.Nawet przykazania sfałszował.Drugie usunął:Nie uczynisz sobie obrazu rytego ani rzeżby nie będziesz im się kłaniał ani służył....itd.Czci obrazy,figurki,bożki,relikwie z włosami.Zmodyfikował czwarte i zamienił sobotę na pogański dzień słońca niedzielę.Dziesiąte podzielił.Ktoś im wmówił że mogą odpuszczać grzechy i składać ponownie Jezusa w ofierze w postaci wafelka.Żenada.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o Waleriana S. to mocno odgrzewany kotlet, próbowano już sporo lat temu zrobić aferę i nic się nie potwierdziło. "Młody człowiek" ma 34 lata, więc z tą młodością to już tak średnio, sprawa przedawniona, więc chodzi tylko o narobienie szumu. Szkoda, że niszczą przez to dziadka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tym przedawnieniem to jest tak że przy kwalifikacji 197 par. 3 czyny dokonane do czerwca 1994 byłyby przedawnione... ale przecie nikt nie mówi o postępowaniu karnym... ... mnie tam najbardziej zadziwia watek mohana w całej tej sprawie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leniaczku, a czy Ciebie w młodości aby nikt nie molestował ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mohan dla przykładu?   a konkretnie ल्यूबिन के मोहन? otóż nie zapewne dlatego że  मैं तो शिव हूँ!  
Ostatnio edytowany 17 czerwca 2014 r. o 00:23
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
34 latek oskarżył 80 latka... dorośli faceci nie ma się co rozczulać ... dla kurii natomiast widzę pewne zadanie wypadałoby żeby nie powtórzyła się sytuacja jaka miała miejsce w związku z podobną sprawą w której efekcie zginał człowiek ... nie mam wielkich nadziei że tym razem sytuacja po raz kolejny nie przerośnie arcybiskupa i reszty kurialnej ale było by kurdę miło gdyby nie przerosła może tym razem co?  
  W tej sytuacji zamieat "kurdę" odpowiednejsze jest KURIA JEGO MAĆ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego dopiero teraz o tym mowi pan Piotr ?.Tak jak powiedzial 'DOJRZAL,. Jesli ktos w to niewierzy ,jego prawo,Ale innym niech nie zabrania wierzyc i mowic glosno szczegolnie tym osobom ktorych to zlo spotkalo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...