Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miller do Sierakowskiej: Zrezygnuj z kandydowania na prezydenta Lublina

Utworzony przez Przysłowie, 22 września 2010 r. o 18:06 Powrót do artykułu
Gdzie dwóch się bije tam ... Zapraszamy jest tylko jeden kandydat: http://www.krzysztofzuk.net/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu się głosuje na konkretne osoby, a nie na partie !! Jak dla mnie Izka jest jedyną sensowną kandydatką. Jeszcze myślałem o Żuku, ale to sprzedawczyk, jak mu zaproponują za lepszą kasę w Warszawce to odrazu zwieje... Reszta podrzędnych partyjek sie nie liczy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głos oddany na Sierakowską to głos stracony, przy podziale lewicy nie ma szans...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przysłowie napisał:
Gdzie dwóch się bije tam ... Zapraszamy jest tylko jeden kandydat: http://www.krzysztofzuk.net/
jak na razie nie przekonał mnie ten kandydat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na całe szczęście w tych wyborach głosuje się na konkretne osoby a nie partie. Dla mnie np. kandydat SLD na prezydenta Lublina to typowy Mr Nobody. Myślę oczywiście o jego pomyśle na Lublin, a nie o osobie. To że, desygnowało go SLD to nie ma dla mnie znaczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VIP napisał:
Tu się głosuje na konkretne osoby, a nie na partie !! Jak dla mnie Izka jest jedyną sensowną kandydatką. Jeszcze myślałem o Żuku, ale to sprzedawczyk, jak mu zaproponują za lepszą kasę w Warszawce to odrazu zwieje... Reszta podrzędnych partyjek sie nie liczy...
Chyba trochę Cię poniosło nazywając go sprzedawczykiem. Konkrety kolego, podaj konkrety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A własnie na Sierakowską zamierzam glosowac. Jest konkretna, wyrazista, skuteczna. A reszta kandydatów to paździerz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KoMUCHY i nic wiecej rozkradli Polskę, a pani sierakowska to nawet w lublinie nie mieszka! komuchy na syberie do łłagrów a nie rządzić czerwone nieudaczniki Miler to zdrajca do łagru z nimi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pytanie co Pani Sierakowska zrobiła dla Lublina będąc posłanka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miller nie możne zapomnieć sierakowskiej ze jako jedyna miała jaja i nie głosowała za votum zaufania dla niego i teraz próbuje ja podszczypywać, a co do gryza to raczej on powinien zrezygnować bo jego wynik wyborczy będzie totalna kompromitacją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma szans Lublin to bastion Pis-u i bardzo dobrze, tu mieszkają prawdziwi patrioci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy nie zagłosuję na PiS jak Kaczynski będzie nim dyrygował!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to pan Miller jeszcze żyje. Zaczyna być w Polsce niewesoło, żywe trupy jeżdżą po Polsce i jeszcze rozkazują co kto ma robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
golas napisał:
pytanie co Pani Sierakowska zrobiła dla Lublina będąc posłanka?
Dla Lublina i braci nauczycielskiej - wacka. Dla koalicji FS ( czytaj UW ) i SLD w ciągu 2 dni u Pana Strąka zmieniła statut Miasta Lublin, żeby Prawica nie głosowała "nogami" i Deptak został prezydentem. A ja życzę sobie, żeby chłopak wojskowy wybił POkrakom i babci Izie Ratusz z głowy. Szoruj babciu do kolejki i basta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
babcia do wnuków, Jerzy Gryz na prezydenta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedno i drugie powino juz wąchać kwiatki od spodu bo za przynależnosć do PZPR lub słuzba oficerska w takich zbrodniczych formacjach jak SB, MO, ZOMO, ORMO czy LWP kara powinna być tylko jedna. Chętnie bym sie odlał na ich grobach PRECZ Z KOMUNĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bat_na _czerwonych napisał:
KoMUCHY i nic wiecej rozkradli Polskę, a pani sierakowska to nawet w lublinie nie mieszka! komuchy na syberie do łłagrów a nie rządzić czerwone nieudaczniki Miler to zdrajca do łagru z nimi
bilet w głab Rosji jest drogi - ołowiana kulka o wiele tańsza. Z komuchami postępować tak jak oni postepowali z Żołnierzami AK/WIN i NSZ/NZW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leszek wróć do nas!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antykomuch napisał:
bilet w głab Rosji jest drogi - ołowiana kulka o wiele tańsza. Z komuchami postępować tak jak oni postepowali z Żołnierzami AK/WIN i NSZ/NZW
NSZ i WIN mają z żołnierzami tyle wspólnego co.... śmiać mi się chce. NSZ to wymaszerował z Wermachtem faszolskie sprzedawczyki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesli Iza bedzie tak dziala jak dziala, to szacunek dla niej,mam mieszkanie dzieki niej i oddam na nia glos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...