Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
to po co przyjchał ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to po co przyjchał ??????
może jeszcze nie był w lbn i chciał obczaić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale inteligggencja bije z tych twarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjechał propagandę siać, jak to PiS potrafi najlepiej robić ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnie wpisy świadczą o tym ,że "adresaci " są już ciężko przestraszeni - zaczynają przebierać nóżkami i straszą . A to oznacza ,że wreszcie zaczęli się bać.Jakie to piękne i oczekiwane! BRAWO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żona prezesa Amber Gold żąda zaległych wypłat. Nawet 150 tys. zł za jeden miesiąc - trauma donalda powraca?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co na to PSL kupujący głosy za wódke czy piwo? "Rumuński deputowany Florin Popescu spędzi dwa lata w więzieniu za przekupywanie wyborców smażonymi kurczakami. Polityk podczas kampanii wyborczej rozdał ludziom 60 ton przysmaku. "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy bedzie tak pięknie, jak PiS zrujnuje Polskie państwo? Tego nie da sie tak od razu odbudować, a opinii zepsutej w świecie odbudować!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie do pana Ministra, dlaczego PiS zabrał dofinansowanie na COZL w kwocie 20 mln zł?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pis ZABRAŁ dla OJCA ,bo jemu się należy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dali Rydzykowi. Lublin = ściana wschodnia niech zdycha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały wschodni kraj na czele z woj.lubelskim zawsze głosuje na pis.To po co takie zdziwienie.Był czas przywyknąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz raka? A to masz pecha. [Mini ster]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przyjechałem z decyzją, nie przyjechałem z pieniędzmi. Przyjechałem się przejechać. Nie ma to jak właściwy człowiek na właściwym miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To podzięka PiSu za wkład Lubelszczyzny w wygrane wybory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POKAŻ MINISTRZE CO MASZ W TORNISTRZE !   POKAŻ LEKARZU CO MASZ W GARAŻU !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przyjechałem tutaj z żadnymi decyzjami, ani z walizką pieniędzy. Przyjechałem napić się i zjeść porządny obiad na koszt podatika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokaż pacjencie, co Ci psychiatra przepisał. [quote name="PACJENT" post="1304033" timestamp="1458238961"POKAŻ MINISTRZE CO MASZ W TORNISTRZE !"]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz raka? A to masz pecha. [Mini ster]
Masz pecha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Minister powiedział, że będą teraz dokładnie analizować sytuacje...czytajcie uważnie, nic jeszcze nie jest stracone, minister może zmienić zasady kontraktowania, to uratowałoby szpital. Wierze, ze podejmą dobre decyzje - dla pacjentów i pracowników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...