Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A co nas obchodzą długi dewelopera???????? Mam je tak samo w d.... jak tych ala prezesów z romanowskiego i całej spółki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fiku miku na patyku napisał:
Ty chyba nie masz pojęcia o rynku lubelskim, kozaku. Na Kalinowszczyźnie nikt normalny nie kupi starego mieszkania za więcej jak 3,5 - 4 tysiaki za metr. Wyrocznią nie są ceny wywoławcze (wzięte z kosmosu) tylko ceny transakcyjne na aktach notarialnych odzwierciedlające faktyczny stan rzeczy. W całym Lublinie każda nieruchomość jest de facto tańsza o minimum 20 % od ceny wywoławczej. Mieszkania w SUNHILLU po podliczeniu wszystkich afer, kredytów, karnych odsetek, przestojów, sądowych batalii, wykończenia, wyjdą po cenach warszawskich. Chyba nie sądzisz, że ktoś wam podaruje długi, które narobił deweloper. Całkowity koszt 1 metra oceniam nawet na 10 tysięcy zł. Interes życia. A "Stowarzyszenie Mieszkańców Sunhill" to maluszek, który może polec w bataliach sądowych z wierzycielami. To kilkudziesięciu faciów, którzy mają nóż na gardle i robią dobrą minę do złej gry. Wysupłują ostatnie zaskórniaki, ale polegli w starciu z kilkoma cwaniakami, którzy zrobili ich w bambuko. Mi ich szkoda, bo obecna Polska to właśnie taka afrykańska deweloperka i takie fiku miku. Kto wam da akty notarialne z wyodrębnioną własnością po 5 tysięcy za metr ? Marzenia ściętej głowy.
Po pierwsze ceny na aktach znacząco róznią sie od cen rynkowych dlatego ze kupujacy i sprzedajacy zanizaja cene na akcie aby placic mniejszy podatek. Obudz sie czlowieku. Potem jak biegly robi wycene to tacy ludzie jak ty maja pretensje ze za nisko...a skad on ma wziasc ceny jak nie z cen na aktach?Po trzecie stowarzyszenie i mieszkańcy sa juz właścicielami budynku i działki i tych wlasnie kilkudziesieciu faciów doprowadzilo do tego ze teraz ludzie moga wykanczac swoje mieszkania. Skoro twierdzisz ze Stowarzyszenie to maluszek to życze wiecej takich stowarzyszen które potrafia zebrac pieniadze splacac kredyt i regulowac na bierzaco platnosci wykonawcom. Nam nikt dlugów nie podaruje bo kazdy znas zaplacil za swoje mieszkania i kazdy znas ma ułamkową współwlasność w działce i w budynku. I ostatni punkt nikt nam nie musi dawac aktów notarialnych z wyodrebniona wlasnoscia poniewaz zniesienie wspolwlasnosci odsbywa sie na inych zasadach. A po długi to odsylam do Antar resort piaseczno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a za 3,5 to ja chetnie kupie jak ktos chce sprzedac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prymityw napisał:
O gustach się nie dyskutuje, ale kuchnia w salonie to grube nieporozumienie. To jakiś chory trend, multiplikowany przez developerów, bo tak najtaniej.
Trend jest zainste głupi i dotyczy wszystkich. Poza tym nie wszystkie mieszkania w Sunhillu mają aneks tylko normalną oddzielną kuchnię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fiku miku na patyku napisał:
Ty chyba nie masz pojęcia o rynku lubelskim, kozaku. Na Kalinowszczyźnie nikt normalny nie kupi starego mieszkania za więcej jak 3,5 - 4 tysiaki za metr. Wyrocznią nie są ceny wywoławcze (wzięte z kosmosu) tylko ceny transakcyjne na aktach notarialnych odzwierciedlające faktyczny stan rzeczy. W całym Lublinie każda nieruchomość jest de facto tańsza o minimum 20 % od ceny wywoławczej.[/quote] Pomyśl sam - nawet jeśli miałbyś rację (a nie masz wierz mi) w tym co napisałeś to 5500-20% to 4400zł/m2 - i nie porównuj staroci z Kaliny z nowym luksusowym blokiem z ochroną, minitoringiem, darmowym netem, ogrodzonym terenem w centrum i 3ema poziomami parkingów.
fiku miku na patyku napisał:
Mieszkania w SUNHILLU po podliczeniu wszystkich afer, kredytów, karnych odsetek, przestojów, sądowych batalii, wykończenia, wyjdą po cenach warszawskich. Chyba nie sądzisz, że ktoś wam podaruje długi, które narobił deweloper. Całkowity koszt 1 metra oceniam nawet na 10 tysięcy zł.[/quote] Serio nie wiem z jakiego psychiatryka ostatnio wyszedłeś albo jaki uraz mózgowia miałeś ale to to już totalna bzdura. Co mają problemy Antaru i jego klientów/podwykonawców do mnie lub innego współwłaściciela Sunhilla? Długi developera są jego długami. Czy ja i mieszkańcy Sunhilla mamy spłacać np twój debet na karcie kredytowej może? Nie bo nie jest nasza - więc nie chrzań więcej. [quote name='fiku miku na patyku' post='249240' date='12.03.2010, 21:15:57']Interes życia. A "Stowarzyszenie Mieszkańców Sunhill" to maluszek, który może polec w bataliach sądowych z wierzycielami. To kilkudziesięciu faciów, którzy mają nóż na gardle i robią dobrą minę do złej gry. Wysupłują ostatnie zaskórniaki, ale polegli w starciu z kilkoma cwaniakami, którzy zrobili ich w bambuko.
Jakich bataliach sądowych i z kim/na jakiej podstawie prawnej - czyżbyś znowu bredził? My nie mamy ani złotówki długu, każda firma pracująca na budowie jest na bieżąco opłacana. [quote name='fiku miku na patyku' post='249240' date='12.03.2010, 21:15:57'].... Kto wam da akty notarialne z wyodrębnioną własnością po 5 tysięcy za metr ? Marzenia ściętej głowy.
Czytaj czytaj i jeszcze raz czytaj zanim się odezwiesz - AKT NOTARIALNY KAŻDY W SUNHILLU JUŻ MA I JEST PEŁNOPRAWNYM WŁAŚCICIELEM SWOJEGO KAWAŁKA. Mieszkania nie są jeszcze tylko wyodrębnione bo budynek nie został oddany ale to nastąpi niebawem bo praktycznie wszystko jest skończone i akty własności części gruntu i budynku zostaną zamienione na akty własności mieszkań po ich wyodrębnieniu. A żebyś wiedział, że jest to interes mojego życia i wcale mimo problemów nie żałuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fiku miku na patyku napisał:
Ty chyba nie masz pojęcia o rynku lubelskim, kozaku. Na Kalinowszczyźnie nikt normalny nie kupi starego mieszkania za więcej jak 3,5 - 4 tysiaki za metr. Wyrocznią nie są ceny wywoławcze (wzięte z kosmosu) tylko ceny transakcyjne na aktach notarialnych odzwierciedlające faktyczny stan rzeczy. W całym Lublinie każda nieruchomość jest de facto tańsza o minimum 20 % od ceny wywoławczej.
Jeszcze cię oświecę po raz ostatni - na LSM z 30-40letnim bloku za nowym sądem mieszkania potrafią się sprzedać po 6000/m2 - i uwierz mi wiem to a skąd to już moja sprawa. Tak więc mieszkania jakie pozostały w Sunhillu za od 5300-6500 (apartament) to jakby nie patrzeć okazja. Jakbym miał tyle kasy sam bym je wszystkie kupił i po wakacjach sprzedał na każdym zarabiając jeszcze po kilkadziesiąt tysięcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ojejku napisał:
Na pewno działali na szkodę spółki i za to prokurator dobierze im sie do d... . Poustawiali sie i pewnie jeszcze mają na żone mieszkania w sunhillu jak i w Turce. Złodzieje i nic więcej, mam nadzieję że jakas sprawiedliwosci bedzie na tym swiecie i pójdą siedzieć na dłuuuuugi czas.....
Z tego co słyszałem to w sunhillu kupili mieszkania członkowie wymiaru sprawiedliwości- prokurator i sędzia- tak pisali kilka miesięcy na forum o sunhillu , które zostało wyczyszczone z postów. Jeżeli tak, to nic dziwnego, ze nikt nie zainteresował się wyprowadzaniem majątku i przepisywaniem jego części która mogła zaspokoić wierzycieli na stowarzyszenie. I nie licz na sprawiedliwość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Z tego co słyszałem to w sunhillu kupili mieszkania członkowie wymiaru sprawiedliwości- prokurator i sędzia- tak pisali kilka miesięcy na forum o sunhillu , które zostało wyczyszczone z postów. Jeżeli tak, to nic dziwnego, ze nikt nie zainteresował się wyprowadzaniem majątku i przepisywaniem jego części która mogła zaspokoić wierzycieli na stowarzyszenie. I nie licz na sprawiedliwość.
I tu sie kolego mylisz bo te kilka mieszkan ktore przejelo stowazyszenie jest zaplata za dokonczenie inwestycji. Jak sami widzisz od kilku miesiecy dewelopera nie ma a budowa idzie pelna para. W dodatku za te mieszkania juz raz zaplacilismy. Nnie wiem dlaczego tak wszyscy atakuja wlascicieli tego bloku. Sadze ze pieniadze by sie znalalzy jakby przycisnac odpowiedniego czlowieka bo nie sadze ze nagle wyparowaly gdzies pieniadze wplaconme przez mieszkancow. Poprostu zostaly przelane na inne firmy z ktorych to teraz powini sie wierzyciele zaspokajac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam pytanie ? to dobrze czy źle, że ludzie którzy zapłacili kupę kasy za mieszkania teraz kończą budowę i nie stracili swoich pieniędzy ? oczywiście bez względu na profesję - myślę, że tak jak w każdym bloku przekrój ludzi jest różny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawy napisał:
mam pytanie ? to dobrze czy źle, że ludzie którzy zapłacili kupę kasy za mieszkania teraz kończą budowę i nie stracili swoich pieniędzy ? oczywiście bez względu na profesję - myślę, że tak jak w każdym bloku przekrój ludzi jest różny
A co mielismy robić? Stracic wszystko czy próbować ratowac ciężko zarobione pieniądze już wpłacone do Antaru? Dziwi mnie mała aktywnosć na nowym forum moich przyszłych sąsaiadówp czy ktoś może mi powiedzieć- czy istnieje jakieś inne forum mieszkańców Sunhill? Mamy z mężem sami tyle pytan na które nie znamy odpowiedzi, może ktoś się odezwie- do konstruktywnej dyskusji- serdecznie zapraszam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
llubellak@op.pl napisał:
własciciela Antaru powinno się powiesić na drzewie i wypatroszyć! niech to będzie przestroga dla innych "pseudo prezesów". a dla zwykłych konsumentów to przestroga, żeby nie kupowac na przyszłość dziury w ziemi!
Sorry, ale jeszcze na pocz. ubiegłego roku, gdy budynek już stał a nie był dziurą w ziemi Ci oszuści z Antaru wciskali ludziom kity na targach budowlano-mieszkaniowych. Jak ktoś nie miał czasu posiedzieć na necie i poszukać info, to mógł nie wiedzieć o poważnych problemach tej inwestycji, bo budynek już stał i był praktycznie na ukończeniu. A te szuje jeszcze handlowali mieszkaniami po 5500 za metr. JUŻ DAWNO PROKURATURA POWINNA SIĘ IM DOBRAĆ DO NADZIANYCH TYŁKÓW, NA TAKIE RZECZY POZWALA NIESTETY NASZE SŁABE PRAWO - ZWYKŁY OBYWATEL ZADŁUŻAJĄCY SIĘ NIERZADKO NA CAŁE ŻYCIE NIE JEST WCALE CHRONIONY PRZED MATACTWAMI NIEUCZCIWYCH DEWELOPERÓW!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sorrry napisał:
JUŻ DAWNO PROKURATURA POWINNA SIĘ IM DOBRAĆ DO NADZIANYCH TYŁKÓW, NA TAKIE RZECZY POZWALA NIESTETY NASZE SŁABE PRAWO - ZWYKŁY OBYWATEL ZADŁUŻAJĄCY SIĘ NIERZADKO NA CAŁE ŻYCIE NIE JEST WCALE CHRONIONY PRZED MATACTWAMI NIEUCZCIWYCH DEWELOPERÓW!!!
o może nie dobiera się bo o tym nie wie - POWIEDŹMY IM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawy napisał:
o może nie dobiera się bo o tym nie wie - POWIEDŹMY IM
a nie zaszkodzimy sami sobie? W Stowarzyszeniu co chwile każą siedziec cicho, o tym nie mówic, o tamto nie pytać... albo oni wiedza wiecej- ale nie dziela się z nami tymi wiadomościami, albo znowu coś się dzieje.... mam nadzieję że NIE!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anna napisał:
W Stowarzyszeniu co chwile każą siedziec cicho, o tym nie mówic, o tamto nie pytać... albo oni wiedza wiecej- ale nie dziela się z nami tymi wiadomościami, albo znowu coś się dzieje.... mam nadzieję że NIE!!!!
Już nic się nie dzieje złego. Teraz trzeba dokończyć budowę i ... już Sytuacja była nieciekawa, ale to już przeszłość. Stowarzyszenie, które się za to wzięło wie co robi - bliskie źródła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poinformowany ciut lepiej napisał:
Już nic się nie dzieje złego. Teraz trzeba dokończyć budowę i ... już Sytuacja była nieciekawa, ale to już przeszłość. Stowarzyszenie, które się za to wzięło wie co robi - bliskie źródła.
no właśnie- poinformowany ciut lepiej.... a czy my, którzy wpłacilismy na te mieszkania nie mamy prawa byc poinformowani ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytając wypowiedzi juz sam nie wiem.. co myśleć o tej inwestycji... slyszalem o antarze o calej sytuacji o ze stowarzyszenie kończy budowe... jestem zainteresowany i prawie zdecydowany na zakup mieszkania w sunhilu teraz... ale czytając wypowiedzi, cześć nawet z tego co widzialem przyszlych mieszkańców o niejasnej sytuacji na budowie mam duzo watpilwosci ... i nie wiem co mysleć , nie chce zaplacic 250 tys ... + odsetki i jeszcze dostać bonus w dodatkowej racie spłacania innych długów ciażących na budynku... albo gdyby budowa stanela albo nie zostal dopuszczony do uzytkowania...i umoczyc kase moze by ktos raz a konretne przedstawił wszystko jak to wyglada skoro kilka osób mowi ze sa lepiej poinformowne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zakup mieszkania to wybór, a nie konieczność chyba lepiej uzyskać odpowiedzi na te pytania u źródła, a nie u anonimowych ludzi na forum stowarzyszenie ma swoją siedzibę ul. Jana Sawy 2 II piętro zapraszamy ps. budowa się kończy i ceny idą w górę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak panowie- zakończona już inwestycja ? prezes stowarzyszenia obiecał koniec w czerwcu???????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu w artykułach (skoro ci devoloponaciągacze zakładają nowe firemki) nie podaje się pełnych danych osób które dopuściły się kradzieży, tylko ukrywa się je, tak jak dla przykładu Jarosław T. Pozwala sie w ten sposób dalej bezkarnie oszukiwac ludzi! Jeśli ta osoba nadal prowadzi dzialalność gospodarczą nie widzę problemu żeby podać pełne nazwisko. Obchodząc bzdurne przepisy można to zrobić w kontekście innej sprawy. Ale trzeba ostrzegać innych żeby nie zostali tak samo oszukani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
firma wykona uslugi wykonczeniowe mieszkan tanio szybko i solidnie.nr tel882 236 264 Malowanie, tapetowanie, laminat, panele, burzenie,parkiet, glazura, tynki, szpachlowanie, płyty regipsowe, wykończenia wnętrz. SZYBKO, TANIO I SOLIDNIE TEL. 882 236 264
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...