Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Milczeli jak lesbijki i geje (wideo)

Utworzony przez Karena, 26 kwietnia 2008 r. o 05:40 Powrót do artykułu
Jeśli ktoś cierpi na wstydliwą chorobę to też raczej milczy a nie chwali się tym. Demonstrowanie homoseksualności to zboczenie do kwadratu bo sama homoseksualność jest nieszkodliwą dewiacją. Publiczne nawoływanie do zgody na wszelkie dewiacje powinno być karalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Publiczne propagowanie homoseksualizmu z całą surowością prawa powinno być karalne. Owszem należy o tym mówić, ale tylko i wyłącznie w perspektywie ZŁA.Należy tutaj zadać sobie pytanie czy tacy ludzie są normalni? Otóż nie to jest zboczenie, to jest coś sprzecznego z naturą. Niestety wobec takiego ZŁA nie możemy być tolerancyjni, trzeba z tym walczyć !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłopaki stoją w różnych miejscach z oponami i reklamują zakład wulkanizacyjny i jakoś DW nie pisze o tym. Czyżby byli zbyt normalni???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Homoseksualizm jest sprzeczny z naturą???To dlaczego spotyka się kopulujące ze sobą psy płci męskiej?? Pozwolę sobie również zauważyć, że homoseksualizm nie jest chorobą - nie ma go w klasyfikacji ICD-10.Proponuję więc poczytać trochę, posiąść nieco wiedzy, a dopiero potem zabierać głos w jakiejś kwestii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a. napisał:
Homoseksualizm jest sprzeczny z naturą???To dlaczego spotyka się kopulujące ze sobą psy płci męskiej?? Pozwolę sobie również zauważyć, że homoseksualizm nie jest chorobą - nie ma go w klasyfikacji ICD-10.Proponuję więc poczytać trochę, posiąść nieco wiedzy, a dopiero potem zabierać głos w jakiejś kwestii.
Bo tez nie wszystkie zwierzęta są muszą być normalne tak jak i ludzie- poza tym u zwierząt to tylko i wyłącznie instynkt- dlatego pies czasem czepia się i nogi człowieka. Homoseksualizmu nie ma w katalogu chorób (choć był w tym katalogu jako choroba)- super dowód że to nie choroba- szkoda dyskutować- co nam szkodzi napisać że grypa to tez nie choroba- polobbujmy jak homosie a może grypę też wykreślą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~tom~ napisał:
Bo tez nie wszystkie zwierzęta są muszą być normalne tak jak i ludzie- poza tym u zwierząt to tylko i wyłącznie instynkt- dlatego pies czasem czepia się i nogi człowieka. Homoseksualizmu nie ma w katalogu chorób (choć był w tym katalogu jako choroba)- super dowód że to nie choroba- szkoda dyskutować- co nam szkodzi napisać że grypa to tez nie choroba- polobbujmy jak homosie a może grypę też wykreślą.
Widzisz, mój drogi ograniczony oponencie, choroba to stan, który można leczyć. A homoseksualizmu nie da się leczyć, a tym bardziej wyleczyć. Gdyby było to możliwe, z heteroseksualisty za pomocą psychoterapii i leków można by zrobić homoseksualistę. Poza tym nasze zachowania seksualne podyktowane są popędem, jednych pociąga płeć przeciwna, innych ta sama. W tej kwestii, jak u zwierząt, działa instynkt. Ja lobbowałabym raczej o wpisanie do klasyfikacji IDC-10 rozpoznania "głupota". Byłbyś pierwszym, który takie rozpoznanie otrzymałby. Na razie mogłabym zaproponować rozpoznanie: F60.8
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a. napisał:
Widzisz, mój drogi ograniczony oponencie, choroba to stan, który można leczyć. A homoseksualizmu nie da się leczyć, a tym bardziej wyleczyć. Gdyby było to możliwe, z heteroseksualisty za pomocą psychoterapii i leków można by zrobić homoseksualistę. Poza tym nasze zachowania seksualne podyktowane są popędem, jednych pociąga płeć przeciwna, innych ta sama. W tej kwestii, jak u zwierząt, działa instynkt. Ja lobbowałabym raczej o wpisanie do klasyfikacji IDC-10 rozpoznania "głupota". Byłbyś pierwszym, który takie rozpoznanie otrzymałby. Na razie mogłabym zaproponować rozpoznanie: F60.8
Wyleczyć nie da się również alkoholizmu a jest uznawany za chorobę. I po co te inwektywy? Na przyszłość życzę więcej kultury. I hemoroidów. To cię wyleczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
peter napisał:
Wyleczyć nie da się również alkoholizmu a jest uznawany za chorobę. I po co te inwektywy? Na przyszłość życzę więcej kultury. I hemoroidów. To cię wyleczy
sam jestem gejem i nie uwarzam sie za osobe chora jestem normalna osoba ciesze sie ze so jeszcze osoby kture staraja sie edukowac to nasze zacofane spoleczenstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam zes zacofany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby homoseksualizm nie był zboczeniem to Bóg nie stwarzałby kobiety i mężczyzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otarcia, pęknięcia, krwawienia odbytnicy; hemoroidy; rak układu pokarmowego, rak gardła; rzeżączka, syfilis i inne choroby weneryczne; AIDS... to jeszcze nie wszystkie choroby. HOMOSEKSUALIZM ALBO ZDROWIE. WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Otarcia, pęknięcia, krwawienia odbytnicy; hemoroidy; rak układu pokarmowego, rak gardła; rzeżączka, syfilis i inne choroby weneryczne; AIDS... to jeszcze nie wszystkie choroby. HOMOSEKSUALIZM ALBO ZDROWIE. WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE.
Czyli osoby heteroseksualne nie uprawiają seksu analnego i nie są narażone na choroby przenoszone drogą płciową??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=EJU7UjSA6ZA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ssssss napisał:
Czyli osoby heteroseksualne nie uprawiają seksu analnego i nie są narażone na choroby przenoszone drogą płciową??
Daj spokój to idiota jakiś w dodatku wypisuje bzdury. Każdy kto ma trochę rozsądku i wiedzy wie, ze tak nie jest a chorobą weneryczną można zarazić się będąc hetero. Poza tym zapomniał dodać, ze np. w jedym ze szpitali w usa zarażono mnóstwo osób wirusem hiv przez przypadek, czyli jak widać hiv to nie domena homoseksualistów. Ludzie którzy potępiają homoseksualizm najczęsciej nigdy nie mieli do czynienia z ludźmi o takiej orientacji a ich obawa wynika ze strachu, czy to aby nie jest zaraźliwe? Należy im współczuć, bo są strasznie ograniczeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ludzie którzy potępiają homoseksualizm najczęsciej nigdy nie mieli do czynienia z ludźmi o takiej orientacji a ich obawa wynika ze strachu, czy to aby nie jest zaraźliwe? Należy im współczuć, bo są strasznie ograniczeni.
STOP LEWACTWU !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
STOP LEWACTWU !!!
Spokojnie bo sie spocisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pedałów należy leczyć albo izolować od reszty społeczeństwa. Nikt mi nie wmówi, że ładowanie penisa w odbyt jest normalne a frazesy o występowaniu takich przypadków w przyrodzie są po prostu idiotyczne, no chyba że pederaści stawiają się w jednym rzędzie ze zwierzętami. I niech mi nie wyjeżdża zaraz jakiś pedał z tekstami o tolerancji, bo to słowo nie ma dzisiaj żadnej wartości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pedałów należy leczyć albo izolować od reszty społeczeństwa. Nikt mi nie wmówi, że ładowanie penisa w odbyt jest normalne a frazesy o występowaniu takich przypadków w przyrodzie są po prostu idiotyczne, no chyba że pederaści stawiają się w jednym rzędzie ze zwierzętami. I niech mi nie wyjeżdża zaraz jakiś pedał z tekstami o tolerancji, bo to słowo nie ma dzisiaj żadnej wartości.
Ale to głupie spłycać homoseksualizm do seksu tylko i wyłącznie. Nie powie mi nikt, że każdy związek zarówno hertero- jaki i homoseksualny opiera sie tylko i wyłącznie na seksie. Poza tym istnieje taka grupa jak lesbijki i jakoś nikomu nie przeszkadzają. Dlaczego?? Dlatego, że tłum półinteligentnych panów się podnieca widząc dwie miziające się dziewczyny?? Bądźmy konsekwentni w tym co piszemy i nie stosujmy argumentów w stylu "to jest be", tylko potraktujmy zjawisko całościowo, a nie wybieramy najjaskrawsze przejawy i się ich czepiamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
elqpa napisał:
Ale to głupie spłycać homoseksualizm do seksu tylko i wyłącznie. Nie powie mi nikt, że każdy związek zarówno hertero- jaki i homoseksualny opiera sie tylko i wyłącznie na seksie. Poza tym istnieje taka grupa jak lesbijki i jakoś nikomu nie przeszkadzają. Dlaczego?? Dlatego, że tłum półinteligentnych panów się podnieca widząc dwie miziające się dziewczyny?? Bądźmy konsekwentni w tym co piszemy i nie stosujmy argumentów w stylu "to jest be", tylko potraktujmy zjawisko całościowo, a nie wybieramy najjaskrawsze przejawy i się ich czepiamy.
Ciasne, ograniczone umysły ludzi potępiających homoseksualizm nie są w stanie tego pojąć. Szkoda słów i argumentów. Ci ludzie zyją w schematach wyniesionych z dzieciństwa, że seks jest dobry ale tylko wtedy kiedy prowadzi do prokreacji, ze każda para musi być tradycyjna i mieć dzieci. Wszelkie "odstępstwa" od tej "normy" są surowo potępiane. Kościól katolicki, ktory jest wylęgarnią homoseksualistów i pedofili również to potępia bo seks dla przyjemności jest "grzechem" a udany związek homoseksualny oparty na uczuciach nie wchodzi w ogóle w grę gdyż nie mieści się w tym schemacie. I co tu się dziwić takim postawom? Całe szczęście, ze się to zmienia, powoli ale jednak na lepsze bo jednak coraz więcej osób zdobywa wykształcenie i wiedzę przestając być fanatykami mając natomiast swoje własne zdanie na ten temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
elqpa napisał:
Ale to głupie spłycać homoseksualizm do seksu tylko i wyłącznie.
Ale przecież to pederaści spłycają homoseksualizm do seksu, bo co oznacza pojęcie "kochający inaczej"??? Niech ktoś mi to wytłumaczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...