Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Po co w ogóle te konkursy się organizuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z numerem 17 to chyba trans.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sliczne piekne mlode..........ale zboża heh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpiękniejsze miss nie biorą wcale udziału w takich konkursach tylko zgłaszaja się dziewczyny które nie są dowartościowane taka jest prawda :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja będę występowała na zawodach Miss Ogórka Kiszonego. Powiedzcie mi dziewczyny czy na dole golimy teraz na zero czy zostawiamy jakiś szlaczek? Chciałabym dobrze wypaść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Przeglądając zdjęcia, jestem święcie przekonany że coś się popsuło.. Wybory miss Lubelszczyzny w tym roku to jest jakaś porażka, ja myślę że ta banda tumanów którzy oddawali głosy na te papiaki, powtarzam papiaki to jest jakieś nieporozumienie. Wychodząc z domu na wsi liczącej 100 osób zobaczyłbym więcej ładnych dziewczyn niż tegoroczne zdobywczynie tytułów. Kukle was swędzą z bólu bo jak widzicie ładną dziewczynę to zbroja obsrana bo nie daj Boże by kimś została to by was wygryzła z interesu raz dwa. Wartości dawno upadły, pieniądz i jeszcze raz pieniądz. Z resztą szkoda gadać, szkoda strzępić ryja na takie coś. Nie pozdrawiam" AUTORZE TEGO WPISU- WIDAĆ  ŻEŚ SIĘ ZAKISIŁ NA TEJ SWOJEJ WSI LICZĄCEJ 100 OSÓB :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...