Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Koleś spoko gada!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 "My nie oszukujemy wyborców" - aha aha ideowi kłamcy mówią, że nie oszukują Po pierwsze czemu tylko 15 zł za godzinę harówki?! Skandal, partia socjalistyczna i tylko takie ochłapy!!! Nie bądźcie skąpcami, dajcie co najmniej 100zł za godzinę.   Socjalistów wszelkiej maści kojarzę z historii:    NSDAP - Narodowosocjalistyczna Niemiecka Partia Robotników i druga jeszcze lepsza Socjaldemokratyczna Partia Robotnicza Rosji  - bolszewicy.     Zmieniając, odwracając wypowiedź socjalisty Piłsudskiego tzn. aktualizując znaczenie słowa socjalizm, po doświadczeniach XX wieku:   "Kto był socjalistą za młodu, ten na starość będzie sku***synem".   .  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie przekonał mnie Pan. Ludzie obudźcie się, przecież to są kolejne obietnice, obiecanki - cacanki a glupiemu radość.. jeden porządny co też startuje w wyborach u nas to Karpiński Włodzimierz, byly minister skarbu Państwa co zna się na rzeczy !! wie jak dbać o dobro spółek skarbu Państwa.. Ja wiem kogo mam wybrać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Warzocha zdaje sobie sprawę, że jego ugrupowanie nie wejdzie do sejmu. Lepiej i korzystniej dla regionu byłoby gdyby głosy swoich nielicznych sympatyków scedował na rzecz Karpińskiego, o lepszego kandydata jak na razie nie widzę, mimo że mocno się przyglądam lubelskiej kampanii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...