Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a co Mu bylo? hcv mial??? Jak tak to znam ten bol, choc ja przeszczepu nie potrzebowalam. Bidulek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cudowny człowiek... Zapomnieliście dodać o wspaniałym projekcie VooVoo i Haydamaky.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem z nim 1995 roku gdy organizowała koncert w kamieniołomach Kazimierza Dolnego przy ul. Krakowskiej, miał wizje, pamiętam jego argumenty, aby koncert się odbył, długo rozmawialiśmy o trudach zabezpieczenia takiej tego koncertu. Wyszło fajnie... , Kazimierz Dolny i Janowiec to jego "Wielka Pasja". Niech spoczywa w pokoju swego Wielkiego Ducha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znałem go osobiście.Widziałem go tylko kilka razy, daleko na scenie - przy okazji odbierania nagród, i zapowiedzi koncertów, a tak mi przykro jak by był moim bliskim kolegą... Bardzo współczuje Wojtkowi Waglewskiemu i całemu VOO VOO, oraz Osjan i wszystkim którzy go znali...i nie znali...Spoczywaj...*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy odchodz autoytety es mi przykro. Ale w tym przypadku popłakałm sie jak dziecko choc człowieka nie znałam osobiście. Nie moge sie z tym pogodzić. Taki wspaniały człowiek, pozytywna energia i samo dobro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...