Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

(Mini)pikieta pod katedrą w Lublinie. Nie było nawet Palikota (wideo)

Utworzony przez zwykły człowiek, 4 listopada 2010 r. o 17:20 Powrót do artykułu
Czy warto umieszczać taki artykuł, skoro ta manifestacja była niewypałem? Zebrało się 10-15 oszołomów a Wy halo z tego robicie. Rzeczywiście nie było nienawiści? Ktoś pokazał FUCK OFF w kierunku katedry i to ma być pokojowe zachowanie? Żałosne....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strasznie pokojowa manifestacja , skoro ktoś pokazuje fakera w katedrę, a jakby do nich pokazać środkowy palec już by pół polski wiedziało . Żałosne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie mohery z siekierami,no gdzie,przecież to zdrowizna,zagonić do budowy dróg,dobrze krzyczą,wyżarte,silne,,,może wyjechały na wojnę do Afganistanu z błogosławieństwem,arcybacy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie ze warto, chocby dla dobrego humoru, niezly mam ubaw z nich i ich wodza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skad oni wzieli tych dresiazy ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, żę nie wiedziałem. Poszedłbym na tą pikietę. To co mówią organizatorzy jest zgodne z moimi poglądami. Niestety Polska przypomina Klechistan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.kler.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
15 tanich win , to Palikot nawet 100zł na ten wiec nie wydał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5 osób pikietujacych co za żenada... głównie emeryci..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rychard napisał:
5 osób pikietujacych co za żenada... głównie emeryci..
Czy warto umieszczać taki artykuł, skoro ta manifestacja była niewypałem? Zebrało się 10-15 oszołomów a Wy halo z tego robicie. Rzeczywiście nie było nienawiści? Ktoś pokazał FUCK OFF w kierunku katedry i to ma być pokojowe zachowanie? Żałosne....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram tę pikietę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka partia PO-likota taka i manifestacja :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... bo Palikot jak zwykle PALI GŁUPA!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
6 przydupasów Walikonia! Toż to cud
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja zwykły studencik mający 22 lata może mowic o alkoholizmie księży , o nieślubnych dzieciach, chłopaczyno pożyj trochę i zobacz jakie jest życie, chcecie zniesc celibat, a wytykacie nieslubne dzieci? zobacz na siebie jak sie zachowujesz Michał chodzac po imprezach i wtedy sadz innych studenciku z umcs .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POgonić palikotków z lublina powsadzanych na stołki biłgorajczyków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie zapowiedzili oficjalnie terminu i miejsca wiecu???? Z chęcią bym się z nimi spotkał, a to tchórz ten paliot czy pali... no nieważne jakie ma pseudo.... masononeria biłgorajska. A do pługa nie łaska????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jednym słowem RÓBTA CO CHCETA. Każdy jest człowiekiem, tak samo ten pożal się Boże STUDENT jak i ksiądz. Jeśli studencik może mówić, za czym stoi i co myśli na FORUM dlaczego ksiądz nie może? Kiedyś podobno w jakimś kościele ksiądz namawiał do głosowania na PiS, głosowałam wtedy na Platformę, bo Tusk mi Irlandię obiecywał, a jednak trzeba było się posłuchać księdza. Nie chcecie krzyży w szkołach? a ja nie chcę żyjących probówek na ulicy udających ludzi. MAM PRAWO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maniek napisał:
Szkoda, żę nie wiedziałem. Poszedłbym na tą pikietę. To co mówią organizatorzy jest zgodne z moimi poglądami. Niestety Polska przypomina Klechistan
To wypad z Klechistanu jak ci się nie podoba. Ja nie jestem za kościołem, ale jak nie lubię baru, w którym się pali, to do niego nie wchodzę. Proste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja wam powiem dzieci pisu ze nie macie pojęcia o czym piszecie i jestem ciekaw ile wam Jarek i kler zapłacili za takie pisanie. Nie macie pojęcia co to in vitro i życzę wam żeby nigdy nie dotknęła was taka sytuacja. A jak jeden z drugim nie będziecie mogli mieć dzieci i tylko in vitro to do księdza pretensje ze się nie da. Jak któremuś zal d..e ściska zapraszam na następną demonstracje to nie boli i porozmawiać zawsze można.Wy to chyba jak ta babka z jednego z filmików dla niej in vitro to przeszczep organów.Byłem widziałem i popieram. Nie przepadam za Palikotem ale w kilku sprawach ma racje: 1. in vitro 2. Kler won z polityki 3. Opodatkować Kościół ( w 4 miesiące bankructwo ) 5. Lekcje Religi bezpłatne. A jak ktoś z was jest taki katolik i chce coś powiedzieć to zadaje pytanie. Przez 300 lat trwała wasza impreza pod tytułem "Młot na czarownice" w imię wiary i Boga zostało zamordowane ponad 50 000 kobiet. Ktoś z was ma odwagę skomentować ? ( inteligentnie nie jak burak ) Żal mi was ludzie z Polski B wiele wam brakuje do żucia w realnym świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...