Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miss Lubelszczyzny Nastolatek 2017: "Szkoła jest najważniejsza"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 maja 2017 o 20:31 Powrót do artykułu
Do playboya z nią, gazeta by sie w pare dni rozeszła :P Tym dziewczynom się w dupach przewraca, dosłownie co poniektórym.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Straszne pasztety na tej lubelszczyźnie. Gdzie się podziały piękne i mądre dziewczyny? Teraz wiem, dlaczego żonę znalazłem na Śląsku.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pomóżcie organizatorom konkursu dla 15-to latek, znaleźć 15-to latki. Bo na tych fotkach to ja widzę co najmniej 30latki. Chyba, że wizażystki spartaczyły urodę dziewczyn... robiąc ich twarze woskowymi modelami tak jak w muzeum figur Madame Tussauds w Londynie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Szacun. W tym wieku dziewczyna wie co chce osiągnąć i jestem pewien, że wie jak do tego dojść. Powodzenia
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie powiedziałabym, że ta dziewczyna ma dopiero 15 lat.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
 MISS CZEGO??? Kto powie!!! Miss Lubelszczyzny czy woj. lubelskiego, iż Lubelszczyzna, a Lubelskie, to zupełnie coś innego, a organizator wciska, że obie nazwy znaczą, to samo, to niech przekona uczonego z PAN, że to prawda jest gdyż mądrzy Polacy wyjaśnili ludkom, iż nie to samo!  W kozim grodzie od paru lat  myśliciele o tym wiedzą i każdego roku o wydumanej Lubelszczyźnie  bredzą, a gdzie owa kraina w lubelskim leży - niech powiedzą. Morał zaś będzie taki: poczytajcie sobie mądrzjszego i pojmiecie, iż Lubelszczyzna i lubelskie to co innego!  >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> RADA JĘZYKA POLSKIEGO PRZY PREZYDIUM POLSKIEJ AKADEMII NAUK Warszawa ,dnia 6 lipca 2011 roku RJP-183/W/2011 Szanowny Panie, Lubelszczyzna to 'ziemia lubelska', a nie 'województwo lubelskie'. Wyraz ten powstał przez dodanie do przymiotnika lubelski przyrostka -yzna,wskazującego na jakiś obszar. Podobnie zostały utworzone nazwy: Opolszczyzna ('ziemia opolska'), Słowiańszczyzna ('ziemia słowiańska'), Wileńszczyzna ('ziemia wileńska'), Suwalszczyzna ('ziemia suwalska'), Kielecczyzna ('ziemia kielecka') oraz wiele innych. Łączę wyrazy szacunku /-/ dr Katarzyna Kłosińska  Sekretarz Rady Języka Polskiego przy Prezydium PAN. >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> KANCELARIA PREZESA RADY MINISTRÓW  pismo z dnia 15 lipca 2011r. Nr. DSWRU-571-513/10-(05)/11/JI cytuję:  " Miarodajne w opisywanej przez Pana sprawie są wyjaśnienia przekazane Panu w piśmie z dnia 31 sierpnia 2005r. przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.Jak słusznie Pan zauważa w mowie potocznej i nie tylko,stosowane są określenia nieadekwatne.Wynika to-jak można sądzić-zarówno przyzwyczajenia jak i również i z niewiedzy stosujących takie określenia." podpisał:Radca Szefa KPRM Jerzy Izdebski. >>>>>>>>>>>>>>>>  Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji Departament Administracji Publicznej.Pismo AP/712-1102/05/Jmo z dnia 31.08.2005.Obecne województwo lubelskie posiada prawne umocowanie w ustawie z dnia 24 lipca 1998r o wprowadzeniu zasadniczego trójstopniowego podziału terytorialnego państwa/Dz.U.Nr 96,poz.603/Przepisy tej ustawy są jednoznaczne i nie umożliwiają stosowania w odniesieniu do tej jednostki zasadniczego podziału terytorialnego państwa nazw zamiennych.Zatem używanie nazwy "Ziemia  Lubelska-Lubelszczyzna/czy innych/ na określenie województwa lubelskiego jest nieuprawnione.Dorota Żebrowska.  >>>>>>>>>>>>>>>>>> WIKIPEDYŚCI. My wiemy, że to stosowanie tego określenia może nie jest uprawnione, może nieodpowiednie, ale fakty i źródła mówią jak w artykule. Proszę napisać do urzędu marszałkowskiego i urzędu wojewódzkiego a szczególnie mediów by tego nie robiły. Wikipedia przedstawia tylko fakty.JDavid 11:28,18 grudnia 2011(CET)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ona jest piękna?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ja ***ę, co ona ma na głowie? tą "koronę" chyba zmajstrował w 5 minut jakiś tani spawacz od bram i ogrodzeń.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A ja będę występowała na zawodach Miss Ogórka Kiszonego. Powiedzcie mi dziewczyny czy na dole golimy teraz na zero czy zostawiamy jakiś szlaczek? Chciałabym dobrze wypaść.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: