Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Minister środowiska donosi na ekologów do prokuratury. Chodzi o susły

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 czerwca 2016 r. o 10:07 Powrót do artykułu
Polacy za co jesteśmy karani takimi ministrami - idiotami !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polskie robactwo wy sami jesteście zwierzętami....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawiadomienie jest słuszne przeczytacie je tu ******google.pl/url?sa=t&source=web&cd=14&ved=0ahukewjlv-xow7tnahxinpokhxzsd344chawcciwaw&url=***s%3a%2f%2f***mos.gov.pl%2ffileadmin%2fuser_upload%2fmos%2faktualnosci%2fczerwiec%2fzawiadomienie_-_swidnik_-_susly.pdf&usg=afqjcnecl7qm66cwaocajnejnbvtjuwztw&sig2=z2ud5riss9gopgddjt8vaq cóż może tym razem prokuratura zajmie się tematem na poważnie a nie jak to już bywalo ochroną tych co przyrodę niszczą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za idiota.....susły zostały tam sztucznie zasiedlone to nie było ich naturalne siedlisko więc sam obszar Natura 2000 był bez sensu, wyginęły bo lotnisko trawiaste jest nie koszone od kilku lat i ulewy zalewają im nory. /kilka lat temu po ulewie pracownicy PZL ratowali je i suszyli w hangarze.... Las wycięto pod Port Lotniczy - to są dwa różne lotniska choć blisko siebie. Susłów w lesie nie było i nie będzie....... /jedno z drugim ma tyle wspólnego co świnie z gwiazdami......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAN KOPNIĘTY MINISTER, OD BARONA Z TORUNIA, RYDZYKA, ZWANEGO KSIĘDZEM, TO NIECH SKOCZY Z MOSTU NA ŁEB, MOŻE MU SIĘ PRZESTAWI...Z RESZTĄ JEGO DECYZJE TO CHORY UMYSŁ KACZYŃSKIEGO, W IMIĘ ZEMSTY,NA KAŻDYM KTO NIE Z PiS!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zieloni terroryści. Zero odpowiedzialności. Tylko granty i dotacje się liczą, ewentualnie zioło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowe dla Podejrzliwości i Samouwielbienia polityczne majaczenia, czyli to, co u prezesa w cenie. takie sobie PiS-dolenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
glupota PIS-uarow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam odebrane prawo wpisów wszędzie, nie tylko w RP. Tutaj mam prawo wpisu jako co najmniej drugi. Dlatego tu, a nie tam gdzie powinienem odnoszę się do wspaniałego odkrycia naukowców UMCS. Gratuluję. Będzie polski patent. Ale martwi mnie tytuł: ... JAKO PIERWSI. Absolutnie się z tym nie zgadzam. Wystarczy jeden 'cynk' i po patencie. Trzeba walczyć z bydlakami świata o to, że nie tylko jako pierwsi, ale jako jedyni. Jesli jeszcze inni, to musieliby złożyć dokumenty w tym samym czasie. Skoro jest napisane JAKO PIERWSI, to może się okazać, że jeszcze na stu innych uczelniach i po ptokach - czyli po pieniadzach dla RP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To te małe parszywe susły są pod ochroną? U mnie na działce wyryły sobie nory pod domkiem i wyłażą za dnia całym stadem. Te mniejsze trzymają się głównie przy wlocie do nory ale te większe już zniszczyły mi krzaczki truskawek a obecnie podkradają suchą karmę dla kota. Kot się ich boi, bo diabelnie waleczne są te maluchy i już nawet musiałem mu miskę w inne miejsce położyć żeby susły nie miały dostępu do żarcia. Do kogo mam dzwonić żeby je zabrano ode mnie z działki? Może ten poseł by je sobie gdzieś zabrał do siebie jak się tak martwi że susły nagle wyginęły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko karbid. Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...