Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

(Mini)pikieta pod katedrą w Lublinie. Nie było nawet Palikota (wideo)

Utworzony przez zwykły człowiek, 4 listopada 2010 o 17:20 Powrót do artykułu
Czy warto umieszczać taki artykuł, skoro ta manifestacja była niewypałem? Zebrało się 10-15 oszołomów a Wy halo z tego robicie. Rzeczywiście nie było nienawiści? Ktoś pokazał FUCK OFF w kierunku katedry i to ma być pokojowe zachowanie? Żałosne....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
strasznie pokojowa manifestacja , skoro ktoś pokazuje fakera w katedrę, a jakby do nich pokazać środkowy palec już by pół polski wiedziało . Żałosne.
0
a gdzie mohery z siekierami,no gdzie,przecież to zdrowizna,zagonić do budowy dróg,dobrze krzyczą,wyżarte,silne,,,może wyjechały na wojnę do Afganistanu z błogosławieństwem,arcybacy
0
pewnie ze warto, chocby dla dobrego humoru, niezly mam ubaw z nich i ich wodza
0
Skad oni wzieli tych dresiazy ???
0
Szkoda, żę nie wiedziałem. Poszedłbym na tą pikietę. To co mówią organizatorzy jest zgodne z moimi poglądami. Niestety Polska przypomina Klechistan
0
http://www.kler.pl/
0
15 tanich win , to Palikot nawet 100zł na ten wiec nie wydał
0
5 osób pikietujacych co za żenada... głównie emeryci..
0
rychard napisał:
5 osób pikietujacych co za żenada... głównie emeryci..
Czy warto umieszczać taki artykuł, skoro ta manifestacja była niewypałem? Zebrało się 10-15 oszołomów a Wy halo z tego robicie. Rzeczywiście nie było nienawiści? Ktoś pokazał FUCK OFF w kierunku katedry i to ma być pokojowe zachowanie? Żałosne....
0
Popieram tę pikietę.
0
MEDYCZNA konKULencja: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy Kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo! KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC nie raz proponował wszystkim zniewolonym przez kościelny e-Pi S ( Z ) KOPA t składanie pozwów odszkodowania za uniemożliwianie przez Kler metody in vitro – ta decyzja zastraszająca ludzi np. Piekłem czy Potępieniem i exkomuniką – okaże się kosztowna dla Kościoła! pokazującemu, że Bóg nie istnieje! Po co protesty skoro nawet do e-Pi S ( Z ) KOPA tu nycz nie dociera – dotarło,że Mańka (g)ruchała z Gołębiem, a właściwie Gołębicą i Zbawiła Świat – i tyle od ponad 2000 lat! Czy nie lepiej powiesić im hasło: ”DOROSŁE DZIECI MAJĄ ŻAL ZA KIEPSKI PRZEPIS NA TEN ŚWIAT” ? Nikt też nie powinien obawiać się, że zabraknie dzieci – księ ŻULKI zapewnią odpowiedni przyrost naturalny „W Imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego...” Enter! Tylko kto będzie chował takich niepełnosprawnych – nie na darmo księ ŻULE mają do tej pory ulgi nawet na samochody ,których w dobie kryzysu nikt się nie tyka...!,a wiadomo,że rządowe dopłaty przewidziane są dla Niepełnosprawnych ! Samemu ArcyLubeslkiemu z całym e-Pi S ( Z ) KOP at EM KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC proponuje KULejny już raz wprowadzić Boskie Moce do Liturgii w miejsce in vitro – uroczyste namaszczenie Organów, Święcenie i … i okaże się, że jak dzieci nie było, tak nie ma!, bo hołdowanie jedynej słusznej teorii „Penis Angelicus” w świetle hymnu „Panis Angelicus” jest na takim poziomie jak zbliżający się okres przygotowania do (g)ruchania z Gołębicami i Zbawienia Świata! Całe te uroczystości zastępujące in vitro, a mające Boski wymiar powinny być transmitowane przez TV na całej KUL-i ziemskiej niczym Pasterka! Aby Święte Jadaczki nie ustały w Drodze do Nieba KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC proponuje ePiS(Z)KOPatowi i wszystkim księŻULKOM: 1) Ciało Pańskie z Grilla; 2) Krew Pańską z Gwinta; 3) Skrzydełka Anielskie z Grilla; 4) Pączki smażone na Świętych Olejach z nadzieniem Róży Duchownej; 5) Napój Duchowny FRUTTI DI PAPA z paPIESKICH Owoców - granatów - odmiana Germany 1939; 6) Brakujące paliwo uzupełnia Bio-paliwem ze Świętych Olejów i każdy będzie mógł jechać prosto do Nieba... DZIECIOM ZAŚ: 1) czeKULadowe Krzyże; 2)czeKULadowego Zbawiciela; 2)czeKULadową Panienkę; 3)i... ... ... i Wszystkich Świętych czeKULadowych... Wszystkie te atrakcje produkowane oczywiście na KUL-u z nadzieniem Róży Duchownej! jako, że „ NIE SAMYM CHLEBEM ŻYJE CZŁOWIEK...” Do tego wszystkiego poczynając od KULawej szkółki poprzez wszystkie inne KATolickie zamiast Nauki Bożej i Boskiej (o Boska tu chodzi o Boża!) KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC od X-czasu proponuje dla upamiętnienia takiego zbiegu oKULiczności na wszystkich KUL-awych i PAT-ologicznych Szkołach KAT-olockich z faKULtetem Biotechnologii wyhodować należy oKULicznościową Odmianę KĄKOLU podlewanego Wodą Święconą , co w efekcie da bujny kwiat zaliczany dowyjątków o Świętej Nazwie kąKUL ! Takimi kąKULami należy udekorować wszelkie Szkoły KAT-olickie Kościoły oraz wręczyć bukiet Boskiemu Zastępcy z symbolem Benedykt XVI – jako rewanż za KRZYŻ DO WALKI”,który Benek XVI dał Ludowi na początku swej paPIESKIEJ Drogi... czyż to nie cudowne? Skoro wyszło Ciało Pańskie i Krew Pańska, to KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC zapewnia, że kąKUL też wyjdzie !, a dzieci już nie bardzo! Koszty produkcji identyczne jak uprawa kąkolu, bo Woda Święcona nycz nie kosztuje. Rozpuszczając zaś Gips w Wodzie Święconej można otrzymać Gipsowe kąKULe – trwałe niczym „Róża Duchowna”. Wszystkie zaśksięŻULKI jak staną w Procesyjnym Orszaku z Kropidłami nad Plantacją kąKULi – będzie to Niebieski Kombajn do Podlewania kąKULi – taki CUD Przemiany Świecenia Wszystkiego na Ziemi w Podlewanie kąKULi! Obracając się w Świecie KANIBALIZMU („wziął chleb... i rzekł <>”) i WAMPIRYZMU („wziął kielich.. i rzekł <>”) i to KANIBALIZMU z WAMPIRYZMEM urojonego bo: Ciało Pańskie nie jest ciałem - czyli Kanibalizm po wegetariańsku! -, a Krew Pańska nie jest krwią ... ZATRACA SIĘ POCZUCIE RZECZYWISTOŚCI panujące w Vatykańskiej Firmie od ponad 2000 lat, CO ZAWARŁ W SWOICH DZIEŁACH JP 2 „ŁĄCZĄC NIEBO Z ZIEMIĄ...” Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW (koniecznie wielkimi literami) czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami. Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI – Oni są Śmieszni! Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r. Zostańcie z B(L)OGIEM Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.*** (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
0
jaka partia PO-likota taka i manifestacja :D
0
... bo Palikot jak zwykle PALI GŁUPA!!!!
0
6 przydupasów Walikonia! Toż to cud
0
ja zwykły studencik mający 22 lata może mowic o alkoholizmie księży , o nieślubnych dzieciach, chłopaczyno pożyj trochę i zobacz jakie jest życie, chcecie zniesc celibat, a wytykacie nieslubne dzieci? zobacz na siebie jak sie zachowujesz Michał chodzac po imprezach i wtedy sadz innych studenciku z umcs .
0
POgonić palikotków z lublina powsadzanych na stołki biłgorajczyków.
0
Dlaczego nie zapowiedzili oficjalnie terminu i miejsca wiecu???? Z chęcią bym się z nimi spotkał, a to tchórz ten paliot czy pali... no nieważne jakie ma pseudo.... masononeria biłgorajska. A do pługa nie łaska????
0
jednym słowem RÓBTA CO CHCETA. Każdy jest człowiekiem, tak samo ten pożal się Boże STUDENT jak i ksiądz. Jeśli studencik może mówić, za czym stoi i co myśli na FORUM dlaczego ksiądz nie może? Kiedyś podobno w jakimś kościele ksiądz namawiał do głosowania na PiS, głosowałam wtedy na Platformę, bo Tusk mi Irlandię obiecywał, a jednak trzeba było się posłuchać księdza. Nie chcecie krzyży w szkołach? a ja nie chcę żyjących probówek na ulicy udających ludzi. MAM PRAWO!
0
Maniek napisał:
Szkoda, żę nie wiedziałem. Poszedłbym na tą pikietę. To co mówią organizatorzy jest zgodne z moimi poglądami. Niestety Polska przypomina Klechistan
To wypad z Klechistanu jak ci się nie podoba. Ja nie jestem za kościołem, ale jak nie lubię baru, w którym się pali, to do niego nie wchodzę. Proste.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: