Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Taras chwali sie, ze zrobil laske? Komu???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okres błędów i wypaczeń...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samanta napisał:
Taras chwali sie, ze zrobil laske? Komu???
Wszystkim rąbie jak leci,zboczek jeden.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja woziłem Mirka tyle razy nachlanego nawet jak z Bogdanki jechał a jakie towarzystwo dziwki posłowie senatorowie burmistrzowie itd .nawe pan Żu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
plebs nie buntować się, na kolana i błagać o przebaczenie bo PAN WŁADCA rządzi, ale jaja, oto macie ta swoją wolność oto do czego doprowadziła ta pieprzona solidarność z lat 80, jedni dostają kokosy za nic nie robienie a ci na dole co zapier***ają to mają jałmużnę A h** z takim krajem, szkoda, że tego bombowca zatrzymali. a oto kolejna elita żyje w luksusie http://www.fakt.pl/T...y,206471,1.html a dół zaciskać pasa bo jest kryzys, nie marudzić, tylko zapieprzać za miskę strawy i się cieszyć, że jeszcze nie ubili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Poznaniak...a weź se Pan Pana Tarasa do Poznania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Były kierowca tarasa napisał:
Ja woziłem Mirka tyle razy nachlanego nawet jak z Bogdanki jechał a jakie towarzystwo dziwki posłowie senatorowie burmistrzowie itd .nawe pan Żu....
Urzygał i usrał całą limuzynę. Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo mu bóraki zazdrościta i tyle h.je bo do niczego nigdy niedojdzieta pajace!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Bo mu bóraki zazdrościta i tyle h.je bo do niczego nigdy niedojdzieta pajace!
Ty jesteś BUCU z invitro,czy z inkubatora?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LP_CEP napisał:
Podejrzewam, że gość, niestety, wierzy w to co mówi - po protu żyje w rzeczywistości innej, niż postrzegana powszechnie przez 99% społeczeństwa. I jak na razie jest to nasz problem...
i tu kolego masz racje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niewiem kto nasza matke rznal braciszku podobno ogier bo nikt niemug zaspokoić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panu Prezesowi Tarasowi należy się pomnik i modły dziękczynne za to, że zrobił nam tą łaskę i został prezesem LPECU. Przecież zamiana paliwa stałego na ciepło jest niezwykle skomplikowanym procesem - bardziej skomplikowanym od energetyki jądrowej czy lotów w kosmos. Bez Pana Prezesa Tarasa LPEC nie poradziłby sobie i szybko by zbankrutował a my marzlibyśmy przez całą zimę !!! Niech żyje nam Pan Prezes Taras !!! Hip, hip huraaa !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan prezes to fachowiec nie ma mądrzejszych rozmawia sam ze sobą,bo jak to dobrze porozmawiać z inteligentnym,zobaczycie w LPEC będziecie nie raz przeżywać niestrawności nawet po kleiku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Były kierowca tarasa napisał:
Ja woziłem Mirka tyle razy nachlanego nawet jak z Bogdanki jechał a jakie towarzystwo dziwki posłowie senatorowie burmistrzowie itd .nawe pan Żu....
Co ty bredzisz. Nawet nie wiesz jakim samochodem jeżdżą prezesi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komiwojażer napisał:
Za nic mu nie płacisz... Przedsiębiorstwo LPEC działa na prawach Sp. Z.o.o i przynosi zyski... Prezesowi Lidla też płacisz pensję? A zdziwiłbyś się, ile pan prezes Lidla zarabia... 100tys? 200tys? Coś koło tego...
LPEC przynosi zyski bo biednym ludziom zapieprzają za ogrzewanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...