Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jest rok 1986 ,jestem w wojsku w Dęblinie , jest Wigilia ,prawie już zmierzcha ,stoję zziębnięty na warcie .Nagle podjeżdża Polonez a w nim pan Hermaszewski .Samochód staje , ja panikuję ,wszak była to chyba największa osobistośc w tamtych czasach w Polsce ! Taki mega celebryta jak byśmy teraz to powiedzieli.A on jak gdyby nic uśmiecha się i zaczyna pogawędke ze mną ,nic nie znaczącym młodym szeregowym .Pyta czy pojadę na święta do domu ,każe pozdrowić moja rodzinę , mówi że właśnie jedzie sam,, na Wigilię do rodziny pod Warszawą ,, Pociesza mnie że skoro teraz nie jadę do domu to pewnie pojade na Sylwestra... Byłem w szoku -Oto bohater narodowy nie jest napuszonym palantem lecz zwykłym poczciwym człowiekiem ! Wielki mam szacunek do Pana za to , Panie Hermaszewski .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dariusz napisał:
Jest rok 1986 ,jestem w wojsku w Dęblinie , jest Wigilia ,prawie już zmierzcha ,stoję zziębnięty na warcie .Nagle podjeżdża Polonez a w nim pan Hermaszewski .Samochód staje , ja panikuję ,wszak była to chyba największa osobistośc w tamtych czasach w Polsce ! Taki mega celebryta jak byśmy teraz to powiedzieli.A on jak gdyby nic uśmiecha się i zaczyna pogawędke ze mną ,nic nie znaczącym młodym szeregowym .Pyta czy pojadę na święta do domu ,każe pozdrowić moja rodzinę , mówi że właśnie jedzie sam,, na Wigilię do rodziny pod Warszawą ,, Pociesza mnie że skoro teraz nie jadę do domu to pewnie pojade na Sylwestra... Byłem w szoku -Oto bohater narodowy nie jest napuszonym palantem lecz zwykłym poczciwym człowiekiem ! Wielki mam szacunek do Pana za to , Panie Hermaszewski .
Towarzysz, czlonek KC i jechal na WIGILIE? No widzisz to wyglada na to ze nie tylko kaczy kurdupel jest PRAWDZIWYM POLAKIEM
0
demblinsky ikar napisał:
Towarzysz, czlonek KC i jechal na WIGILIE? No widzisz to wyglada na to ze nie tylko kaczy kurdupel jest PRAWDZIWYM POLAKIEM [/quote] [quote name='demblinsky ikar' timestamp='1359223118' post='725894'] Towarzysz, czlonek KC i jechal na WIGILIE? No widzisz to wyglada na to ze nie tylko kaczy kurdupel jest PRAWDZIWYM POLAKIEM
nigdy tak nie sądziłem przecież
0
Bardzo miły człowiek. Pełen szacunek
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: