Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szyemk nie dostał kasy? Aj waj, co to bendzie, co to bendzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy jestes trolem z pisu, czy po prostu chory i nie wziales lekow, wiec nic wiecej nie napisze.
  Jestem chory, bo ostatnio za dużo maszeruję z KODem w niesprzyjających warunkach atmosferycznych zamówionych przez Prezesa JK i Antoniego M., a na leki nie mam, bo wspieram inicjatywę Mateusza Kijowskiego całym sercem i kiesą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem chory, bo ostatnio za dużo maszeruję z KODem w niesprzyjających warunkach atmosferycznych zamówionych przez Prezesa JK i Antoniego M., a na leki nie mam, bo wspieram inicjatywę Mateusza Kijowskiego całym sercem i kiesą.
Synu zaprawde powiadam Ci, wazne abys co miesiac wplacal na ojca dyrektora i zlizywal swojemu proboszczowi smietane z kolan a bedziesz zbawiony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SR..J POLAKU SR..J NA TEN NĘDZNY KRAJ ,TYLKO TYLE CI ZOSTAŁO ,ZE SIĘ MOŻESZ WYS..Ć ŚMIAŁO...Wymyślone jeszcze ponoć w 16 wieku powiedzenie i czy straciło coś na wartości...?;-(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet brat coś brzydko się wypowiedział o ''technicznym ministrze'',użył słów jak nie o  bracie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i zostanie powrót do punkowego anarchistycznego undergrandu skąd wywodza się anarchistyczni animatorzy kultury w lublinie tak mocno dotowani przez Wasilewskiego, Żukowa, Wysockiego, Mieczkowka coś tam i  Komorskiego. Powrót do źródeł noł fjucier, anarchy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jak, ryje odcięte od tego koryta bardzo bolą? Będą bolały jeszcze bardziej. Z pozdrowieniami znad Sekwany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...