Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Wygrała Anna Jakubik i Patrycja Rzepka" - wygrałY, nie wygrała; "Imprezę prowadził Krzysztof Ibisz i Blanka Tichoruk" - prowadziLI, nie prowadził. chyba że prowadził tylko Ibisz? Proszę się podszkolić z gramatyki.
Zaloguj się, aby oddać głos
1
Boże jaka ta Anka jest brzydka widzieliście jej koślawe nogi? Bałem się, że się przewróci o nie gdy szła :D
0
To siostry syjamskie? Wygrała chyba wygrały!!! Matura niedługo warto wysłać parę osób z redakcji :)
0
Nie chcę absolutnie nic ujmować Paniom które brały udział w konkursie ponieważ są ładne i to jakby nie podlega żadnej wątpliwości ale osoba która napisała, że podczas konkursu wystąpiły 32 najpiękniejsze dziewczyny w całym województwie obraziła w tym momencie co najmniej jedną trzecią moich koleżanek mieszkających także w tym województwie.
0
Te najpiękniejsze nie biorą udziału taka jest prawda
0
Zgadzam się. W czasie 15 minutowego spaceru po deptaku można spotkać więcej ładnych dziewczyn niż te misski.
0
kultura wyższego sortu w Centrum :)
0
Przeglądając zdjęcia, jestem święcie przekonany że coś się popsuło.. Wybory miss Lubelszczyzny w tym roku to jest jakaś porażka, ja myślę że ta banda tumanów którzy oddawali głosy na te papiaki, powtarzam papiaki to jest jakieś nieporozumienie. Wychodząc z domu na wsi liczącej 100 osób zobaczyłbym więcej ładnych dziewczyn niż tegoroczne zdobywczynie tytułów. Kukle was swędzą z bólu bo jak widzicie ładną dziewczynę to zbroja obsrana bo nie daj Boże by kimś została to by was wygryzła z interesu raz dwa. Wartości dawno upadły, pieniądz i jeszcze raz pieniądz. Z resztą szkoda gadać, szkoda strzępić ryja na takie coś. Nie pozdrawiam 
0
Niestety, ale do takich konkursów zgłaszają się te "najodważniejsze", a nie te najpiękniejsze. Niestety. :(
0
Wybrali troszkę konia, ale chyba zainspirowali się naszą miss Polski :)
0
Aniu jestes sssupe, najpiękniejsza. Gratuluję.
0
Ruchał bym
0
tak czy inaczej wygrala ania. wiec wasze opinie mozecie sobie w *** wsadzić. nie pozdrawiam.
0
zawsze wygrywaja pasztety taka już jest ocena jury nic na to nie poradzimy :)
0
Ci pseudo jurorzy to chyba wybierają miss obozu koncentracyjnego i zapominają ze to konkurs dla prawdziwych kobiet a nie szkieletów. Poza tym widzę, że końska uroda i garbate nosy chyba są teraz w modzie... żenada wszystko schodzi na psy.
0
Pewnie jesteś brzydka, dlatego się tak ciśniesz :)
0
Gdybyście nie zazdroscili, mieli choć trochę rozumu w głowie nikt z was by nie napisal tak głupich i zawistnych komentarzy. Po co to wszystko? Wszystkie kobiety w naszym województwie są piękne i nie koniecznie te są najpiękniejsze, ale dziewczyny wzięły udział, wygrały i niech robią swoje. Dajcie im szansę. A nie się spinacie niepotrzebnie.
0
                TĘPE LUDKI!!! Miss woj. lubelskiego jury wybrało, a Panienki szczęśliwe, że się udało. Miss Lubelszczyzny, wielka ściema, gdyż województwa takiego nie ma i nikt nie wie, gdzie leży ta  ziemia? Oraganizator, ujawnił swe nieuctwo, Lubelszczyzna, to nie województwo i utwierdził swoje chore maniactwo! Morał: niektóre tępaki bzika dostają i siebie za mądrych ludków uważają, to niech przekonają, iż wiedzę mają?
0
Za 20 lat będą nosami się podpierać 40-ki
0
Boże jaka ta Anka jest brzydka widzieliście jej koślawe nogi? Bałem się, że się przewróci o nie gdy szła :D  STO PROCENT GEJ XD
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: