Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Minister Boni: Lubelszczyzna z niewykorzystanym potencjałem

Utworzony przez ~kolka~, 14 października 2009 o 18:51 Powrót do artykułu
Niech Boni powie czego chce bo takich prognostyków zazwyczaj mamy na lubelszczyźnie w okresie przedwyborczym.PO wyborach zazwyczaj znikają i robią wszystko aby lubelszczyzna przynależała do Polski "B".Frakcja Boniego okradła nasz region z przemysłu,skierowała najmniejsze środki na inwestycje drogowe.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"....coraz więcej osób pracuje w usługach", to akurat nie jest pozytywny argument, gdy zamknięto wszystkie fabryki i nie zanosi się na nowe inwestycje, aby znów 50% pracujących miało stałą dobrą pracę w fabrykach itp.Boni już rozpoczną kampanie wyborczą , ale przynajmniej ściemnia jak to bedzie za 21 lat :-) a nie za 2lata jak to inni obiecali : wszyśćiukio dla lubelśćizny, a potem machali swoimi zabawkami z lateksu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To są standardy "po" dla Lubelszczyzny. Bez komentarza!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pan każe sługa musi. Skąpał się biedak po szyję. Ten Pan Minister bez teki to ten Boni co po opublikowaniu listy kapusiów przez Antosia Macierewicza miał zawał serca? A pózniej z miną Pani Sawickiej przepraszał za draństwo, które czynił kolegom. Michasiu Boni czy przeprosiłeś Antosia Maciarewicza za kalumnie, które Ty i "Wybiórcza" rzucaliście na Ministra za to że podał ludziom prawdę? Oj nie rób tego bo to niepoprawne politycznie. Lepiej jechać do pipidówki Paligłupa i rozdawać szczęście. Sklep, szęścia nie sprzedaje ale PO PO-lakom z Lublina przywozi z Warszafki całe wory prezentów poprzez gońca Boniego. l
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Uwierzyć esbeckiemu kapusiowi. Odpowiem słowami Pawlaka (serial filmowy SAMI SWOI itd.): Niech głupszego od siebie znajdzie... (w PO?).
Zaloguj się, aby oddać głos
0
http://przymierzsie.pl/projekty/projekt83.php - zaglądaj codziennie, każdy Twój głos to szansa dla Lublina!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ale ładnie pierd.....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Za dwadziecia parę lat, jak dobrze pójdzie (la la la la la la)Za usługi trzeba mieć czym płacić
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak króliki z kapelusza-od 20 lat te same ryje ,,bohaterowie ''Nocnej zmiany ''zaczynają przedwyborcze harce.Rozgonić to towarzystwo na cztery wiatry!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Macie TW "Znak" swoj udzial w tym zapóznieniu oj macie . Macie i przed 1989 i PO 1989 rowniez!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Program jest tak mętny ze aż przeraża. Lepsze połączenie ze stolicą ma zapewnić stolicy dopływ taniej siły roboczej, internet kolej i drogi to hasła znane od lat. Lubelskie miało rozwijać się szybciej dzięki wyrównaniom poziomów w kraja Unii oraz różnic w samej Polsce. Niestety nic takiego się nie dzieje. 2 zakłady pracy ZA Puławy i KW Bogdanka nie utrzumają rynku usług. Europa nam ucieka.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Puste słowa
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: